Перейти до змісту

Бойлер чи центральна вода?


Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Barugan сказал:

а питання, хто має бойлер за газ так само збільшують оплату, коли воду відключають гарячу?

Якщо стоїть лічильник на газ, то ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 179
  • Створено
  • Остання відповідь

Порадьте толкову людина яка може встановити бойлер але перед цим треба що глянули що треба зробити щоб найменше розвалити туалет, бо всі труби "зашиті"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, la20 сказал:

Порадьте толкову людина яка може встановити бойлер але перед цим треба що глянули що треба зробити щоб найменше розвалити туалет, бо всі труби "зашиті"

05O-678-85-43 (Сергій)

Хороший спеціаліст, рекомендую. Робив мені, а потім ще моїм знайомим - всі задоволені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 minutes ago, la20 said:

Порадьте толкову людина яка може встановити бойлер але перед цим треба що глянули що треба зробити щоб найменше розвалити туалет, бо всі труби "зашиті"

Не можу не зауважити, що якщо вже ... ем, як то ж їх назвати, а... палкі прихильники президента і прем*єра планують встановлювати бойлер, то, напевно, гарячої води знову не бачити мінімум півроку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, yu2007 сказал:

Не можу не зауважити, що якщо вже ... ем, як то ж їх назвати, а... палкі прихильники президента і прем*єра планують встановлювати бойлер, то, напевно, гарячої води знову не бачити мінімум півроку.

Їм просто за агітацію бойлерами зарплату дали

censor_photoshops_big2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...