Перейти до змісту

Сирія


Mykola81

Рекомендовані повідомлення

Яка московія? Прилетіло тобі з кулемета, накрий артою. Постав ОБСЄшників на кожному ВОПі з камерами, хай фіксують, що знищуються ті, хто перемиря не дотримується. Я 3 роки на контракті. Резервісь. Я ще українську форму не одягав. Купувати стидно. От так бля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
51 минуту назад, case_l сказал:

Вони ж не окуповані території бомблять  

В нас нема там кого спасати. Там або повний інфантилізм, або грьобані любителі паРаші. Хто з головою і за Україну, давно сібав звідти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Lexx_Giant сказал:

В нас нема там кого спасати. Там або повний інфантилізм, або грьобані любителі паРаші. Хто з головою і за Україну, давно сібав звідти.

ви з людьми тими спілкувалися ,що так пишете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так. А Ви спілкувалися? 

Я спілкувався безпоссередньо і з переселенцями, і з аборигенами на місцях.

Маю знайомих з Донецька, які служать в ЗСУ, і маю дохера косячих від армії волинян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Lexx_Giant сказал:

Так. А Ви спілкувалися? 

Я спілкувався безпоссередньо і з переселенцями, і з аборигенами на місцях.

Маю знайомих з Донецька, які служать в ЗСУ, і маю дохера косячих від армії волинян.

Не треба було взагалі за них впрягатись. Хай би валили зі своїм Донбасом до кацапів(хоча вони їм нах не треба). А за ті гроші, що викинуті на АТО і переселенців, можна було б всіх проукраїнськи налаштованих звідти забрати і забезпечити і житлом, і роботою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, halcogen сказал:

Земєлькой розкидуватися наліво і направо не нада! 

А тобі, як і кацапам, все земельки малувато?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, halcogen сказал:

Земєлькой розкидуватися наліво і направо не нада! 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, volks сказано:

Не треба було взагалі за них впрягатись. Хай би валили зі своїм Донбасом до кацапів(хоча вони їм нах не треба). А за ті гроші, що викинуті на АТО і переселенців, можна було б всіх проукраїнськи налаштованих звідти забрати і забезпечити і житлом, і роботою.

І до якої межі ти готовий відпустити бажаючих до кацапів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, rl72 сказал:

І до якої межі ти готовий відпустити бажаючих до кацапів?

Без землі (території) всіх до єдиного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, volks сказано:

Не треба було взагалі за них впрягатись. Хай би валили зі своїм Донбасом до кацапів(хоча вони їм нах не треба). А за ті гроші, що викинуті на АТО і переселенців, можна було б всіх проукраїнськи налаштованих звідти забрати і забезпечити і житлом, і роботою.

 

@nickel, тутут мова йшла не про "чемодан-вокзал-раіся".

Мова йшла і про територію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, rl72 сказал:

І до якої межі ти готовий відпустити бажаючих до кацапів?

До такої де більшість захоче звалити до кацапів. Для мене Україна там, де більшість хоче жити в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

До такої де більшість захоче звалити до кацапів. Для мене Україна там, де більшість хоче жити в Україні.

Це ж плавний перехід. якщо вкидати гроші в достатній кількості і купити бездіяльність влади- через десяток років "більшість" і в волинській області захоче в польщу, наприклад.
Думаєш ніхто не вкурсі що Угорщина паспорти роздає?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

До такої де більшість захоче звалити до кацапів. Для мене Україна там, де більшість хоче жити в Україні.

 

гм, з такими ідеями ми б в 2014 році втратили і Харківську, і Одеську, і, можливо, Херсонську з Миколаївською області. Якби не відбили напад на Харківську ОДА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, m-a-x сказал:

Хіба, може пару районів Закарпатської області хоче в Угорщину.

Як кажуть кацапи "скатертью дорожка". От чому не перекроїти кордони по етнічних землях. Якщо в тих Берегово, Яношах, Мужієво, Вилку і т.д. живуть одні мадяри, то чого не віддати їх Угорщині. Особисто мене вже заї..ли ці постійні рухи на рахунок цього питання. Або відділяти їх, або як в 46-47 році зПольщі примусово всіх переселяти. Інших варіантів не бачу.

 

7 минут назад, Dima4s сказал:

Це ж плавний перехід. якщо вкидати гроші в достатній кількості і купити бездіяльність влади- через десяток років "більшість" і в волинській області захоче в польщу,

Якщо вже на таких землях як  Волинь захочуть бути частиною іншої держави, то вибачте, але нафуй тоді та Україна треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, rl72 сказал:

 

гм, з такими ідеями ми б в 2014 році втратили і Харківську, і Одеську, і, можливо, Херсонську з Миколаївською області. Якби не відбили напад на Харківську ОДА

Повторюсь, якщо гаселення хоче то хай валить. Нафуй. Я був і в Донецькій, і Харківській областях. І було дуже не приємно, коли на мене дивились як на інопланетянена. Западєнєц. Хай звіздують нафуй в свою кацапію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, rl72 сказал:

Якби не відбили напад на Харківську ОДА

Якщо півтромільйонному місту пох, на те, що кілька десятків утирків захопили ода, то туди їм і дорога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, volks сказал:

Якщо півтромільйонному місту пох, на те, що кілька десятків утирків захопили ода, то туди їм і дорога.

В Луцьку теж могло б таке бути. Та навіть і є, міськрада захоплена, і всім пох

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@volks , по такій логіці України не буде взагалі. Жодна поважаюча себе держава не розкидається територіями. Як правило території втрачаються через війни, внаслідок поразки.

Простий приклад: Через поразку у війні Японія втратила частину островів Курильської гряди. І, не дивлячись на те, що пройшло 73 роки, мирний договір з РФ вони так і не склали, ту територію називають "тимчасово окупованою північною територією", і їм не приходить в голову з цим змиритись!

Так само як Греція дуже "любить" Туреччину за Кіпр.

А ви пропонуєте подарити територію путлеру? Ви розумієте, що апетит наших північних псевдобратів від цього не зменшиться? І по правді їм не потрібен Донбас, а потрібна вся Україна? І ще розпалиться апетит у наших західних друзів типу Польщі та Угорщини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Electronshik сказал:

ще розпалиться апетит у наших західних друзів типу Польщі та Угорщини?

От уявляємо, що завтра Ковельські адмінбудівлі захоплює Пшегіркін і проголошує Волинську народну респобліку і хоче приєднатись до Польщі. Який відсоток волинян їх підтримає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, volks сказал:

Якщо вже на таких землях як  Волинь захочуть бути частиною іншої держави, то вибачте, але нафуй тоді та Україна треба.

Я не захочу.Хоча впевнений що переважна більшість зустріла б ту ж Польщу тут, на Волині квітами та хлібом-сіллю на рушниках. Правда є одна істина, яку на собі відчувають кримчани та донецькі: зрадників не люблять ніде. Їми користуються та викідають як використані контрацептиви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Electronshik сказал:

Правда є одна істина, яку на собі відчувають кримчани та донецькі: зрадників не люблять ніде. Їми користуються та викідають як використані контрацептиви.

А що вони зрадили, якщо вважали себе рускімі? А от військові - так. На місці кацапів я б їх з тепленького Криму відправив десь в Мурманськ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, volks сказал:

От уявляємо, що завтра Ковельські адмінбудівлі захоплює Пшегіркін і проголошує Волинську народну респобліку і хоче приєднатись до Польщі. Який відсоток волинян їх підтримає?

Якщо таке уявити, то я впевнений що підтримає того Пшегіркіна більш ніж 90% населення. По тій причині що Польща набагато краще живе економічно. А потім почнуть плакати, коли поляки запровадять тут реституцію, на тему що тут жили мої діди та прадіди і почнуть викидати тих, хто матиме "щастя" жити там де колись жили поляки. І що тоді? А буде пізно. Якщо ви думаєте що це нереально, то глибоко помиляєтесь, сам колись мав розмову з одним поляком, котрий дуже акуратно хранить документи на майно, яким володів його прадід, тут в Україні, і втратив після усіх буремних подій 20 століття. І він серйозно надіється на реституцію, якщо зміняться обставини. І таких багато.

Для мене однаково огидний окупант на моїй землі який зараз прийшов зі сходу і говорить російською і у минулому столітті приходив з заходу та говорив німецькою. Окупант завжди є окупант, і неважливо звідки. Для нього населення буде бидлом третього сорту, яке нічого не варто.

Ті самі кримчани чи донецькі, які бурно раділи русні, зараз виють.

Ну але тут тема не та, ми занадто відхилились.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Electronshik сказал:

Якщо таке уявити, то я впевнений що підтримає того Пшегіркіна більш ніж 90% населення. 

Ну от і всьо. 90 % Україна нафіг не треба. "Родіна там гдє жопа в тєплє". Тоді я не розумію навіщо це все? Мій ідеал - це мононаціональна Україна, де будуть жити люди, які хочуть жити в Ураїні. І пофіг чи буде вона така як зараз, чи розміром як область.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, halcogen сказал:

Пенсії польські будуть? Бо це важливо! :D

А какая разніца?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, halcogen сказал:

Югославія, Чехословакія розсипалися. 

А Совок ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...