Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

22 хвилин тому, Dima4s сказано:

тарілка впала одною стороною а розвалена протилежна... плювати на закони фізики))

 

то вони її кулупали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

на fs.to аж вісім варіантів дубляжу (один українською, сім російською)... Який кому кращий, яким "дивитися"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

4 годин тому, jack74 сказано:

на fs.to аж вісім варіантів дубляжу (один українською, сім російською)... Який кому кращий, яким "дивитися"?

Звичайно лише українським! https://toloka.to/t71429

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.01.2016 at 12:07, Dima4s сказано:

тарілка впала одною стороною а розвалена протилежна... плювати на закони фізики))1

 

Тарілка , з початку, падала саме надщербленною стороною, а потім вже іншою застрягла в землю)))).. Початок серії.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не думаю, що візуальні ефекти, до самого культового серіалу 90-х, робили якісь неуки! Які не розбираються у законах фізики.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нічого про повернення не чув і тут як сніг на голову! Покруче Зоряних війн! І дякую за формат AVI! Мій металолом лише таке бачить. Навіть і не мріяв! Не важливо ,чи вони заради грошей чи так повипендрюватись-я отримав те що хотів!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянув вчора третю серію... Не міг повірити, що то "Х-файли"... Якби не Духовни з Андерсон, то не повірив би! Якийсь плоский стьоб з "Х-файлів"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджусь. Третя серія - десятикласник сценарій писав, буджет - два косяки, і то їх викурив отой ящур, в ничку від всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ж філосовська задумка!

не кожен монст ззовні - являється монстром всередині)

хто сформулює краще?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені подобається новий варіант Х-файлів....Цікавий підхід, та й теми цікаві. але, судячи з інформації нету, цей сезон буде коротким. Скоріше за  все, це останній сезон Х-файлів... Жаль. Серіал цікавий. Певно "качну" всі сезони, по настальгую"))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так суть в то му, що перші дві серії досить оригінальні по задумці і дійсно зацікавили. Досить новий поворот у викладці світосприйняття і подачі інформації.

А третю школота, що писала, що знімала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так давно, повністю передивився серіал.

Перші 6 сезонів - оце дійсно був сюжет. А далі почали якусь туфту ліпити.   

Тим не менше, фінальні серії, нормально закінчили серіал, поставили жирну крапку. Було приємно дивитись на відносно молодого Девіда і Джилліан.

10 сезон - явно зайвий. Уже нема того настрою, загадковості. Сюжет уже не захоплює. имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

я розчарований. таке відчуття що звязані до купи тільки 3 з 6 серій...  могли б вже придумати щось оригінальніше на кінець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, а я почав дивитися першу серію,мені поперло,я вимкнув,вирішив почекати поки всі серіїї будуть, я ж так розумію їх всього 6 так?якраз збираюся все одним махом "завалить". Що, все так погано?:mellow:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився щойно останню серію.... 

ммммдаааа... нема слів... 

Розумію бажання заробити бабло на легендарній серії... Але ж можна було постаратись сюжет хоть якийсь більш менш толковий придумати....

Для тих хто не дивився... Сюжет є в 1 - 6 серії... і він лажовий.... 

решта шлак на сьггоднішній день...

Познущались над фанатами...

ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я плюнув вже після другої серії, і на даний момент ніякого дискомфорту не відчуваю. Краще відразу не мучити себе таким сміттям: не подобається книжка- в аут, серіал- туди ж. Розплачуватись власним часом та силами за чужу тупість не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весь бюджет, виділений на спецефекти для цього сезону, пішов на наркоту для автора сценарію третьої серії :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо чесно, я б такого стьобу ще сезон-другий подивився )  але ж я так розумію, добру справу продовжать вже агенти Енштейн та Міллер, що вже не торт (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені теж так здалося, що явно на них перекладають "ношу"... В результаті отримаємо черговий "Кості", "Касл", "Менталіст" та ін. з вже заїждженої ідеї "тандемів", "сладкіх парочеєк", "плахой+харошая", "красавіца і чудовіщє" і т.д.

А було оригінальним...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

...А було оригінальним...

чи ми - молодшими і небалуваними

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...