Перейти до змісту

Бойлер чи центральна вода?


Рекомендовані повідомлення

Питання по бойлерах:

1. Вибір між Gorenje та Atlantic

2. Тен: сухий

3. Спосіб встановлення: самостійно. Тут саме питання - у магазині нав"язують послугу встановлення (підключення) високої вартості. Аргумент - при самостійному підключені покупець втрачає гарантію. Отож, хто в курсі цієї ситуації? Написав на офіційну сторінку Гореньє. Можливо у Луцьку є сертифіковані сервісні компанії з адекватними розцінками?

Якщо підключати самостійно, які поради дасте (що б надійно, захищено від гідроудару і т.д.)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 179
  • Створено
  • Остання відповідь

А це вже в честь чого гарантія втрачається???

Ну це типу, як в Ельдорадо - самі активуєте вшитий віднодовс - гарантія втрачається, а ми активуєм фахово за 400 грн.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут саме питання - у магазині нав"язують послугу встановлення (підключення) високої вартості. Аргумент - при самостійному підключені покупець втрачає гарантію.

тобто якщо ти купиш молоко і відкриєш, а воно виявиться кислим, то винен ти? Бо потрібно було куштувати в магазині?

Маячня! Розводняк на бабло.

Просто фірми на продажах уже перестали заробляти свої 500%. І потрібно якось бабло заробляти. От і придумали "послуги".

А щоб народ вівся на послуги придумали всяку фігню типу "якщо ви самі, то це не правильно"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу більше, в тих же Ельдорадо на продажі послуги, і різної дрєбедєні типу чохла до ноуту мишки, тряпки для екрану і спрею, магазин має більше виручки ніж за продажу самого ноуту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут саме питання - у магазині нав"язують послугу встановлення (підключення) високої вартості. Аргумент - при самостійному підключені покупець втрачає гарантію.

тобто якщо ти купиш молоко і відкриєш, а воно виявиться кислим, то винен ти? Бо потрібно було куштувати в магазині?

Маячня! Розводняк на бабло.

Просто фірми на продажах уже перестали заробляти свої 500%. І потрібно якось бабло заробляти. От і придумали "послуги".

А щоб народ вівся на послуги придумали всяку фігню типу "якщо ви самі, то це не правильно"

З часу останньої покупки крупної побутової техніки пройшло кілька років. Зараз виникла потреба дещо оновити, дещо докупити. Стикнувся з ситуацією, що практично в усіх однакові ціни. Був здивований. Думаю, можливо ще якісь "інновації" запроваджені.

Так, такі "страшилки" озвучили в Ельдорадо. Але якісь фрази проскакували і у відгуках на Розетці.

Чекатиму відповіді від Гореньє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так можна замовити через сайт ельдорадо і тоді нічого не навяжуть. цікаво як вони будуть підключати бойлер по гарантії, якщо він поїде десь в село кілометрів за 200?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Ельдорадо, Комфі і Фокстрота та Розетки, олігополістична змова.

Це як в наших нафтових трейдерів з ціною на паливо. Вони курви домовилися між собою про ціни, забрали всі дистрибуції майже в україні (щоб дрібнішим не перепало напряму недай бог дешевше.

Відповідно всі інші купують по опту в цих олігополістів і ставлять ціну таку як в них.

Дуже дрібні інтернет магазини продають техніку контрабандну із за бугра (типу польщі) по дешевшим цінам.

Ось така ситуація на ринку. П.С. Дані із достовірних джерел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Ельдорадо, Комфі і Фокстрота та Розетки, олігополістична змова.

Це як в наших нафтових трейдерів з ціною на паливо. Вони курви домовилися між собою про ціни, забрали всі дистрибуції майже в україні (щоб дрібнішим не перепало напряму недай бог дешевше.

Відповідно всі інші купують по опту в цих олігополістів і ставлять ціну таку як в них.

Дуже дрібні інтернет магазини продають техніку контрабандну із за бугра (типу польщі) по дешевшим цінам.

Ось така ситуація на ринку. П.С. Дані із достовірних джерел.

В чому проблема замовити в КТС чи на Нивках ( там де замовляє розетка і інші) ? Змова змовою, але джерела не зовсім розуміють принципи роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовляв на сайті ITBox. Забирав в Луцьку. На місці оформили гарантійний талон. Про встановлення нічого "не впарювали".

Про "гідроудар" - це "громко сказано", в квартирах можна частіше зустріти недостатність тиску в системі (на верхніх поверхах).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовляв на сайті ITBox. Забирав в Луцьку. На місці оформили гарантійний талон. Про встановлення нічого "не впарювали".

Про "гідроудар" - це "громко сказано", в квартирах можна частіше зустріти недостатність тиску в системі (на верхніх поверхах).

Пост про Itbox:) Як колишній працівник відкрию всі карти. Є мережа магазинів Brain, де ціни трохі нижчі різних там Ельдорадо-Фокстротів. Для конкуренції з розеткою відкрили свій інтернет магазин Itbox, ціни розеточні, закупка на тих самих складах.Тобто ви можете купити товар в Brain а можете замовити в тому ж ITbox, що звільнить вас від осточортілих впарювань перевірки монітора на биті пікселі, чи установка антивіруса на мобільний телефон та зекономити значну суму. Товар приходить в 1 ящику, часто продавці робили завтики, випадково виставляли товар ItBox на вітрину і продавали, замовники були завжди щасливі :) Так як це одна і таж фірма, і машини всеодно возять товар, тому і відсутня ціна за доставку.

P.S Юра привіт, надіюсь тебе вже звільнили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76, А скільки років гарантії дають?

Оскільки остаточно з моделлю ще не визначився, то не можу сказати. Ніби 2 роки+ 4-5-7 років на бак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовляв на сайті ITBox. Забирав в Луцьку. На місці оформили гарантійний талон. Про встановлення нічого "не впарювали".

Про "гідроудар" - це "громко сказано", в квартирах можна частіше зустріти недостатність тиску в системі (на верхніх поверхах).

Пост про Itbox:) Як колишній працівник відкрию всі карти. Є мережа магазинів Brain, де ціни трохі нижчі різних там Ельдорадо-Фокстротів. Для конкуренції з розеткою відкрили свій інтернет магазин Itbox, ціни розеточні, закупка на тих самих складах.Тобто ви можете купити товар в Brain а можете замовити в тому ж ITbox, що звільнить вас від осточортілих впарювань перевірки монітора на биті пікселі, чи установка антивіруса на мобільний телефон та зекономити значну суму. Товар приходить в 1 ящику, часто продавці робили завтики, випадково виставляли товар ItBox на вітрину і продавали, замовники були завжди щасливі :) Так як це одна і таж фірма, і машини всеодно возять товар, тому і відсутня ціна за доставку.

P.S Юра привіт, надіюсь тебе вже звільнили.

Ви дещо помилились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snapback.pngAnimaNoir (28 серпня 2015 - 12:11) писал:

snapback.pngJaguar-35769 (28 серпня 2015 - 10:38) писал:

Замовляв на сайті ITBox. Забирав в Луцьку. На місці оформили гарантійний талон. Про встановлення нічого "не впарювали".

Про "гідроудар" - це "громко сказано", в квартирах можна частіше зустріти недостатність тиску в системі (на верхніх поверхах).Пост про Itbox:) Як колишній працівник відкрию всі карти. Є мережа магазинів Brain, де ціни трохі нижчі різних там Ельдорадо-Фокстротів. Для конкуренції з розеткою відкрили свій інтернет магазин Itbox, ціни розеточні, закупка на тих самих складах.Тобто ви можете купити товар в Brain а можете замовити в тому ж ITbox, що звільнить вас від осточортілих впарювань перевірки монітора на биті пікселі, чи установка антивіруса на мобільний телефон та зекономити значну суму. Товар приходить в 1 ящику, часто продавці робили завтики, випадково виставляли товар ItBox на вітрину і продавали, замовники були завжди щасливі :) Так як це одна і таж фірма, і машини всеодно возять товар, тому і відсутня ціна за доставку.

P.S Юра привіт, надіюсь тебе вже звільнили.

Ви дещо помилились.

Не звільнили? жаль-жаль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовляв на сайті ITBox. Забирав в Луцьку. На місці оформили гарантійний талон. Про встановлення нічого "не впарювали".

Про "гідроудар" - це "громко сказано", в квартирах можна частіше зустріти недостатність тиску в системі (на верхніх поверхах).

Пост про Itbox:) Як колишній працівник відкрию всі карти. Є мережа магазинів Brain, де ціни трохі нижчі різних там Ельдорадо-Фокстротів. Для конкуренції з розеткою відкрили свій інтернет магазин Itbox, ціни розеточні, закупка на тих самих складах.Тобто ви можете купити товар в Brain а можете замовити в тому ж ITbox, що звільнить вас від осточортілих впарювань перевірки монітора на биті пікселі, чи установка антивіруса на мобільний телефон та зекономити значну суму. Товар приходить в 1 ящику, часто продавці робили завтики, випадково виставляли товар ItBox на вітрину і продавали, замовники були завжди щасливі :) Так як це одна і таж фірма, і машини всеодно возять товар, тому і відсутня ціна за доставку.

P.S Юра привіт, надіюсь тебе вже звільнили.

можливо трохи не в тему, але зрівняв ціни розетки, Itbox і Brain - гривня в гривню... по крайній мірі по зацікавленій мною техніці) можливо хтось знає, якісь оптові склади техніки де можна купити техніку без цих брендових накруток? можна і в ОП щоб не відходити від теми)

ну, а по темі, в минулому році купував HOTLEX 80л, в документах вичитав, що загальна гарантія 5 років.. на бак 7 років, але з маленьким уточненням: раз в рік необхідно проводити профілактику спеціаліста від виробника.. тобто або майстер від виробника - сервісні центри і т. д. , або в диллерских майстернях з відповідною авторизацією, інакше, якщо в гарантійному талоні не буде штампу і відписки від відповідного вповноваженого майстра, що тех огляд пройдено - гарантія знімається, а встановлення це за бажанням) хочеш сам, а хочеш наймай спеціаліста.. головне без механічних пошкоджень, слідів вскритія ну і так далі...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки остаточно з моделлю ще не визначився, то не можу сказати. Ніби 2 роки+ 4-5-7 років на бак

Фігня це все. Цей термін в тебе він і так відпрацює.

Для заспокоєння пошукай офіційні сервіси по їх обслуговування (ремонту). Там тобі все розкажуть.

Особисте встановлення гарантії не усуває. Шли таких пропонувальщиків лісом і глибоко. Як правило у випадку проблем від них толку ніякого а гемору багато.

Можеш на любій іншій фірмі взяти, багато з них підтримують звязки з сервісниками.

Для прикладу мій відпахав 6-7 років поки бак не проржавів. За весь час мінявся лише раз тен і раз магнієвий стержень. Про гарантію навіть не задумувався.

Зараз інший працює.

Стосовно гідроударів. Для цього редуктор (є така штука) на врізку х.води в квартиру постав. Один на всю розводку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую, трохи офтопну на рахунок гарантії по чайнику щоб не відкривати нову тему. (в принципі нагрівальний елемент також). Зайшов учора в магазин (колишній Ельдорадо на Волі).

Я: якщо я куплю у вас чайник, скористаюсь один раз і, якщо не буде ніякого неприємного запаху, я собі його залишу, а ні - то принесу назад.

Відповідь продавців: ні, ви не зможете його повернути, бо товар вже не буде в такому вигляді, як ви купували...

Проконсультуйте в даному питанні, Чи зможу я здати чайник, якщо він мене не влаштує??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую, трохи офтопну на рахунок гарантії по чайнику щоб не відкривати нову тему. (в принципі нагрівальний елемент також). Зайшов учора в магазин (колишній Ельдорадо на Волі).

Я: якщо я куплю у вас чайник, скористаюсь один раз і, якщо не буде ніякого неприємного запаху, я собі його залишу, а ні - то принесу назад.

Відповідь продавців: ні, ви не зможете його повернути, бо товар вже не буде в такому вигляді, як ви купували...

Проконсультуйте в даному питанні, Чи зможу я здати чайник, якщо він мене не влаштує??

Ви можете його поміняти протягом 14 днів (десь так, трохі призабув). Якщо товар не має присутніх пошкоджень з вашого боку. Просто збережіть коробку, чек та гарантію. Можете міняти по чайнику хоч кожен день. Продавець хай каже що хоче, є закон. Ви можете купити товар прийти, і вирішити що він вам не пасує до кухонного столу, покористуватись тиждень і поміняти. Якщо продавець не хоче міняти-віддавати гроші, пишете скаргу в книгу скарг( вони боятся цього, мінуси штрафи до зп і тд) викликаєте менеджера відділу, або магазину. Якщо і той відмовляється, пишете ще одну скаргу :) Лякаєте спілкою споживачів. У нас люди плазми міняли, а ви кажете чайник)

Ахаха, магазин Brain, вже згадуваний вище пару постами:) Запамятайте іншим разом імя на бейджику, цікаво дізнатися хто це там такий розумний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можете міняти по чайнику хоч кожен день.

можна посилання на закон про 14днів використання. Саме використання.

Нуачьо? Взяв емельку, дупу покатав два тижні, потім повернув в салон. Потім взяв джіельку. Ще через два тижні - гелєндевагєна. Потім знову по колу, і так що два тижні.

Все ж по закону )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував такий http://bt.rozetka.com.ua/2103617/p2103617/

Поки задоволений!

Поставили за 700 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можете міняти по чайнику хоч кожен день.

можна посилання на закон про 14днів використання. Саме використання.

Нуачьо? Взяв емельку, дупу покатав два тижні, потім повернув в салон. Потім взяв джіельку. Ще через два тижні - гелєндевагєна. Потім знову по колу, і так що два тижні.

Все ж по закону )))

Я більше по електроніці, не знаю як там в машинах. Але якщо знати закон, якщо товар мені не подобається з тих чи інших причин я буду його замінювати. А один раз чи декілька це вже справа 10. Людина платить свої гроші, і має право.

Але ідея гарна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я більше по електроніці, не знаю як там в машинах. Але якщо знати закон, якщо товар мені не подобається з тих чи інших причин я буду його замінювати. А один раз чи декілька це вже справа 10. Людина платить свої гроші, і має право.

Але ідея гарна)

Тільки вчора в інші темі постили

Що говорить Закон про повернення товару

(або що треба знати про порядок повернення товару)

Отже, повернути товар належної якості у магазин (або обміняти його на інший аналогічний) можна, якщо дотримані наступні умови повернення товару:

1. його немає у переліку тих товарів, що не підлягають обміну та поверненню;

2. він не використовувався, і зберігся у тому вигляді, якому його придбавали;

3. пройшло менше двох тижнів з моменту придбання товару;

4. є касовий або товарний чек. (http://zib.com.ua/ua...nya_tovaru.html)

В SSD записується інфа скільки він пропрацював, скільки включень, скільки байтів записано.

На законних підставах повернути його не вийде.

Вибачте за оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...