Перейти до змісту

Євробачення-2016


Panek

Рекомендовані повідомлення

bbc-blocks-dark.png

Україна братиме участь у Євробаченні-2016

Україна братиме участь у пісенному конкурсі "Євробачення" наступного року, повідомив у вівторок голова Національної телекомпанії (НТКУ) Зураб Аласанія.

"Так, ми вже вирішили, зараз починаємо. Шукаємо шляхи як це зробити краще", - цитує пана Аласанію "Інтерфакс-Україна".

Керівник НТКУ також додав, що в його компанія, можливо, буде співпрацювати з великим українським телеканалом щодо трансляції "Євробачення", проте подробиць не назвав.

У 2015 році Україна вирішила відмовитися від участі у конкурсі через конфлікт на Донбасі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
  • Відповідей 223
  • Створено
  • Остання відповідь

Мало того - туди їде джамала....

 

Джамала - гринджола...

Чергове позорисько і фіаско.

 

Краще б поїхали The Hardkiss!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

Мало того - туди їде джамала....

 

Джамала - гринджола...

Чергове позорисько і фіаско.

 

Краще б поїхали The Hardkiss!

 

Це чисто твоя думка. Не треба порівнювати хорошу мелодійну пісню і гринжоловське "Разом нас багато". Я дивився відбір і вважаю, що шанс перемогти у Джамали є. Як мініму у 5-ку вона ввійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також дивився відбір.

І так моя думка - що Джамала навіть у 10-ку не увійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гадати,або вгадати,хто яке місце посяде на цьому мутному конкурсі взагалі  не реально, ну ще східна Європа більш-менш якось так понятно(адекватно) но млять як вже показують результати інших країн,ну навіть ті самі німці,або серби чи ірландці, ну то ніяк в голову не вкладається як можна віддати 12балів за реальний брєд(муть),щоб там хто не говорив про слова,мелодію,костюми,про сам виступ я всерівно  не повірю в чесність даного конкурса.А ще, після того як виграло оте чудовисько бородате,то перестав дивитися взагалі, я ще дурень колись переживав за учасників, тьфу...ти нафік,розвод, не повірю що масово голосували за того конченого,ой вибачте за Кончіту. Якщо взяти останніх десять переможців, то особисто мені нормальок десь три,чомусь запам"яталася німка Лєна прикольна така )),шведка Лорін дуже класна пісня,да і все, ну Рибак ще ладно і то не сильно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воу, все ти знаєш Юрко, ми порівняно з тобою, так, любителі :D

Щось ти не згадав Білана москальського, Вже краще Вурст. Тьху, що я таке кажу.:0113:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, vaz75 сказано:

Воу, все ти знаєш Юрко, ми порівняно з тобою, так, любителі :D

Щось ти не згадав Білана москальського, Вже краще Вурст. Тьху, що я таке кажу.:0113:

Ага, я знаю, що я ні.уя не знаю:). Але зі сторони простого любителя,якесь воно то все странне,починаючи від учасників з їхніми "хітами" і закінчуючи результатами голосування.

 А з тим Біланом тож не все ясно, знаю що ніхто не повірить,але коли він другий раз пішов на конкурс я відразу сказав всьо понятно він виграє,чесно пишу, так і подумав,він після першого разу став дуууже популярним, от воно йому треба,значить треба було.Кароч то просто "міслі" в слух, в голові моїй таракани бушують :D.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Гадати,або вгадати,хто яке місце посяде на цьому мутному конкурсі взагалі  не реально

Коли в далекому 2004-му Руслана заспівала свої Дикі танці, я зрозумів. Що в України є усі шанси.

А ще коли послухав композиції інших країн-виконавців, то остаточно зрозумів, що так і буде.

 

У нас же, серед тих, хто хотів потрапити у відбір, лише 1-2-3 були достойні. І ті не потрапили на Євробачення.

 

Присвячувати пісні подіям, фактично грати на почуттях людей ,і я зрозумів, що там (у Європі) людей таким не прошибеш. Там чомусь про війну чи її закінчення пісень не складають!  Їм ближче тема *расів / *трансів і т.д. (і Кончіта Вурст це довела).  А ще рокери Лорді, влаштували просто насміховисько над поп конкурсом! Вигравши його.

Їм далека історія про кримських татар і їхні проблеми.

та й сама пісня, як на мене, доволі слабка. Немає там нічого такого - щоб врізалося в пам'ять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну раз така петрушка:)
 

Цитувати

На відборі на «Євробачення» у Словенії висміяли Путіна

У Словенії під час національного відбору на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2016» показали пародію на президента Росії Володимира Путіна.

Про це повідомляє escdaily.com. Кліп зняв місцевий комік Клемен Слаконья, який був ведучим фінального відбору. У кліпі схожий на Путіна актор пафосно приміряє імператорський образ, грає солдатиками на шаховій дошці, позує голим на коні у супроводі схожих на «Бурановських бабусь» акторів, танцює в балеті, розвиває бурхливу військову діяльність і сидить на троні, як в серіалі «Гра престолів» — але з серпів і молотів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

там (у Європі) людей таким не прошибеш

Це у першу чергу шоу і їм начхати на проблематику яка є у тих чи інших країн! Політика не проходить в них і навіть у 10-ку не потрапить! Це реальність яку можна спостерігати вже з десяток років. Нічого особистого але The Hardkiss, як для шоу, були б саме те!!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну Руслану чуть "Лане моє" не завалили і ще питання що крутіше. Крім транса Вурст, була ще ж дуже сильна пісня Молітва яку заспівала сербка, страшненька лезбіянка. Вурс була не перша. Як мінімум пісня має викликати якісь емоції а не йти загальним сірим рядом поряд з такими ж середнячками. От виступали ж Злата Огнєвіч - красіва, цицьката, Лабуда і Лорачка, вродь також красіва і Тіна Кароль. вродь теж нічого, але були вони сірі і розмиті на фоні інших і пісні вродь і нормальні але середнячки. Вже та ж Вєрка Данілко і то покруче виглядала, бо змогла щось епатажне і цікаве внести, ну і не сильно тупе. Я до того, що тре дивитись і не паритись)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені подобається пісня Джамали, якщо чесно, і не особо хочеться першого місця, бо Євробачення 2017 нам точно недочого.

Були на відборі ще достойні, але є але..

Доречі пісню розкручують ;)

 

БРИТАНЕЦЬ ПЕРЕСПІВАВ ПІСНЮ ДЖАМАЛИ ДЛЯ "ЄВРОБАЧЕННЯ-2016"

 

Скрытый текст

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, romaxa11 сказано:

сильна пісня Молітва яку заспівала сербка,

О да точно, я забув, нормальок так завивала Мооолитва!, да була така,згадав.Страшненька кажеш))) але хоч дивитися можна було,не те що на того бородача,це капєц! на головній сцені Європи, ужаснах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Джамалі, пісенька класна і десь в 5-ку ввійде. Я так прикинув ютуб канальчик, то більшість поклали в свою 5-ку Україну - це вже класно. Бо ж загалом від нашої держави повонює неслабо корупцією, проституцією і низьким розвитком (це толерантно називається токсичністю країни) і 5-ка це вже показник.

ютубчик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось короткий огляд, ну так нічого:

https://youtu.be/j3872SMU68M

Ну мені негрик французький класно валить, я його пісеньку вже давніше запеленгував, подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yura-patriot сказал:

на головній сцені Європи

А от то вона і є Єуропа :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минуты назад, romaxa11 сказал:

короткий огляд

А що ж то за огляд де від України ВиаГра? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Ось короткий огляд, ну так нічого:

https://youtu.be/j3872SMU68M

Ну мені негрик французький класно валить, я його пісеньку вже давніше запеленгував, подобається.

ммм, Австралія - це вже також Європа? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, igorgame сказано:

А що ж то за огляд де від України ВиаГра? :)

Ну,що це?))) а загалом,я аж сам у шоці, мені майже всі такі нічьо:),нє ну якщо нормально,то-нормально)) Але наживо,то є наживо,зовсім усе по іншому, ну кароч ви самі вкурсі)

13 годин тому, romaxa11 сказано:

Ось короткий огляд, ну так нічого:

https://youtu.be/j3872SMU68M

Ну мені негрик французький класно валить, я його пісеньку вже давніше запеленгував, подобається.

Ну да, прикольно))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені цікаво, хтось з дописувачів теми голосував за, чи, особливо, проти Джамали? Це вперше в історії національного відбору - вирішував народ, хто поїде до Євробачення (при наймі, хочеться сподіватися на чесніть).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, vaz75 сказал:

вирішував народ

От те що вирішували судді - вони говорили в обличчя у прямому єфірі і всі це бачили! Результат "народу" - винисли у конверті і це явно підстава!!! Якби був організований онлайн поступлення дзвінків або СМС тоді інша справа, а так і в нашій країні... :) Під-ста-ва 101% !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, difoto сказано:

Завжди вирішував народ

це вишуканий стьоб такий? Томенко = народ (гринжоли)?

еге ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...