Перейти до змісту

Реставрація рулевої рейки....


xpublic

Рекомендовані повідомлення

В 22.03.2016 at 14:27, vrm сказал:

Отже,  як там рейка себе показала?  І взагалі той сервіс ще працює? 

Сервіс ще працює, рейку повторно робили по гарантії як раз за дві неділі до її завершення. Поки що їжджу... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь
13 хвилин тому, vagus сказано:

Може краще б\в в доброму стані(щоб з Європи)???

може і так. але як і де замовити? ну і машина нє свєжак - 20 років старушці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, vagus сказано:

 

Глянь на Алєгро пл

 

А як по польскі рульова рейка? Я в перекладач кинув, той видав drążek kierowniczy. Пошук на алегро знаходить рульову тягу, а не рейку

 

апд. Знайшов - przekładnia kierownicza

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Знає хто в луцьку рейками займається крім тих двох кантор що в теремно. Бо там дорого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Зараз на даний момент крім ГУР сервіса хтось робить рейки. Бо в них щось дорогувато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Zalepok44 сказано:

Зараз на даний момент крім ГУР сервіса хтось робить рейки. Бо в них щось дорогувато.

яка марка, модель авто, бо наприклад на Рено Меган 2, Кенгу 2 самому не проблема поміняти втулку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, steelk сказано:

яка марка, модель авто, бо наприклад на Рено Меган 2, Кенгу 2 самому не проблема поміняти втулку

Рено мастер 2004р

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Середина 2018 року, хто де порекомендує відремонтувати рейку? Не стукає, але потікла...їздив на теремнівську 29, сказали = 2600 робота + 600 демонтаж + два пильники 600 + рідина в гідрач думаю мінімум 300...Хто де ремонтував чи може порадити ? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0507885512 незнаю як звати реставрує в гаражах на стуса, там гаражний коператив. Колезі мому робив він задоволений. Мій мастер йому невліз в гараж(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

от і я дожив до ремонту рейки... Самому нема коли тим займатись... Як там зара ситуація? Хто де робить, робив, які ціни, якість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, jack74 сказано:

от і я дожив до ремонту рейки... Самому нема коли тим займатись... Як там зара ситуація? Хто де робить, робив, які ціни, якість?

Теж цікавить (Opel Vectra B )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я свою ремонтував в цих хлопців.  машина відїздила 9 років - нарікань на рейку не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Marshall сказал:

я свою ремонтував в цих хлопців.  машина відїздила 9 років - нарікань на рейку не було.

То не майстри,то алканафти. Роблять так само!!! Робили мені два рази одну рейку і гавно вийшло ....рукожопи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.11.2019 at 20:51, Barkas сказано:

То не майстри,то алканафти. Роблять так само!!! Робили мені два рази одну рейку і гавно вийшло ....рукожопи

а трохи більш інформативно і менш емоційно можна? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що,не інформативно написав)))) робив в Сергія рейку( це поворот зразу за містком) ,робили довго,здерли майже як нова коштує.... Через тиждень потікла,знову робили( напевно),потім знову десь за тиждень - два потікла.... Пропонували знову робити....я послав їх ....в ліс))) покатався ще трохи і знайомі привезли б у з поляндії за смішні гроші)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аааах,за алканафтів))) скільки я раз там був( а тт було частень) або з запашко ,або пиво бухали і робили .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...