Перейти до змісту

Форумчани. Давайте підемо в театр!


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Оба, а де це? В "Просвіті" я часом літом з неформалами ходив - там відео показували, концерт був про п'янство, тільки театральних виступів нехватало ще! ;)

щось я не зрозуміал емоційного забарвлення твого месиджа... :bayan:

я ще не разу не попав на театральний виступ, а хотілося б :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 462
  • Створено
  • Остання відповідь

Ходю в основному сам, останній раз дивився Калігулу - враження лишилось приємне, взагалі все залежить від акторського складу (Калігула маладец), можу скласти компанію на вихідні, правда спочатку тра взнать що будуть давать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходю в основному сам, останній раз дивився Калігулу - враження лишилось приємне, взагалі все залежить від акторського складу (Калігула маладец), можу скласти компанію на вихідні, правда спочатку тра взнать що будуть давать.

та тема не для того, щоб знайти собі компанію для походу в театр. А для того, щоб закликати народ піти туди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закликати Всіх на груповий похід на театр? А для чого?

Просто відписався що рахую театр приємним проведенням вільного часу і в разі якщо хтось виявить бажання зможу скласти компанію, і все, а будуть бажаючі чи ні для мене особисто не важливо, якщо мені цікаво то й сам піду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закликати Всіх на груповий похід на театр? А для чого?

Просто відписався що рахую театр приємним проведенням вільного часу і в разі якщо хтось виявить бажання зможу скласти компанію, і все, а будуть бажаючі чи ні для мене особисто не важливо, якщо мені цікаво то й сам піду.

не груповий похід.

а похід всіх індивідуально. :)))

закликати людей, щоб вони не забували, що таке є.

а підуть вони чи не підуть... я не шукаю собі компанії. я сама піду :)

так що з Вами я солідарна. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не тра баятся театра тра в нього ходить - навіть самому а якщо ще разом з панянкою так це ваще - :) гламур

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В свайо времья тоже работал в тєатрє... Ето канєшна нє водку за углом патрєблять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В свайо времья тоже работал в тєатрє... Ето канєшна нє водку за углом патрєблять...

на кіностудії когось там десь там в Луцьку?

з вас статья. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нєт! Кіностудія - ето епоха!

А работал я звукоопєратором, а потом і актьором в Молодьожном Тєатрє-студіі Пєтра Кохановіча. В самом центрє ул.Лесі Українкі.

А статья - ето с Махмуда, ібо я в армійо ушоль... :)

ставілі ми Федеріко Гарсіа Лорка "Любов дона Перлімпліна та краси Беліси" - луччє тєатральной постановкі я нє відєл в жизні! По сравнєнью с бєсплатной работой маладьожнава коллєктіва вєсь наш драмтеатр с єво народними артістами виглядає ка-то ліцемєрно штолє....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у. енто позітівно :))

а стаття з Махмуда?? я з тебе збити не можу, а ще щоб з людини майже чужої... кабздєц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ходили з дєвушкою на сучасних ромео і джульєту - просто клас.

а в ці вихідні ходили на "приборкання норовливої" - то було так собі, не надто класно.

Все ж рекомендую сходити.

Ціни від 5 грн (балкон) до +++ в залі :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сподобалося "Приборкання норовливої". Роки 2 назад ходили. Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б теж з задоволенням сходив, давненько там не був.

Хто-небуть вже купив квитки? Хто точно йде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінка не вмовила мене сходити на "Суєту" - я був не в гуморі (адже від цього треба отримати задоволення, а не псувати враження та настрій усім навколо.. чи не так?)

мали йти на "Дерева..." несклалося. власне як і з "Калігулою"..

Може десь на цих вихідних поталанить..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пост #41 :)

Ага, вижу. Ну, если "напевно", видать, надо самому сходить в разведку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля. добре вам всім, в Луцьку працюєте. А мені ще добиратися хз скільки. панаєхалі тут :D))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пост #41 :D

Ага, вижу. Ну, если "напевно", видать, надо самому сходить в разведку :)

Яку разведку -? Приходь перед спекталем і бери квитки, заповненість залу менше 2/3 - места достаточно і можна весело бігати по залу вибираючи краще з точки обзору місце

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В наш театр ходжу з превеликим задоволенням. "Дерева помирають стоячи", "Приборкання норовливої", "УБН", "Попелюшка із Неаполя" (здається) -- супер... на цих вихідних збираюсь на "Калігулу", а на наступних прем"єра "Моя чарівна леді" (по мотивам п'єси "Пігмаліон" Бернарда Шоу).

10 числа був на прем"єрі московського театру оперети "Казки Віденського лісу" (квитки брав по 100 грн) -- найкращі враження. Ще був на виставі якогось експериментального московського театру, була п"єса про Казанову, то там враження такі собі :) Непогана заміна кабакам і клубам для розширення кругозору :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив на калігулу десь рік-два тому. Вистава цікава, зіграна класно але важка для розуміння.

Хто любить різного роду легенди і т.д. - велкам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б теж з задоволенням сходив, давненько там не був.

Хто-небуть вже купив квитки? Хто точно йде?

якщо не буду длубатись з ремонтом я піду, залишиш тел в ПМ перезвоню сходим разом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...