Перейти до змісту

Приписка-виписка-військомат


Рекомендовані повідомлення

Щойно, Basil сказано:

ну то тільки, якщо від дуже хоче потрапити в цей призов, а лікарі не пропускають... імхо

 мав на увазі що він мед-брат, сидить з лікарем на комісіях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Соромітник сказано:

Так вони протягом останніх років шерстять без перерви. Треба ж перевірити чи є такий. Потім за тих пару місяців призову фіг кого позбираєш, а так уже і списки є перевірені.

то з військовозобов"язаними, з призовниками там трохи по іншому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Basil сказано:

так, служу з березня 2014 року.

треба до вас туди сходити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на цей раз здалеку почав...

але не стримався і вкотре попалився

 

з апдейтом форума кнопочка "випиляти підараса_із_маскви" працює швиденько

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ви й мою темку підняли))))

 

Кому потрібно пройти штамп в військоматі без комісії мені в пп. Не комерція, просто законна схема, за дякую. :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не розказуйте брехні,  я працював в луцькому овк, і слава богу що я там не працюю уже,  поперше за ті зарплати сидіти там для чоловіка треба бути повним дебілом, а хто там реально гроші має так це командири офіцери но і комісари без відома яких ти ніхто і звати тебе ніяк, все йде через начальство, яке зелені достатньо в західний штаб возило. Там нормальна людина просто неможе працювати. Тепер я працюю не на державу а на приватну особу, випав шанс і я покинув лайно, тас вище керівництво повністю непрофпридатне вони не то, що навіть людей в армію заберати їм треба взагалі заборонити йти на службу, там як був бардак 2 роки думаю так і зараз.  Там все як житті одні живуть за рахунок інших, якщо ви люди хочете знати зайдіть подивіться декларації, офіцерів в кожного участок і кожний будується,  а прості люди яких ото заставляють виконувати усю брудну роботу отримують копійки і накази тільки.

 

Ну да, хто ж ще правду розкаже, як не колишній працівник, якого працювати заставляли. Він такий розумний, все вміє, а йому тільки копійки та накази.

Я раніше про всі свої роботи розповідав в такому ж дусі, а тепер сам на керівній посаді і про мене колишні працівники та й теперішні говорять аналогічно.

 

Upd: Тьху ти! Написав пост, а тоді тільки замітив "стиль собачки". Ну ти, Саньок, і розвів мене...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, lalar сказано:

я отримував 4500 , а деякі 20-30 000 з так сказати калимом і на призивах, і майновій мобілізації, накривали уже хати,не буду здавати бивших колег але таке там є, хочте вірте хочте ні.

Карамба, дай посилання хоч в гуглмапс на ці палаци

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, Basil сказал:

Не знаю, що у вас там на кичкарівці... щось або ви не все розказуєте, або щось плутаєте...

і так ми маємо хлопчика 1999 р. н., призовника, який прописаний до призовної дільниці згідно приписного свідоцтва, студента, який закінчив І курс стаціонару, але довідки до військомату,  що вступив до ВНЗ, минулого вересня не подавав. І його зараз направляють не медкомісію? Але зараз призовна комісія не працює, призову немає, тобто є, так званий "літній" до НГУ. але він вже майже завершений, люди відібрані... як на мене, то в такому випадку, направлення на медкомісію виглядає щонайменше дивни, або я чогось не знаю...

Направлення на 12 вересня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.08.2017 at 07:56, Zalepok44 сказано:

ну ви й мою темку підняли))))

 

Кому потрібно пройти штамп в військоматі без комісії мені в пп. Не комерція, просто законна схема, за дякую. :-)

Написав в пп... мовчите)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Oli сказано:

 

це стосується і газети (сайту) сегодня, голосний заголовок, не більше того...

 

призов це почався ще в липні - відбір кандидатів, зараз розпочинається так би мовити активна фаза, власне сам призов уже відібраних людей...

та й потрапити до того призову не так просто було, він дуже обмежений...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Підпільник Кіндрат сказано:

 

 

нема роботи молодим то й йдуть, а що безплатно накормлять, положать  спати,  дадуть побігати і навчать дисципліни прибирати за соботою, все як в дитячому садочку, тількі для дорослих, а по факту країна перетворилася на країну дебілів, замість того аби молодь залучати до роботи то виробництва до економіки бо з нею повний піздець,  її нальбільш активну частину молодих чоловіків залучають до війська, країна дебілів.

Партизан Карамба, і чого тобі не спиться? Ладно я щойно з роботи прийшов і вечеряю, а ти чого? За ніч хочеш всі теми засрати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 4 місяця потому...

Оновлю тему. Зіткнувся особисто цього року. Прифігів. Ось трохи з медіа:

1. http://www.volynpost.com/news/106708-propyska--za-medogliad-u-lucku-vijskovozoboviazani-narikayut-na-robotu-komisariatu-video

2. http://voltv.com.ua/cherhy-bilya-lutskoho-vijskkomatu-skoro-zmenshatsya/#respond

Фото черг реальні.  З одного з відгуків в теренах інету " У самому військоматі  - совок совком. І відвідувачі "створюють" лиш зайві проблеми. Ні ,якщо мобілізація, то самі шукають, а так... Звідти і один прийомний день, і "ганяння" журналістів, і черги на морозі. От скажіть, коли вони рівно о дев'ятій   впускали перших відвідувачів? Чи закривались після останнього клієнта? Наприклад, сьогодні "у нас обід" із 12 години, приходьте по другій. А те, що у кожного із відвідувачів робота/вирвались на годинку/тощо - їм НАЧХАТИ."

В чому недолік державних послуг - у них нема альтернативи. ІМХО лиш розголос і громада лікує такі "зіркові хвороби" . Після ЦНАПів  військкомат неприємно вражає.

Відомо, що з наступного тижня (принаймні на місяць) прийомні дні у них - вівторок і четвер, з 9.00 по 18.00 обід 13.00-14.00. Медична комісія по четвергах у третій поліклініці на кічкарівці, реально голова комісії переважно до 13.00.

  • Збентежений 1
  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно законодавства, громадянин має повідомити військкомат про ЗМІНУ місця проживання у 5-денний термін, ПО ФАКТУ нової прописки, все решта - незаконна маніпуляція. Минулого року в тих бідолах була печалька - перевірка військового обліку від Генштабу, так ото щоб віддати їм копію паспорта і коду і забрати тимчасове військове посвідчення замість НИМИ Ж виданої зі словами НЕМАЄ БЛАНКІВ незаконної довідки, про....любив там 5-6 годин, 3 з яких - РОБОЧОГО ЧАСУ, далі - ВЛАСНОГО, і 2 години перші- взагалі на вулиці в дощ, перед решіткою, як на зоні. Заради одного підпису крепко занятого ВЕЛИКОГО ЦЕБЕ. Зрозуміло, куди було мною відправлено їхню рекомендацію пройти медогляд (посвідчення дали "вперед" - бо перевірка могла і пілюлю вставити)??? Якщо що - комісований, непридатний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Яка ситуація зараз з проходженням військкомату для зміни прописки? Можливо вже відмінили?

Треба спершу йти у ЦНАП, а потім, отримавши якесь направлення, йти у військомат? Коли прийомні дні? Як воно зараз проходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Яка ситуація зараз з проходженням військкомату для зміни прописки?

нічого не змінилось... цей дощ надовго...

12 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Можливо вже відмінили?

ні, навпаки, військовий облік відновлюється на всіх етапах.

13 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Треба спершу йти у ЦНАП, а потім, отримавши якесь направлення, йти у військомат?

Можна відразу у військомат. Без відповідних відміток військомату ЦНАП не перепропише.

17 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Коли прийомні дні?

уточніть за телефоном 0332 751 431

18 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Як воно зараз проходить?

Берете свій військовий квиток, домові книги і до військомату. Якщо крайні 5 років не проходили ВЛК (військо-лікарську комісію), про що має бути відповідний запис у вашому військовому квитку, будете направлені на ВЛК. Відміток не зроблять, поки не пройдете ВЛК і за її результатами не отримаєте висновок про придатність до військової служби. Потім знову до військомату. Де вам зроблять відповідні відмітки у домових книгах, а тоді до ЦНАПу. Прослідкуйте, щоб відповідну відмітку про проходження ВЛК зробили у вашому військовому квитку.

 

якось так

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Basil сказал:

Якщо крайні 5 років не проходили ВЛК (військо-лікарську комісію), про що має бути відповідний запис у вашому військовому квитку, будете направлені на ВЛК. 

Вік немає значення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Вік немає значення?

до 60 років

ну або призовник некомісований до 27 років. тоді там трохи інша процедура і замість військового квитка свідоцтво про приписку до призовної дільниці.

Змінено користувачем Basil
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

військового квитка немає і не було. Є якесь тимчасове посвідчення. Давненько "був не придатний до військової служби". Зараз з місця роботи є довідка, згідно якої підпадаю під дію Закону № 570-VIII від 01.07.2015.

Всеодно потрібно проходити медкомісію?

Змінено користувачем Skorpio76
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

військового квитка немає і не було. Є якесь тимчасове посвідчення.

це замість військового квитка

6 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Давненько "був не придатний до військової служби".

можете бути приємно чи неприємно вражені після проходження ВЛК

8 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Зараз з місця роботи є довідка, згідно якої підпадаю під дію Закону № 570-VIII від 01.07.2015.

Всеодно потрібно проходити медкомісію?

так. цей закон звільняє вас від призову по частковій мобілізації, якщо така буде.

але як військовозобов'язаний, яким ви залишаєтесь до 60 років, або якщо ВЛК не напише щось накшталт "непридатний до військової служби з виключенням з військового обліку", зобов'язані проходити ВЛК раз в 5 років

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Basil сказано:

 

можете бути приємно чи неприємно вражені після проходження ВЛК

 

я так розумію, ВЛК має вказівку усім максимально "оздоровлювати"

Змінено користувачем Skorpio76
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...