Перейти до змісту

Бойлер чи центральна вода?


Рекомендовані повідомлення

Варіант 1

Ні, це головний біль власника.

І де тоді логіка, якщо ти це все продавцю говорив? Давай таки визначимося з ким ти балакаєш з власником чи найманим працівником?

Варіант 2

Збереження клієнта головний біль кожного працівника підприємства.

Це стане моїм болем, якщо ти надасиш мені відповідних повноважень. Немає повноважень, то читай свій перший варант відповіді.

Заміна товару на аналогічний або повернення коштів це не порушення закону, а щодо стратегій та інструкцій твоєї компанії - то вона за це поплатилась закриттям магазинів, до речі скільки з 30 залишилось?

Це не порушення закону, але порушення посадових інструкцій. І те і інше тягне за собою штраф і звільнення.

Поплатилась вона не за це, не роби поспішних висновків. З ~30 залишилось 4 і онлайн магазин, решта розпродана Ельдорадо, Шок (Крез) і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 179
  • Створено
  • Остання відповідь

міфічна компанія не КВ випадково?)

Домашня адреса, ключ під ковриком?

Якщо що продавці не дуже хочуть повертати бо їм мінус до зп, але сервіс в нас паскудний.

Писатиму за себе. Продавці (~20 штук) не роблять повернень, усі повернення робив/не робив я. Моя зарплата від цього не залежала, тому цей фактор не давив на мене при прийнятті рішень

В будь-якій цивілізованій країні не виниклоб питань ні яких, а в нас за чайник можна гемор отримати.

В будь-якій цивілізованій країні дотримуються закону ще сильніше чим ми, тому не кивай на забугор. Там закону дотримуються і продавці і покупці. І якщо покупцю по закону не положено, то він і не буде вимагати лишнього.

Та й мій пост про чайник був лише для того, щоб остудити гарячих фінських парнів. Не бикуйте в магазинах, не лякайте "захистом прав" і до вас продаван буде ставитися по людськи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема повільно скочується у флейм.

А шо дєлать поки чекаємо на відповідь виробників?

Хоча можу і по темі: переглянув гарантійки цих виробників, в Горенії в гарантійці ніде не пише, що підключати мають сертифіковані спеціалісти, хоча вони таких мають. Лише поле для відмітки профілактичних оглядів. А от в Атлантіку в гарантійці є відповідне поле, яке заповнює контора, яка підключає бойлер і ставить дату підключення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось хоч скаже який сервісний центр буде обслуговувати бойлери гореньє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А говоримо ми про В2С. Різницю відчуваєш?

Wikipedia тобі в поміч:

Стратегия продаж B2C отличается более коротким циклом продаж, эмоциональным принятием решений о покупке и менее тесными взаимоотношениями продавца и покупателя, чем в B2B[2].

А якщо від себе, то я різниці не відчуваю, клієнтоорієнтовані постачальники є як у B2B так і в B2C, різниця лише в тому, що в B2С платять готівкою а в B2B по перерахунку.

Ти працював в В2С?

Сумніваюсь, інакше ти не казав би що різниця тільки в способі оплати. Різниця настільки очевидна і велика що мені навіть не хочеться мучити клаву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, просвіти нас усіх, а ще краще поповни статтю на wikipedia своїми "очевидними" відмінностями між b2b та b2c, які впливають на якість сервісу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

борда така борда, а тема то про встановлення бойлерів...

Ну добре хоч ти по темі.

хтось хоч скаже який сервісний центр буде обслуговувати бойлери гореньє?

Сервіс-майстер і Мікос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіліманджаро, ти аргументуй не Вікіпєдією а власним досвідом. Бо в мене довсіду і там і там хоч відбавляй, в тому числі і з посад, де одночасною була співпраця і по В2С і по В2В. Переважно з В2В було працювати набагато легше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіліманджаро, ти аргументуй не Вікіпєдією а власним досвідом. Бо в мене довсіду і там і там хоч відбавляй, в тому числі і з посад, де одночасною була співпраця і по В2С і по В2В. Переважно з В2В було працювати набагато легше.

Жодних фактів, тільки бла-бла-бла. Аргументи наводить той, хто стверджує, будуть аргументи - тоді, можливо, будуть і контраргументи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть якби небуло різниці між Б2Б і Б2К то і понять би таких ніхто непридумав :) (це так від кепа смской)

Наприклад в Б2Б неприйнято продавати "додаткову гарантію" xD

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіліманджаро, так я ж не знаю кому я пояснюю. Може ти варився і там і там і я тобі буду розжовувати те що ти і так знаєш.

От наприклад, одна з моїх попередніх робіт передбачала прийом і обробку замовлень і запуск їх у виробництво. Замовлення надходили і від кінцевих споживачів і від посередників (тобто бізнесу). Так от, посередники могли прислати замовлення електронкою і в одному реченні звормулювати всі вимоги до продукту. Або принести файл на флешці де ТЗ вказано в назві файлу. В таких залишалося тільки спитати "на коли потрібно виготовити". Таке було в 90% випадків.

Натомість "кінцеві" часто приносили сирий файл, який не те що не відповідав вимогам для запуску у виробництво, а був не дороблений до кінця. Вони сідали за окремий ПК і доробляли, або ставали над душею і пояснювавали мол, "зробіть тут ось так, а тут ось так". Це забирало багато часу. Також часто вони не знали як треба поставити ТЗ, чого від мене хотіти. Приходилось пояснювати що в такому разі вони отримають таке-то, а в такому - таке-то. Також "кінцеві" зачасту очікували що замовлення можна виготовити "на вже", доводилось пояснювати що є черга чи що це технологічно неможливо. Викладене в цьому абзаці також стосувалось 90% випадків.

Крім того, замовленяя від посередників складали 80-90% об'єму робіт і прибутку компанії з цього сегменту виробництва. Отож коли приходив "кінцевий", я зачасту плювався що зараз почнеться аццкій геморой, хоча вигляду не показував, бо ж це клієнт який годує мене і мою фірму.

Теперішня моя робота також пов'язана із співпрацею в обох напрямках, і викладене вище з поправкою на нюанси підтверджується і нині. З посередниками співпрацювати вигідніше і простіше.

А тепер ти, не спригуючи на теорії які викладені у Вікіпедії, з власного досвіду, розкажи яка різниця між В2С і В2В.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, перш за все дякую за розгорнуту відповідь, це якраз те, що я хотів отримати.

Щодо ситуації, яку ти описав, швидше за все, ти працюєш у галузі поліграфії, ми теж користуємося послугами таких компаній. Надіюсь, ти не використовуєш термін "кінцеві" до працівників або ФОП, які приходять собі друкувати, наприклад, візитки, бо це вже B2B. Таким клієнтам, які приносять мало прибутку та займають багато часу, у сфері послуг, можна виставляти рахунки на більші суми, і вони вирішують або платити дорожче, але отримати якісний продукт, або шукати де дешевше.

Щодо нашої роботи, то тут важливо порівнювати B2C та B2B як з точки зору покупця так і з точки зору продавця.

З точки зору покупця, особливо сильно я різницю відчуваю коли купую речі на базарі як приватна особа (B2C), коли приходжу здати бракований товар, а тобі відповідають "Продавця сьогодні немає, приходьте у вівторок, я ні за що не відповідаю, я тут не працюю, як мене звати та від якого ФОП торговий патент не скажу", добра половина продавців у відповідь на "Дякую" мовчить, продають кабель 1,8-2мм як 2,5мм і таких випадків маса. Зараз я стараюсь замовляти різні дрібниці на сайті Prom.ua, там можна вибрати постачальника з найкращими відгуками покупців, але й при цьому нашим продавцям, з найкращими рейтингами біля 90% позитивних відгуків, ой як далеко до світових торгівців з ebay.com, де рейтинг 99,9% це чудово а 97 це вже погано.

Коли ж ми замовляємо товари чи послуги в юридичних осіб (B2B), наткнутись на недобросовісного постачальника дуже складно, оскільки розрахунки проходять по банківським рахункам, в основному з підписанням договорів, і у разі не виконання взятих на себе зобов'язань, постачальник понесе матеріальні та репутаційні втрати.

З точки зору продавця, я працював у декількох компаніях з іноземними інвестиціями, це були активні продажі B2C. Якщо порівнювати процес пошуку клієнта в B2C та B2B, то в останньому, клієнта знайти важче, оскільки рішення про придбання приймає в основному не контактна особа, а для завершення угоди потрібно провести декілька контактів. Якщо в B2C часто достатньо відкрити магазин чи точку продажу, повісити зовнішню рекламу та наповнити магазин товаром і клієнти почнуть самі приходити, то в B2B реклама, в нашому випадку, взагалі не працює (використовували діректмейл, Google adwords, реклама в тематичних журналах) Тому в B2B, допоки не буде достатня база клієнтів, які радитимуть компанію своїм знайомим, доводиться усіх клієнтів шукати самостійно, тому ціна отриманого клієнта настільки висока, що ти не можеш собі дозволити його втратити.

Google, на запит "відмінності b2b і b2c" теж підтверджує на перших трьох сайтах в топі, що процес продажу в B2B складніший: https://www.google.c...личия b2b и b2c

Чем отличается B2B от B2C маркетинга?

Объем закупок.

Бизнесмены, в отличие от обычного потребителя, не покупают товары в розницу, закупки идут десятками, сотнями и тысячами единиц. Но для того, чтобы покупка состоялась, продавец должен убедить покупателя, что данный товар действительно нужен его бизнесу. B2b b2c.jpg

Более сложные продукты в техническом плане.

В этом случае речь идет о товарах, которые в силу своей явной необходимости не требуют особого продвижения. Это такие сложные продукты, как: строительная техника, сложная аппаратура связи, станки с числовым программным управлением, поточные заводские линии и т.д. Эти товары не будут покупаться без предварительного изучения всех нюансов использования этой сложной техники, всех возможностей ее работы в определенном бизнесе. Поэтому продавец обязан предоставить всю необходимую информацию клиенту.

Высокий риск покупателя.

Покупатель-бизнесмен рискует намного больше, чем покупатель-обыватель. В бизнесе задействованы огромные суммы и предприятие рискует не только теми деньгами, которые отданы за сложный товар, но и будущей прибылью, и даже своим существованием как бизнес-структурой.

Более продолжительное время покупки.

Сложные товары не покупаются быстро, т.к. покупателю нужно время, чтобы взвесить плюсы и минусы, рассмотреть альтернативы.

Более сложный процесс принятия решения.

Бизнесмен, как правило, не может единолично принять решение о покупке. Поэтому продавец товаров для бизнеса должен быть готов пройти всю цепочку, начиная от секретаря и до того руководителя, который имеет полномочия в принятии решений. При этом каждый раз надо продемонстрировать достоинства своего товара перед новыми людьми, пытаясь задеть психологические струны каждого собеседника, чтобы пройти дальше, и добраться до того сотрудника, который примет окончательное решение.

Профессиональные покупатели.

Товары для бизнеса покупаются с конкретной целью. Бизнесмены знают, что им нужно, и ищут тот товар, который им подойдет для их целей. Если же они чего-то не знают – у них есть возможность задействовать экспертов, которые точно скажут, соответствуют ли характеристики товара конкретным бизнес-задачам.

Более тесные отношения между покупателем и продавцом.

После завершения сделки отношения с покупателем не прекращаются, как это бывает обычно в розничных магазинах. В бизнесе отношения между покупателем и продавцом продолжаются, т.к. предусмотрены процессы поставки, наладки, обслуживания, гарантии и т.п.

Производный спрос.

Бизнес приобретает ресурсы для своего производства, спрос на которые регулируется спросом на конечную продукцию. Поэтому маркетолог должен уметь просчитать всю цепочку, например, комплектующие, сырье и т. д. для определения величины спроса.

Взаимовлияние.

Продажа товара для бизнеса, как и продажа потребительских продуктов, может активно повлиять на много других неконкурирующих с ним товаров. Так, если на рынок выходит некий продукт, реализующий новую технологию, то это может повлечь за собой как спад спроса на одни товары, так и

увеличение на другие.

Суть, яку я хотів донести в тому, що немає значення в якій сфері ми працюємо, B2B чи B2C, якщо клієнту щиро допомагати вирішувати його проблеми, він це оцінить і ми отримаємо лояльного клієнта, який буде купувати знову і знову і буде радити Вашу компанію своїм знайомим. Не дарма кажуть "Друг пізнається в біді", так само і постачальник пізнається при настанні гарантійного випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні "маркетологи", занадто далеко ви відійшли від теми.

У цій темі очікується розмова щодо який бойлер краще обрати, чи можливо самостійно встановити і підключити його, що потрібно врахувати (поставити) у водогоні перед бойлером та інші переважно технічні моменти.

Дякую за розуміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

частный дом

стоит двухконтурный газовый котел (будерос) 20лет - брал новым

купил в начале весны у кумы (горенье) болер

она менеджер на серьезной фирьме по сантехнике

болер достался на 200гр дешевле чем на розетке

сам установил

и даже не парюсь про гарантию

он свой гарантийный срок 100 процентов отработает

за лето и весну ощутил экономию

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Питання до тих, кому недавно ставили бойлера: мені пропонують встановити за 400 грн. (сама робота) і ще плюс 600-1000 грн. за матеріали ("ну ми ж не знаємо скільки і чого треба буде потратити").

Це нормальні ціни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до тих, кому недавно ставили бойлера: мені пропонують встановити за 400 грн. (сама робота) і ще плюс 600-1000 грн. за матеріали ("ну ми ж не знаємо скільки і чого треба буде потратити").

Це нормальні ціни?

Я ставив бойлер Сам із кумом. По матеріалах - брав крани не дешеві на варшавці є там Вітя такий, головне запитати, щоб не дешеві крани. Далі металеві трубки до бойлера тут ціна залежить від довжини.

Електрика - тут взагалі все цікаво, тому як у вас все зараз підключено. Бойлер бажано виводити окремо на свій автомат. А також ПЗВ би туди не завадило, не дай Бог пробьє...

Короче по грошам приблизно так. Головне перевірти який матеріал!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до тих, кому недавно ставили бойлера: мені пропонують встановити за 400 грн. (сама робота) і ще плюс 600-1000 грн. за матеріали ("ну ми ж не знаємо скільки і чого треба буде потратити").

Це нормальні ціни?

Я ставив бойлер Сам із кумом. По матеріалах - брав крани не дешеві на варшавці є там Вітя такий, головне запитати, щоб не дешеві крани. Далі металеві трубки до бойлера тут ціна залежить від довжини.

Електрика - тут взагалі все цікаво, тому як у вас все зараз підключено. Бойлер бажано виводити окремо на свій автомат. А також ПЗВ би туди не завадило, не дай Бог пробьє...

Короче по грошам приблизно так. Головне перевірти який матеріал!!!

Я бойлер сам ставити не буду і в матеріалах не великий спеціаліст. Тому потрібні ті, хто якісно і за нормальну ціну це зробить за мене...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

095 353 3232 Домова служба

було установка 250грн + матеріали (можуть самі купити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до тих, кому недавно ставили бойлера: мені пропонують встановити за 400 грн. (сама робота) і ще плюс 600-1000 грн. за матеріали ("ну ми ж не знаємо скільки і чого треба буде потратити").

Це нормальні ціни?

Мабуть матеріали залежитимуть від розташування та необхідності протягувати труби.

Якщо це накрутити 2 гнучких шланги (в нас і так вміють) то дорого.

Якщо будуть металопластик робити то там кожен стик (50-70 грн). Якщо маєте орієнтовну схему можна прикинути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можемо проконсультувати з виїздом на обєкт!

Ціна на комплектуючі вказана вірно

По роботі є нюанси(як правило завжди )

Електроживлення потрібно вести окремою лінією,для надійності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

цікаво, чи буде економія, якщо бойлер підключити через часове реле, яке на ніч його вимикало би

А то по суті добрих 8 годин бойлер віддає тепло повітрю навколо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, чи буде економія, якщо бойлер підключити через часове реле, яке на ніч його вимикало би

А то по суті добрих 8 годин бойлер віддає тепло повітрю навколо

Буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то по суті добрих 8 годин бойлер віддає тепло повітрю навколо

Цікаво як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...