Перейти до змісту

День святого Валентина


Raisa

Рекомендовані повідомлення

Ну власне Forever Autumn своє слово стримала :D

Було приємно познайомитися :(

А ви цілувалися? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь
А ви цілувалися? :(

Ну все залежить від того, що ви розумієте під питанням "цілувалися", так був поцілунок, тепер залишилося чекати поцілунків інших учасниць форуму адже була пропозиція щоб всі поцілували :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судя по всему, парень просто счастлив :) ( :(:D:) )

P.S. Вы там смотрите, советую поменьше распространяться, как бы не сглазить чего - а то люди завистливые бывают ;) (по собственному опыту знаю)

Что бы у вас там ни было за знакомство - вряд ли об этом стоит рассказывать направо и налево (да и не думаю, что Иванке это очень понравится :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От все вам цікаво, ото треба було прийти і подивитися. У цікавої Варвари на базарі носа відірвали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мы с Forever Autumn потом поехал в Рок-Хату, после чего получили 3,14ды от таксистов , и нас дружбан вызволял из горотдела :)

Ржунимагу просто!! :)

Это вообще отдельная история!

С сегодняшнего дня я бью таксистов :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну власне Forever Autumn своє слово стримала :g28:

Було приємно познайомитися :g24:

взаємно :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мы с Forever Autumn потом поехал в Рок-Хату, после чего получили 3,14ды от таксистов , и нас дружбан вызволял из горотдела :g28:

Ржунимагу просто!! :rolleyes:

Это вообще отдельная история!

С сегодняшнего дня я бью таксистов :)

монтіровкою.

цуко мафія.

а взагалі спільними зусиллями треба згадати, де собака зарита..е.еее....куда таксиста закопаєм...еее..ні! в чому загвоздка і чому все почалось

:g24:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

День Валентина...а що то за свято?...ще один день коли можна напитись?...День Закоханих...та який в ж*пу день...закохані-це не ті, які в цей вечір виповзли на вулицю, домовились зустрітись з кимось біля ЦУМа з надією, що їм сьогодні хтось подарує частину себе(вгадате в якому розумінні)...таке враження, що всіх цих людей цілий рік тримали в клітці, а сьогодні випустили і вони всі повалили в центр з квіточками і сердечками...це якась показуха... як сказав один хлопчик?..Якщо я когось кохаю, то кохаю її кожень день, а день Валентина хай йде нах***...найцінніші подарунки, квіти і увага не тоді коли це треба це робити(маю на увазі сьогоднішній день), а тоді коли хочеться це робити...від всієї душі....імхо...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я когось кохаю, то кохаю її кожень день

ПЕРША ОФІЦІЙНА ЛЕСБІЯНКА НА ФОРУМІ!!!!!!

Гляньте на стать юзера moon

:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда moon з нетерпінням чекаєм коментарів на рахунок Нового Року.

Ну раз пошла такая тєма. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я когось кохаю, то кохаю її кожень день

ПЕРША ОФІЦІЙНА ЛЕСБІЯНКА НА ФОРУМІ!!!!!!

Гляньте на стать юзера moon

:g24:

Ну якби уважніше почитав мій пост, то мабуть помітив би, що це була цитата одного хлопчика :rolleyes: , який сказав так про свою кохану...Не думаю, що дуже гарно через якісь свої проблеми(мабуть із зором) кидатись на людину(тобто на мене) з отакими от словами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

moon, я протер очки - нигде намека, что ты кого-то цитируешь не нашел :rolleyes:

як сказав один хлопчик?..Якщо я когось кохаю, то кохаю її кожень день, а день Валентина хай йде нах***

От і все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я когось кохаю, то кохаю її кожень день

ПЕРША ОФІЦІЙНА ЛЕСБІЯНКА НА ФОРУМІ!!!!!!

Гляньте на стать юзера moon

:g24:

Ну якби уважніше почитав мій пост, то мабуть помітив би, що це була цитата одного хлопчика :rolleyes: , який сказав так про свою кохану...Не думаю, що дуже гарно через якісь свої проблеми(мабуть із зором) кидатись на людину(тобто на мене) з отакими от словами...

Ну якби не було проблем з пунктуацією, то мабуть помітила б, що цитати хлопчиків та інших видатних людей виділяються лапками (або на форумі - у вигляді цитат). Не думаю, що дуже гарно через проблеми (мабуть, з учителькою української мови) вказувати на інвалідність інших :g28:

Як казав один хлопчик,

Хочеш любити - люби, і тебе полюблять, а не сій депресняк в душах інших.

Це був зразок "цитат" на форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якби уважніше почитав мій пост, то мабуть помітив би, що це була цитата одного хлопчика :rolleyes: , який сказав так про свою кохану...Не думаю, що дуже гарно через якісь свої проблеми(мабуть із зором) кидатись на людину(тобто на мене) з отакими от словами...

ну чого ти.

мене інколи і в лоб питають в реалі, чи я не лесбіянка.

нічого страшного у тому немає :g24:

правду кажу. по морді не б*ю.

всьо гуд.

мір!!! труд!! май!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну чого ти.

мене інколи і в лоб питають в реалі, чи я не лесбіянка.

нічого страшного у тому немає :)

правду кажу. по морді не б*ю.

всьо гуд.

мір!!! труд!! май!!!

та ладно, мені то якось...просто Yarchik'у мабуть було б не дуже приємно, якби я його назвала представником нетрадиційно орієнтації :mdr: і він би сприйняв це як образу...

А то виходить, що він шукає "до чого б то доколупатись"...краще б написав чи погоджується з моєю думкою, чи ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з кількості сердечок в день 14 лютого - це всесвітній професійний день кардіологів.

Муня :mdr: (від слова moon) - я погоджуюся з твоєю думкою... але вона якось так написана... ну пре від неї таким депресняком, що починаєш думати, що новий рік - це не свято, а крок до апокаліпсису, день народження - це все менше залишається часу до колива в твою честь, 9 травня - це не перемога над німцями, бо ми їздим на Daewoo і ВАЗах, а німці - на Мерседасах і БМВ... День незалежності - це від слова "не залежуватися" під кимось одним, а лягти під іншого, День матері - це пряма гендерна дискримінація (бо хіба ж є День татуся, чи хоча б Ніч чоловіка?). Різдво - це коли можна їсти мнєсо, а Паска - це коли яйцями б'ються...

Отаке виходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ладно, мені то якось...просто Yarchik'у мабуть було б не дуже приємно, якби я його назвала представником нетрадиційно орієнтації :mdr: і він би сприйняв це як образу...

А то виходить, що він шукає "до чого б то доколупатись"...краще б написав чи погоджується з моєю думкою, чи ні...

бугога!

ти з Ярчиком знайома?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Муня :mdr: (від слова moon) - я погоджуюся з твоєю думкою... але вона якось так написана... ну пре від неї таким депресняком

вракі!!! депресняк - це я!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

День матері - це пряма гендерна дискримінація (бо хіба ж є День татуся, чи хоча б Ніч чоловіка?). Різдво - це коли можна їсти мнєсо, а Паска - це коли яйцями б'ються...

Отаке виходить...

Ох, пане меценасе, це не правда. День тата в нас, якраз є, велкам в бабклуб, там Шура, по-моєму, лік-без проводив ;).

До Муні :)

Ну і шо, нетрадиційна орієнтація в жінок (не гостро виражена) привертає посилену увагу представників протилежної статі, так що нада било громко і со всєй отвєтствєнностью підтвердити :), а не сперечатись. В чоловіків в цьому плані страждає якраз "мускулінне" я, а в жінок з'являється характерна родзинка (якщо вони при тому не перестають помічати меншу половину людства, сорі хлопці, але хвакт).

Психологія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...