Перейти до змісту

13 вересня у Луцьку пройде марш тверезості


Basil

Рекомендовані повідомлення

Абстрагуйся трохи від політики і навчись шукати позитив в речах, що тебе оточують.

Дякую, татку, я вніму твоїм словам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

В мене Палиця "тищу" не крав

Ти дурника не включай. Погугли що то за контори такі - МАНТІМУС КОММЕРШИАЛ ЛТД. а також G.I. COMPANY LINE SYSTEM MANAGEMENT LIMITED, чим вони володіють у Луцьку і з ким вони пов'язані. І якщо ти геть тупий, то погугли що таке офшор і як він допомагає уникнути сплати податків.

А на додачу нагадаю ще таку картинку:

0ed23ca78b85ec5c5f72907283693fe3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RePlay (хамидло) хоче навчити Zheny@ (Vip користувача) - хамидло ти шо йоб .......ся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RePlay (хамидло) хоче навчити Zheny@ (Vip користувача) - хамидло ти шо йоб .......ся?

а що тут такого ? Vip-користувач недоторканий? депутат чи цар ?

кількість постів не робить тебе "вищим" за інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RePlay (хамидло) хоче навчити Zheny@ (Vip користувача) - хамидло ти шо йоб .......ся?

І до чого ти це сказав ?

До чого тут ВІП і все інше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що тут такого ? Vip-користувач недоторканий? депутат чи цар ?

кількість постів не робить тебе "вищим" за інших.

Саме так і є. Тому що ти на приватному ресурсі, ти ж в своїй хаті не дозволиш командувати комусь незнайомому, через те тут рулять тільки віп раніше вони називалися команда форуму)), і якщо якась шавка сюда заходить і начінає тут качать свої права чи свою якусь думку яка не збігається з їхнім колективним разумом, то як шакалята тебе роблять хамидлом і трольом! Хоча є прицеденти і в них в середині, це як Женя з маняком :). Просто Женя не в тій ваговій категорії шо маняк)), а так вже б напевно рило йому начистив))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, ви задовбали з своїм Палицею і політикою у всіх темах! Про Палицю і про вибори, підкупи і т.д. є окремі теми! Тут - про ТРЄЗВАСТЬ БРАТТЄВ!

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, ви задовбали з своїм Палицею і політикою у всіх темах! Про Палицю і про вибори, підкупи і т.д. є окремі теми! Тут - про ТРЄЗВАСТЬ БРАТТЄВ!

Так Палиця кругом, куди не глянь. Забираю малу зі школи - портет Палиці. Гуляю по вулиці - з бігмордів він за мною спостерігає. Зайшов на Борду помучити клаву - і тут він.

Я хочу на Марс :g04: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ленін з Карломмарксом тебе колись теж так бісив? Чи то вже надбане? ;)

Подивись на мій вік в профілі. Мені навіть не довелось побути жовтенятком, а про Леніна я взагалі тоді нічого не знав, поки пам'ятник у Луцьку не знесли. І то якось пофігу тоді було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ааа, то то молоде покоління таке нервове?! :) Нерви треба в спокої тримати, бо всі болячки, кажуть, від них ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, ви задовбали з своїм Палицею і політикою у всіх темах! Про Палицю і про вибори, підкупи і т.д. є окремі теми! Тут - про ТРЄЗВАСТЬ БРАТТЄВ!

Так Палиця кругом, куди не глянь. Забираю малу зі школи - портет Палиці. Гуляю по вулиці - з бігмордів він за мною спостерігає. Зайшов на Борду помучити клаву - і тут він.

Я хочу на Марс :g04: .

Ну то, мля, вкороти собі віку і не ний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля...прочитав 3 сторінки про гЄр чи не Хералицю, но так і не зрозумів, хтось взагалі ходив на те собраніЄ??? чи то реклами було більше ніж людей. :0117:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ааа, то то молоде покоління таке нервове?! Нерви треба в спокої тримати, бо всі болячки, кажуть, від них

Це ти типу смайлик підморгуючий поставив спонтом під'ї_нув? То це про тебе певно -

Когда нечего - или недостаёт сообразительности - возразить по существу,

лучший приём - стошнить на супостата, и его же попрекнуть этим.

Не треба бачити суслика там де його нема. З одного смайлика цілий медичний трактат накарябав.

Ну то, мля, вкороти собі віку і не ний.

Ну то, мля, стукнись десь головою щоб з'явилась звивина яка відповідає за почуття гумору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26.jpg

пиятство... йоб@ний стид. Краще бухати, ніж бути імбецилом.

ЯК В ЛУЦЬКУ ІЗ «ЗЕЛЕНИМ ЗМІЄМ» БОРОЛИСЯ

Зелений змій теж прикольний - не пийте рисову горілку.

19.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пиятство... йоб@ний стид. Краще бухати, ніж бути імбецилом.

Я так розумію, що наступним буде марш писемності?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...