Перейти до змісту

Сирія


Mykola81

Рекомендовані повідомлення

43 хвилин тому, Adis сказано:

Я нелюблю ні руских ні американців, рускі невизнають геноциду сталіна, американці не визнають геноциду індіанців а це найбільший геноцид в історії,  гітлер віддихає,  і тільки вони когось бачуть а себе ні, звичайна імперська риторика, дві імперії чубляться а малі країни страждають.

Ще можна згадати японців.Хіросіму енд Нагасакі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
46 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

не забувай що вони ще й зі звичайних африканських негрів робили афроамериканців

І з карликів зробили маленьких людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, snouden сказано:

Прогаласували.

 

Проти - Рашка, Болівія.

Китай утримався.

 

Проголосували за що? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@snouden і що від цього змінилось?!

Поки існує рада безпеки ООН яка складається з країн, що мають право вето, ООН більш схожий на балаган, толку з нього нуль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Adis сказано:

Я ж і говорю 

рейтинг хто робив найбільші рукотворні геноциди.

№1 Сполучені Штати Америки  тепер це голуби миру

№2 Сталін і Совок, тепер їх нащадок Росія

№3 Гітлер    ( помер) рейху немає.

З Адольфом не все так просто.Там була ситуація схожа з нинішньою українською.В Німеччині на койсь чомусь вирішили ,,миротворці,, віджати Баварію.Коли Адольф в прямому розумінні підняв Германію з руїн і зміг повернути своє + дати нех...вих піз...єй прихильникам федералізації то став плохім.Але кому цікаво в це вникати, коли за них зробили висновки і оцінку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Oli сказано:

 

Проголосували за що? 

Ні за що.

Росія і Болівія наклали вето на проект рішення сша по рослідуванню  хіматаки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Electronshik сказано:

@snouden і що від цього змінилось?!

Поки існує рада безпеки ООН яка складається з країн, що мають право вето, ООН більш схожий на балаган, толку з нього нуль

Мені було цікаво як будуть голосувати, головне що Китай утримався і РФ лишились в ізоляції. Голос Болівії нічого не вирішує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Росія і Болівія наклали вето на проект рішення сша по рослідуванню  хіматаки

Голос Болівії нічого не вирішує, вони не мають право вето. Якби не вето РФ резолюція була б принята.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, snouden сказано:

Мені було цікаво як будуть голосувати, головне що Китай утримався і РФ лишились в ізоляції. Голос Болівії нічого не вирішує.

зато Росія має право і вирішує :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Ukrainec сказано:

зато Росія має право і вирішує :( 

Так, але вони лишились наодинці - це важливо. Китай не підтримав ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, snouden сказано:

Так, але вони лишились наодинці - це важливо. Китай не підтримав ;) 

Зараз так, але якщо потім щось менш гавняніше і очевидне то знову  набереться кілька країн уродів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@snouden як би у бабусі були б яйця то вона б стала дідусем.

Навіть один голос вето перетворює всі ці усілякі генасамблеї якогось там ООН на балаган. С тим же успіхом вони могли б і про баб поговорити і приймати якусь там х..ню резолюцію.

Право вето любої держави члена ради безпеки ООН перетворює ООН на фікцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Electronshik сказано:

@snouden як би у бабусі були б яйця то вона б стала дідусем.

Навіть один голос вето перетворює всі ці усілякі генасамблеї якогось там ООН на балаган. С тим же успіхом вони могли б і про баб поговорити і приймати якусь там х..ню резолюцію.

Право вето любої держави члена ради безпеки ООН перетворює ООН на фікцію.

не так

Право вето любої держави агресора члена ради безпеки ООН перетворює ООН на фікцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec історія крім росіян знає і інші країни агресори, які були членами ради безпеки оон.

Ця рада безпеки то є анахронізм, краще б її взагалі б не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я от не розумію ... як може бути "право вето" в держави, фактично проти діяльності якої йде голосування ? це те ж саме, що в суді, підсудний, проти якого є всі докази, скаже що він не винний і справа закривається .... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, dj_design сказано:

я от не розумію ... як може бути "право вето" в держави, фактично проти діяльності якої йде голосування ? це те ж саме, що в суді, підсудний, проти якого є всі докази, скаже що він не винний і справа закривається .... 

Ну поки нічого нового придумали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Ukrainec сказал:

Ну поки нічого нового придумали

ну так можна ж зробити поправки .. по типу, якщо проти тебе йде обвинувачення, то автоматично ти втрачаєш право вето, але "за" повинно проголосувати 80-90 % ... невже ніхто цього не розуміє ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@dj_design  так і я про що? Просто всі рівні, але є хтось рівніший. До речі ці рівніші (5 постійних членів ради безпеки оон: Китай, Франція, Росія, США, Великобританія) мають на озброєнні ядерну зброю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, dj_design сказано:

ну так можна ж зробити поправки .. по типу, якщо проти тебе йде обвинувачення, то автоматично ти втрачаєш право вето, але "за" повинно проголосувати 80-90 % ... невже ніхто цього не розуміє ?

Я не експерт в зовнішньополітичних відносинах, але розумію, що можна все що хоч, можна і не питати, і дати позубам без рішення ООН; але на мою думку їх не виключають з оон щоб в якійсь мірі давати можливість думати звіру, про його приналежність до зовнішньої політики. Там теж не діти сидять, всі все прекрасно все розуміють. Ірак здається бомбили теж без рішення оон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec цей звір має ядерну дубінку. І нещодавно путлер казав що не розуміє навіщо потрібен світ без росії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Adis сказано:

А от ви скажіть з якою метою бомбили Ірак яка була причина? США вторглися в іншу країну під приводом того, що  це захист інтересів США і безпеки США, нічого ненагадує з кого Рашка приклад бере?

Ну так. але це я висловив як приклад нездатності оон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ООН давно перетворилась в "організацію озабочених націй"- якщо і прийме якесь рішення, не факт що Росія його виконає. Реальний вплив мають США з союзниками і їх санкції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Adis сказано:

лишились наодинці це коли від них відключать інтернет, свіфт, і кожна країна сусід рф перекриє їй кордони  але це малоймовірно, а так просто перейде диверсифікація ринків на азійський світ хоч і тяжко це буде але перейде, а її енергоресурси в європу продаватимуть якісь американські посередники з націнкою, бо більш ніхто не насмілиться, піти проти штатів, але враховуючи, що в північний потік 2 інвестувала компанія шелл, то і це малоймовірно. Бізнес не завжди слухається політику і політиків, так мені бачиться те, що буде далі.

Так Сурков каже що і в Азії їх ніхто не чекає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...