Перейти до змісту

Форумчани. Давайте підемо в театр!


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Був хтось на прем1єрі "Назар Стодоля"?

Ой, як вчасно! Якраз хотіла задати теж саме питання)))

На Водохреще ідемо всією родиною - декілька поколінь))) Вже й квитки забронювали.

Та от бентежить "...його любовні повевіряння")))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • Відповідей 462
  • Створено
  • Остання відповідь

О, давно в цю тему ніхто нічого не писав...

Побував вчора на "Столітті Якова". Раджу всім. Розчулило навіть мене, що ледь сам не пускав сльозу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Вчора відкрила для себе рівненчан з виставою "Суперники". Сказати, що я вражена, це нічого не сказати.

Оскільки сюжет про життєву драму на поліссі, відразу постало порівняння з постановкою нашими "Якова". Нажаль, далеко не в нашу користь.

Давно я не відчувала себе так в театрі, коли поринаєш у дійство і забуваєш, що ти просто глядач.

Окрім захопливої професіональної гри акторів, вистава насичена гумором, лірикою, фолькльором. За дві години безперервно сльози змінювали сміх і навпаки.

Бездоганне художнє оформлення!

Любителям цього мистецтва, сміло рекомендую! Рівненчанам браво!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Простіть за лашарство, але я не можу знайти афішу((((.. Підкажіть, де можна глянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це вони до нас привозили один день. Але ми ж сусіди, до них можна і з'їздити. Правда уже в новому сезоні, бо бачу по їх афіші, що в липні закривають сезон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окрім захопливої професіональної гри акторів

А наші уже (в порівнянні) не такі й професійні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я уже тут писала на цю тему. Тому не буду повторюватись. Вважаю, що в нашому нині криза жанру. Витягує поки лише камерна сцена. Але новий сезон не за горами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часто, особенно последнее время, хожу в театр. Чаще на детские представления с сыном (но с теми же, "взрослыми" актерами). И могу сказать, что не так уж и мало людей туда ходит, бывают не редко, когда и стулья доставляют. По крайней мере за последних полгода не было спектакля, чтоб было меньше, чем ползала людей (может я хожу на самые популярные спектакли, не знаю). А для тех, кому не нравится театр, рекомендую начать просмотр с первого, именно с первого ряда. Тогда ты оказываешься в эпицентре событий, и не только все отлично слышишь и видишь, но и даже запахи передаются :), мимика, блеск глаз, чувствуешь, как они живут на сцене, а не играют . Говорят с другой стороны театра есть малый зал, нужно туда теперь сходить. Для меня театр - это первый ряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Не хочу створювати окремої теми, тому пишу тут.

Маю два зайвих запрошення на виставу "Сурогатна мати".

Драмтеатр Шевченка

25 вересня, 19:00

Віддам в добрі руки. :0151:

Пишемо в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 4 місяця потому...

Схоже піврічне мовчання теми - теж показник того, що відбувається в нашому театрі.
Нарешті крига скресла! Є шанси, що на улюблених акторів знову захочеться дивитись.

 


Не знаю як вам, а отой останній інцидент з благодійною виставою "Оскар і Рожева Пані", ще один доказ, що пан Ластівка засидівся в свому кріслі.
Аргумен, що театр має свого Оскара, настільки блюзнірський! Значить волинському глядачу зась дивитись постановки інших театрів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я останнім часом теж став частим відвідувачем театру.

Так от, може то мені здається, але якась однотипність образів від постановки до постановки. Дісоціативне бачення головного героя зіграного декількома акторами, і дєвочка, що грає молодих героїнь, але давно вже не "дєвочка"... як тільки вона з'являється, у мене вже типове - о!, Ханума знову з нами).

Ну таке.. середнячок, але дорого-багато за гроші Палиці Стодоля, і скромненько, але дуже круто століття Якова. Не вгадаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...