Перейти до змісту

Авто для Профессионала


difoto

Рекомендовані повідомлення

Ді, антифризу тра на таблетку ? Маю 10 л. Але забрати можу токмо завтрай то підвезу в неділю або похмеділок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 1 місяць потому...

ні. Профессіонала ж перевели у Яворів, а там потреба в авто близька до нуля. Але машина за ним "закріплена". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні. Профессіонала ж перевели у Яворів, а там потреба в авто близька до нуля. Але машина за ним "закріплена". 

 

Вона потрібна була в зоні АТО!

А зараз везти на полігон - це подарувати в штаб для офіцерських потреб + стати водієм для них. Користі з цього для мобілізованих рівно нуль.

Не потрібно за мною закріплювати. Краще передайте нашим захисникам на передову!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді так і зробимо. Тут насправді дивна проблема - одним підрозділам УАЗ "нафіг нада", їм би джипа або течіка на худий кінець, а іншим... На Червону Талівку, наприклад хотів відправити іншу таблєтку, бо в них з транспортом теж жопа (Профессионал напевно має знати), але чуваки сказали: "Нє, нам цілу не треба - треба корінні вкладиші і тормозний циліндр, а цілу кудась відправте, кому треба. - Ну ок, відправим!"

Тобто одні черствому хлібу раді, а іншим - у тістечках мало крему.

Насправді маю вже другий випадок такий - на 28-му бригаду готували теж УАЗа, аж бац, чувак каже - нєнєнєнє, нас відводять якогось хєра, віддайте іншим.

 

PS якщо в когось (ну вдруг) є запитання, чому протягом місяця ми не відправили машину - зараз на черзі є УАЗ, потребує дрібних робіт по електриці і "можливо ще по чомусь".

Я вам даю 3000 грн - і ви його переправляєте на передок, пункт призначенняя я дам. Єдина умова - ви відповідаєте за те, що він туди заїде і не встане посеред дороги, коли в ньому буде лежати поранений(це їде на медичну мехроту).  - саме такі завдання я рішаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Найближчим часом виїжджаю. Везу більше тони сухих дров (дуб!), протизастудні ліки, біля 40 різних упаковок, в т.ч. від наших дівчат саме для Профессіонала - оскільки він активний борець з аватарами, під його відповідальність їдуть спиртові сиропи :)

Теплі шкарпетки, теплі вязані балаклави, кілька теплих штанів для ремонтників, які лежать під машинами, небагато теплих кофт на заміну, а також нашу унікальну розробку - "Ліжко польове солдатське".

Ну і від дівчат з "Самооборони Рожище" ящичок смачнющих цукерок.

Ну і все це їде в "Наталці" - так звати нашу буханочку. А "Наталка" їде в буді.

Дякую всім, хто допомагав реалізувати це все!

Карта ПБ 5168742348047329 Сандалов Д.Л.

 

2016-01-28 09.59.52.jpg

2016-01-28 10.00.05.jpg

2016-01-28 09.59.26.jpg

2016-01-28 09.59.39.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я повернувся. Про пригоди - вже сьогодні (а їх було багато).

Всім привіт від Профессіонала!

2016-01-31 00.19.43.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Історія про подорож до 128-ї. В двох словах, але букв багато, тому відкиньтесь у кріслі, візьміть горнятко з чаєм та насолоджуйтесь!
Взагалі вся ця історія почалась зі знайомства з Дімоном на рівненському полігоні біля року тому. Я тоді віз туди знайомих вояків, які після АТО вже на дємбєль йшли, а також бронік для бійця, який тільки йшов туди. А Дімону я віз пару лампочок і ше якусь фігню, бо від "нормальної" допомоги він був категорично налаштований фразою "У нас все є!"
І це мені зразу сподобалось!
Дімон.
Його взвод з прикомандированими саперами відправили облаштовувати побут у лісі, за 5 кілометрів від кордону. Сапери ставили розтяжки, а пацани будували бліндажі. Їх крили мінометами, тому хлопці пиляли дерева дуууже далеко від поста, тому що навколо них усі дерева були пронизані осколками, а бензопила - вєщь дорога і цеп до неї в лісі не купиш. 
Жили вони не те, шо кльово, а по-барські: на розтяжках підривались кабани, олені - мняса було вдосталь! Ну, були обстріли, Дімона легко поранило, але все було майже зашибісь. От тільки з транспортом напряг - водовозка їздила раз на два тижні, та й ту перепутали сєпари з бензовозом і продірявили... троє 200-х. А хлопці - без води.
Тоді він мені перший раз передзвонив і попросив хоч щось, шоб їздило.
Вован.
Вован, сука пробивний! Він в облраді відкриває двері і питає: "В нас є машини на списання - куда мені звернутись?" ЛЮБІ двері! Таким чином ми відправили на фронт з півтора десятка машин, від списаних Тойот до УАЗів, які ремонтувались звісно, що своїм коштом.
І от Вовка знайшов машину на списання для Дімона. І почалась жара!
"Альо, Йож, знайшов сварщиків! Завтра варять, вже договорився з мотористом - машина нормальна, тільки всі гумові прокладки треба міняти, я подзвоню!"
А Дімона тим часом переводять у Яворів... А потім - на Широкий Лан... І перші дві доби вони ночують ваабщє без опалення при мінус 17. 
І тут невибагливий чувак "здається" і пише мені СМС "ЙОЖ, нема дров, а ті, в кого є машина хоч їздять до траси і вирубають собі... ЗРОБИ НАМ МАШИНУ, БУДЬ_ЛАСКА!"
І починається аврал!
Електрик працював з "Наталкою" навіть вночі. Фари, повороти, трамблер, комутатор....
Передній міст ремонтували "всім скопом".
Всьо, готова!
...........................................
"Наталка" їхала на полігон у прицепі. Попутно, з догрузами, розгрузами і мною в нагрузку. Я вам так скажу: дальнобойщик - це не тільки руля крутити. В Вознесенську ми за допомогою Вована знайшли рампу, вигрузились і поїхали на Ширлан.(Ми - це я і "Наталка")
Нас один раз зупинила поліція (ми ж без номерів, документів і ваабщє), але після моєї брехні про те, що є всі документи від волонтерів - побажали щасливої дороги(а в мене з документів - права і волонтерська медалька).
І за 28 км від полігону "Наталка" встала. Проблеми з електрикою. Я вже був готовий десь у селі заночувати, аж як Дімон дзвоне і каже: "Ти шо, здурів??? В нас дров - нуль!!! Ми за тобою Урала пришлем!"
(Для довідки - "Наталка" їхала загружена півтора кубами сухого дуба - ті дрова важили так само, як вона Смайлик «smile» )
Обшем коє-як, з пригодами, я став електриком і таки догнав на полігон ту гору метала і деревини (це вже інша історія).
Чекаючи машину, що відвезе мене до Миколаєва, я ще довго чув голос "Наталки", в якої немає глушака...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Направив до Професіонала миколаївських волонтерів, бо просто жопа.

Позавчора волонтери супроводили від А до Я дрова на полігон. Від відгрузки до Ширлана. А тепер увага: батальйон Професіонала їх в очі не бачив! ШІСТЬ КРАЗів дров!!! 60 кубів! "Ми твоїми дровами забезпечені на півроку, вчора розвідка приходили просити..." - це те, що я з УАЗом завіз...

Сьогодні відправив хлопцям "електрику" для УАЗа і засоби для її запуску :)

===============================================================

Поїхало "крутицця"! В хлопців вже руки чешуться і, хоч не вилазять з нарядів, казали що по ночах будуть УАЗіка крутити.
Так вже сталось, що найкращі запчастини до УАЗів, Москвичів та Волг виробляють на російських заводах. Дорожче, ніж китайці, але "совєцкоє наслєдіє" має безсумнівну перевагу - надійність. Коли дивишся на "радянський" комутатор - виникають думки про паровозостроїння. Купка транзисторів запакована у цільнометалевий корпус, який кувалда не візьме! Поміж тим - ніколи не переймався виробниками того, що йде бійцям. Москальське? Ну і добре! Аби хлопцям у пригоді стало.
А ще поїхав від Dr.Martenzzz афігєнний набор інструменту, шоб пацани не бігали в рембат за викруткою.
Ну і від Shkoder'a для хлопців поїхало відро електрики - дрелька працює, перевірено! Смайлик «smile»
І, звичайно, саме главне - ІЗОЛЄНТА!!!
_________________________________________
А я лишився з мінусами на карті і з надією на небайдужих людей.
5168742348047329 Сандалов Д.Л.

 

2016-02-05 14.34.23.jpg

2016-02-05 14.32.18.jpg

2016-02-05 14.34.06.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой як недобре написав "Червоний - то до +, не перепутай!"... Перша думка від мимогляду "Червоний МІНУС..."... Мене відразу напрягло, то почав розбиратися, що там далі написано, але ж дехто може і не заморачуватись...

:) ой недобре написав, недобре...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виношу подяку золотій людині - основній волонтерці Миколаєва Ірині , яка на Ширлані - майже щодня і опікується усіма бригадами, які там знаходяться. В той день, коли до Профессіонала мала прийти моя передачка, я їй подзвонив у 13:00

- Іра, добрий день, ви зустріли передачку? Зможете хлопцям доправити?

- Прівєт, Йож! Можеш уже звоніть, всьо пєрєдала, всьо уже у твоїх бойцов!

- ДЯКУЄМО!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про дороги Миколаївщини: під час їзди волинськими дорогами, після ремонту УАЗ-буханка проїхала біля 150 км без проблем, хоча навіть на трасі часом включався повний привід(якраз після снігопадів). На трасі Вознесенськ-"Широкий Лан" на перших 40 км. дороги в УАЗіка :
1. Відвалилось дзеркало
2. Відлетів глушак
3. Частково відвалився бак(залитий під горло, на секундочку!)
4. Відкрутилось все, що могло відкрутитись, в т.ч. болт трамблера, яким регулюють запалювання(!!!) і катушка запалювання, через що згорів комутатор і взагалі з електрикою сталась проблема(вислав Дімону новий набір: комутатор-катушка-трамблер)
5. Вже на полігоні в бійців з-під машини "випала" запаска Смайлик «smile»

6. Після невдалих диркань мужики зняли стартера....

всередині все покрошено, бендіксу капут, і (увага) розвалило передню кришку (носок) стартера.

Бендікс в хлопців є в рембаті, а от кришка.... Подзвонили бійцю , який в госпіталі в Миколаєві лежить, той (втік з шпиталю!!!), метнувся по ринках - не знайшов.

Зате я сьогодні прошвирнувся по б\в-шним торговцям, знайшов стартер в зборі, але з вбитим бендіксом за.... 150 грн :)))) (Відправка коштувала 65!)

У вівторок висуваються на передок.

PS на фотці дорога в не найгіршому стані, було й кручє. І коли ти влітаєш в такі ями (а вони попадаються з невідомим інтервалом у 500-1000 метрів, як раз коли тільки розженешся) на під стелю загруженій машині.... якщо опустити матюки, то їхав я мовчки :)

 

image-5a2a0ed385b48bcff10e89e9076a29dcd78e0aecc7096094d8fd9f41df586a8e-V.jpg

2016-02-13 10.56.06.jpg

2016-02-13 10.55.40.jpg

2016-02-13 10.55.50.jpg

ДорогиНиколаевщины.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого непоробиш.... УАЗ є УАЗ, машина він поки новий, і то з постійним рукоприкладством. А з металолома, та ще й в короткий термін важко з "буханки" зробити автомобіля...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не уявляєте, який у мене сьогодня настрій з самого ранку! І в обід! І взагалі!!!

Наталка.png

222.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Дімон побув 20 днів у відпустці, при чому весь час був у батька в селі - ремонтував дах. Зустрілись з ним за день до виїзду, поїли піци з пивком, хтів йому дати ящичок від Самооборони, наші аптечки, мелене сало, сухі борщі, протиопікові мазі і т.п. - каже "В нас всьо є!" Я йому - мол наші аптечки за складом одні з найкращих в армії, їх спецназ бере!!! От в тебе є джгут-турнікет?? Є - рєзіновий, савєцкій. Хотів сказати "викинь", але ж потім подумав - а він же за про*обаний джгут заплатить потім як з три оригінальні САТ :)

Карочє, оскільки повертався він вже не на полігон, а в зону БД - домовились, що перешлю йому Новою Поштою, коли він взнає місце дислокації.

Вчора дзвонить: "Привіт! Хочу привітати з Днем народження.... бля.... обстріл почався... і десь питає: "По нам? ... Бачив куда пішло? ... не по нам?... ок!" Вітаю з Днем народження! Відправляй передачку в ХХХХХХХ і ше тормозухи до УАЗа пару літрів, бо десь витікла" :)

Відправляю передачку сьогодні. 

НП - куда їде

Я - в ХХХХХХХХ

НП - ми туда не їздим

Я - ??????? Мені сказали, що там є відділення

НП - нема, закрилось ще в 2014

Я - ок, тоді в найближче до цього міста.

відправив, прийшов, загуглив по новинам назву міста - а воно кожен день під обстрілами, яка нах Нова пошта???!!! :) Отакий військовий гумор.

Карочє ситуація не зовсім спокійна, але хлопці тримаються бодрячком :) Коли почався обстріл - навіть трубку не клав, :) тіпа "задрали, дайте по телефону поговорити!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось я сильно шифруюсь , а оказуєцця всьо вже всім відомо.

Роман Донік

Практически все уже в курсе, что 128 горнопехотная заходит в район ДАП.
93 бригада выходит после почти двух лет боев. Долгий героический путь.
Как всегда в подобных случаях, несколько недель нас ждет периодически: "голыбосы", "пескисливают", "шахтуизенитокружили" "окружилисовсехсторон", "взялибригадувкотел". Поэтому хочу немного рассказать (из того что можно) о том, что здесь происходит сейчас в последние дни. 128 горнопехотная, пожалуй самая мощная в сухопутке. Новая техника и вооружение. Люди мотивированны, обучены и готовы. Год бригада обкатывалась на различных полигонах. Люди рвались на передок. Офицеры и многие солдаты обстреляны и имеют опыт.
Но в любом случае найдутся бойцы или волонтеры которые будут накидывать дерьма, как бы хорошо не было. Кто то из страха, кто то потому, что зрада лучше продается.
Ни одно подразделение 128 не заходит на пустое место. Заходят туда где стоят ребята из 93. Передавались не просто позиции, но и опыт, наработки, связи и кое что из необходимого имущества. Многое улучшается, наращивается и меняется. Более того, на отдельных позициях ведется совместная работа, пока не будут готовы работать самостоятельно.
По отзывам ребят из 128, которым есть с чем сравнивать, передача 93 самая лучшая. Люди провоевавшие больше года знают с чем столкнутся те кто пришел на смену. 
Поэтому помогают и оставляют что могут во временное пользование. 
Рождается новая военная элита, которая пройдя все невзгоды не будет выдирать проводку из стен и срывать светильники, а имея опыт поделится со сменщиками всем что имеет.
По поводу котлов, наступлений, прорывов и окружений.
Первое время орки будут пытаться попробовать свежую кровь на рывок, на испуг, характер. Возможно даже кто то из необстрелянных испугается и запаникует. Они уже начали. Сейчас обваливают все. Шахту, Пески, Зенит. Интенсивно и жестко. Крупным калибром.
Но нужно понимать одно - бригада которая зашла ничем не хуже опытной, но виснаженной в боях 93 бригады. А во многих технических вопросах и превосходит. Ну а опыт- дело наживное. Командир грамотный и опытный. Командиры артиллерии, по отзывам наших богов, на должном уровне. То есть, если даже будут какие то обострения, то они вполне ожидаемы и прогнозируемы. Но не для того ввели свежую и потужную бригаду, ч тоб было хуже. 
93 бригада полтора года находилась в таких условиях. Они тяжелые но это война.
Давайте с пониманием и уважение будем относиться к тем кто сегодня защищает нас на востоке. Если совсем невмоготу и хочется разрядки, то вместо истерики можно помочь ребятам. У нас появились новые подшефные.

Карочє. Зараз готується ще одна таблєтка , знову на 128му. Орієнтовно 14-16 числа маю бути в Києві, а далі - або своїм ходом, або на лаветі в район Пєсків. Тра машину закінчити до цієї дати. Вітається будь-яка допомога: пальним, запчастинами, мастило-тосол, або грошима.

Карта ПБ 5168742348047329 Сандалов Д.Л.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Усім щиро дякую!!! 

Виручає нас "Наталочка" добряче! :-)

image.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Профессиона́л сказано:

Усім щиро дякую!!! 

Виручає нас "Наталочка" добряче! :-)

Дай Боже , щоби на цій Наталочці, їздити тільки на рибалочку)) Хай  Бог береже вас, хлопці.. І, повертайтесь живими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

 "Наталка" вже з розпізнавальними знаками і скоро буде з новим водієм-кулеметником - Льохою :) image.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки поставив на баланс? :) Не відіжмуть? Чи навпаки, щобю не віджали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...