Перейти до змісту

Сирія


Mykola81

Рекомендовані повідомлення

появились відео знищення танку і артилерії "вагнера" в фб.
я не знаю як вставити такий тип відео. Хто вміє- запостіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
22 хвилин тому, Dima4s сказано:

появились відео знищення танку і артилерії "вагнера" в фб.
я не знаю як вставити такий тип відео. Хто вміє- запостіть

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Великобританія приєдналась до антипутіноасадівської коаліції. Біжи,вова,біжи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

Вчора  амери вроді знов  поклали іхтамнєтов.

 

 

Дай Бог !

 

713598_original.jpg

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 

Российский самолет упал в Сирии

В Сирии при заходе на посадку на авиабазе Хмеймим упал российский транспортный самолет Ан-26. Об этом сообщили в Минобороны России, передает РИА Новости.По предварительным данным, погибли 32 человека — 26 пассажиров и шесть членов экипажа.

 

 

За Аллепо, за Східну Гуту, за кров невинних і покалічених - горіть в пеклі, виродки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПІД ЧАС АВАРІЇ ЛІТАКА В СИРІЇ ЗАГИНУЛИ 27 РОСІЙСЬКИХ ОФІЦЕРІВ, СЕРЕД ЯКИХ – ГЕНЕРАЛ-МАЙОР
© Reuters

Світ  Сьогодні, 22:15

Загалом загинули 39 військовослужбовців.

Унаслідок авіакатастрофи транспортного літака Ан-28 у Сирії загинули 27 офіцерів, у тому числі генерал-майор, а також прапорщики та військовослужбовці за контрактом. Загалом – 39 осіб разом з екіпажем.

Про це повідомило міністерство оборони Росії, пише "Інтерфакс". Хто саме загинув – у відомстві поки публічно не кажуть.

Перед цим телеграм-канал Wargonzo стверджував, що серед загиблих був генерал-майор В. В. Єремєєв. РБК із посиланням на джерела стверджує, що його звали Володимир Єремєєв.

У Міноборони РФ остаточної причини трагедії поки не назвали. Але заявили, що літаком керував льотчик першого класу, а погодні умови під час заходу літака на посадку були "простими". Про це пише "Медуза".

Нагадаємо,

У Сирії розбився російський транспортний літак: десятки загиблих
6 березня в Сирії під час заходу на посадку в районі бази Хмеймім розбився російський військовий транспортний літак Ан-28. На борту перебували 39 осіб, усі вони загинули.

Міноборони РФ повідомляє, що причиною могла стати технічна несправність. Атаку на літак відомство виключає.

Катастрофа стала найбільшою одноразовою втратою Росії в Сирії, за офіційними даними. Всього за два з половиною роки операції в Сирії загинули понад 80 російських військовослужбовців. Неофіційно ж загиблих росіян у Сирії набагато більше – місяць тому загинули близько 100 осіб із "групи Вагнера".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще забули додати підводних плясунов з ансамблю пєсні і пляскі росарміі які приводнились в Чорне Море по дорозі в Сирію - теж вроді як військовослужбовці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://twitter.com/shamcenter2/status/973609808589975552

Ідліб, рузький обстріл. з 55 секунди з розряду "один до мільйона". виграти у лотарею - це фігня. 

ну і на закуску. відео жорстоке. нервовим не дивитись: 

Спойлер

хедшот. у головній ролі - асадит. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також

не знаю чому, але у новинах не з'явилось.

американці планують бомбардування дамаску, а саме райони розташування держустанов. у відповідь раися, у морді такого собі гєрасімова (голова генштабу), мотивуючи тим, що у тих районах знаходяться її спеціалісти пообіцяла "адекВАТНу відповідь". та й "говорящяя лашадка лавров" теж щось ляпнула.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, KotMatros сказано:

також

не знаю чому, але у новинах не з'явилось.

американці планують бомбардування дамаску, а саме райони розташування держустанов. у відповідь раися, у морді такого собі гєрасімова (голова генштабу), мотивуючи тим, що у тих районах знаходяться її спеціалісти пообіцяла "адекВАТНу відповідь". та й "говорящяя лашадка лавров" теж щось ляпнула.

Коли здійснять тоді і поговоримо. Балаболів вистачає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

снуден, реакція раісі якось менш хвилює. не настільки як бажання штатів наваляти асаду.

ну там традиційно усі бойові дії чомусь на вихідні плануються, так що можливо цієї суботи рване пукани

хоча це не араби і американцям якось пофіг на день неділі.

ну і щоб посміятись. бажаючи наростити присутність вмф, у середземне море приплив "карабель адмірал ессен" і з севастополя ще якесь суднО поплило (цікаво чи пройде через босфор). "адмірал кузнецов" нє. цей козирь притримають :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тільки за, але американці проявляють млявість у відношенні Асада, причому що Обама що Трамп.

З Трампа якось і питати нічого - ясно що то за фрукт, але він хоч щось зробив на відміну від Обами. Хоч той удар по Шайрату більш показовий був, до того ж основні бойові вильоти все рівно здійснює рашкінська авіація. Я вже казав, здається і на цьому форумі, що якби Обама не збалаболив влітку 2013 року на рах. "червоної лінії" для Асада, а зробив би тоді що мав, то може й Криму не було. Дуже вірогідно, путін він ще падальщик, бачить що з того боку нерішучий так би мовити "лідер"... Так що обама сам по собі може непоганий мужик, хороший сім'янин, але як президент повне лайно - коли ти йдеш на таку посаду маєш контролювати базар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть якщо американці завдадуть якогось значного урона асадитам, не проблема, підтягнуть ЧВК, є незчисленне людське море іранців, афганців і т.д... Там армія асада вже далеко не ключовий гравець... Опозиції вже дуже багато переколошматили, от в 2013 коли асад висів буквально на волосині, треба було тільки малесенький поштовх і все, ніякої наземної операції нічого - лише точкові удари томагавками по ключовим об'єктам, цього б вистачило, але що ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво,чи буде активовано двіж британців в Сирії,в зв'язку з невиконанням росіянаси  поставленого їм  ультиматуму? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, alexvvv сказал:

Скільки путін набрав на виборах?

 скільки сказав намалювати,стільки й набрав 70-80%,думаю

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, zaHARE сказано:

 скільки сказав намалювати,стільки й набрав 70-80%,думаю

 

Йому і малювати непотрібно, в нього підтримка більша ніж в порошенка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, alexvvv сказал:

Йому і малювати непотрібно, в нього підтримка більша ніж в порошенка

а хто його зна.З однієї сторони може й так,ура-патріотизм.А з іншої мабуть все-рівно щось домальовує. Хоча тема про Сирію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, san4ez1 сказано:

Це вибори в них)))Тьолка тіпа не палиться)))

video.mp4

це агент сша мабуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...