Перейти до змісту

Сирія


Mykola81

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
7 хвилин тому, Dieselsmart сказано:

@alexvvv і для чого тут силка ця?

 

Танчік старенький, ракета тандемна, більш ніж впевнений струя кумулятива пройшла всю башню вавиліт, жопа що наводчику що командиру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Dieselsmart сказано:

@alexvvv і для чого тут силка ця?

ну, якщо сходити по ссилці, то можна прочитати коменти по цьому танчику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, rl72 сказал:

ну, якщо сходити по ссилці, то можна прочитати коменти по цьому танчику

Я там багато по цьому танку сам писав:D цікаво що мене самого на мої ж коменти відправляють почитати, дякую, я так трішки по техніці і озброєнню шось шурупаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Dieselsmart сказано:

Я там багато по цьому танку сам писав:D цікаво що мене самого на мої ж коменти відправляють почитати, дякую, я так трішки по техніці і озброєнню шось шурупаю.

ну, я наприклад, там прочитав. і думаю, не тільки я. 

а про те, що ти там пишеш відомо лиш тобі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@rl72 буває, ну хто захоче той знайде. Та й нема особого бажання тут писати для місцевих "капс-локів" і іже з ними( Cherman і тд. і тп......), так деколи щось цікавеньке закину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку Ізраїльскі ВПС гарно відбомбились по аеропорту Дамаску:

 

 

В комментах частина асадитів починає розчаровуватись в рашці. Ми бачимо, наскільки кремлекарлики вразливі перед коліном ізраїлевим.  Це можно і треба використовувати - з Ізраїлем важко, але можна домовлятись і добиватись результату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Сирійський експрес" знову несе втрати.

Цього разу середній розвідувальний корабель "Лиман" пішов на дно поблизу берегів Туреччини після тарану... скотовоза із Того.

Кацапоадмірали рапортують, що всі врятовані, турецькі ЗМІ пишуть, що 15 ще не знайшли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Svityaz сказано:

Кацапоадмірали рапортують, що всі врятовані, турецькі ЗМІ пишуть, що 15 ще не знайшли...

врятовані всі, крім тих, що  звільнились  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halcogen сказано:

Ну і що там вандального? Алеппо наш? і всьо?

І дійсно... Все норм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
  • 4 тижня потому...

Artem Gorelov from Izhevsk, Russia, who earlier fought for Ru-backed rebels in Ukraine, was killed in Syria, likely serving in "Wagner" PMC

 

21481237_0.jpg

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Жительница Саратовской области Светлана Уханова с двумя детьми и гражданским мужем Евгением Каачари задержана в Турции при попытке нелегально попасть на сирийскую территорию, передает RT. Семью отправили в миграционную тюрьму в городе Анталья по обвинению в намерении присоединиться к радикальным группировкам.

Родственники задержанных их разыскивают около месяца. Поиски организовал Сергей Уханов, бывший муж Светланы, которая обманом увезла с собой их общего ребенка.

По их словам, в середине июня Светлана со своим гражданским мужем и двумя детьми поехала на отдых в Анкару, где живет ее двоюродная сестра. Однако прибыли они не в Анкару, а в Стамбул, после чего связь с ними была потеряна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Не припиняється боротьба проти рашистських окупантів та їх маріонетки - асада.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Российский боевик: многие из моих товарищей из Донбасса отправились в Сирию, многих убили там

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://syria.liveuamap.com/pics/2017/08/15/21515542_1.jpg

 

повідомляють що цей мужик приземлив МІГ-21 асадитів в південній Сирії.

пишуть що за допомогою цієї штукенції це цілком можливо зробити

 

Якщо все так, то безмежний респект

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halcogen сказано:

МіГ-21 старе корито 50-х років

 

До чого твій висер ? З будь якої зброї можна вбивати людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
4 часа назад, halcogen сказал:

У Вєтнамі американські вертольоти ломами збивали. А цей літак старенький, не виключено що він сам впав через технічні проблеми. А ларви  героя взяв на себе нєкій парєнь на джипі.

Де можна цю казку почитати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, halcogen сказал:

Цікавтеся і дізнаєтеся.

В передачі Світ на виворіт в одній із серій про Вєтнам старий вояка розповідав про війну з американцями. Про різні ловушки-капкани і власне про те, як робили великі рогатки натягуючи два дерева, і запускали лом у лопасті вертоліта. Крім того цей метод описується в багатьох замітках про Вєтнам. На скільки він реальний і ефективний це вже інше питання.

Но там і місцевість дозволяла це робити - джунглі. Якщо промахнувся є куди втікати.

Та я спочатку і поцікавився, тому й перепитав.

Солідне джерело

Цитата

ТРИСТА апачей вьетнамцы сбили (!) палками! Один вьетнамец забирался на высокую пальму и шумел там. К нему подлетал вертолет и вьет бросал в него копье. Вертолет разворачивался, зависал на одном месте и начинал лупить огнем в пальму. А наш парень уже скрылся! А другие загорелые парни уже перерезают веревочку гигантской рогатки сооруженной из двух наклоненных пальм. Веревочка рвется, пальмы разгибаются и заряженное бревно втыкается в лопасти вертолета. Очень очень везло летчикам, если они умерли при падении. Триста! Триста вертолетов! Палками.

Не удивительно, что каждый третий американец во Вьетнаме стал наркоманом.

І коментар:

Цитата

То, что ты необразованный школоло, бредящий величием ссср понятно всем. Но ты хоть проверяй бред который выкладываешь. Апач - первый полет 1975 год. Начало службы - 1984 год. Вывод войск США из Вьетнами 1973 год.

 

Я навіть відео нарив

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...