Перейти до змісту

Сирія


Mykola81

Рекомендовані повідомлення

44 минуты назад, igrok сказал:

Та я зовсім не про це.Я про нашу ідентичність мову вів.Хто ми?Не можна ж сказати-Я був в сімї,а зараз я сам .Хто твої предки ,завжди треба памятати,Візьміть курдів,їх налічується ,приблизно як і украінців.Люди без своєї держави,али ідентичність зберігають,я до цього веду.

Курдів не врахували при поділі Османської Імперії - це їх проблема. Питання в тому чи захочуть теперішні кримчани з пенсією вчителя 200 USD в Україну з пенсією 70 USD? Мій знайомий зараз отримує в криму пенсію 200 дол, йому на жититя вистаає, що може запропонувати вчителю Україна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
5 хвилин тому, jurgen007 сказано:

 що може запропонувати вчителю Україна?

Зарплату 4000$, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Віталій СК сказал:

Зарплату 4000$, нє?

Нє нє нє !!! В жидів таких зарплат нєнєє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Питання в тому чи захочуть теперішні кримчани

А тут вже питання не в тому,чи захочуть.Якщо не подобаєтьсяч-міст,паром.Просто держава,яка проковтнула загарбання своєї території,як би вже й не держава.Ніхто ж не тримає ваших знайомих в Криму,за поребриком місця повно.Хоча мої знайомі,до речі зараз в Луцьку,не можуть влаштуватися на роботу,Пріореритет-росіяни з *материка*.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут міст- паром коли вони корінні кримчани? Крим їхня батьківщина! А те що Україна за 20 років не переконала, то звиняйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, jurgen007 сказал:

До чого тут міст- паром коли вони корінні кримчани? Крим їхня батьківщина! А те що Україна за 20 років не переконала, то звиняйте.

007 - не тупи! В донбаса також родіна своя? Також не ублажали 20 років?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, weldermaster сказал:

007 - не тупи! В донбаса також родіна своя? Також не ублажали 20 років?

Ти це їм скажи, вони табличку віднімання - додавання знають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Cherman сказал:

Ок, тобто, якщо в когось Липини чи Олика є батьківщиною і, Україна їх в чомусь не переконала, то можна відділятись? Чи, все-таки, санітари їм не дадуть відділитись?

А тепер уявляємо, що Волинь і далі під Польщею. І тут задумали люди від'єднатися і приєднатися до України. А поляки їм - чємодан, вокзал. Особисто ви зберете манатки і поїдете в Україну, чи все таки будете боротися за те, щоб ваше рідне місто-село стало частиною України?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

А тепер уявляємо, що Волинь і далі під Польщею. І тут задумали люди від'єднатися і приєднатися до України. А поляки їм - чємодан, вокзал. Особисто ви зберете манатки і поїдете в Україну, чи все таки будете боротися за те, щоб ваше рідне місто-село стало частиною України?

Да, да. Тільки спочатку здайте паспорт ЄС. І тут бажаючих стане на порядок менше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тим часом в Сирії

@newkc14
Цієї ночі турецькі дрони атакували об'єднаний штаб росіян і асадитів на заході Хама.

Штаб знищений, імовірно з усіма хто там перебував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, weldermaster сказал:

Да, да. Тільки спочатку здайте паспорт ЄС. І тут бажаючих стане на порядок менше. 

Ну да, ну да. Для хохлів і полішуків

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...