Перейти до змісту

Приписка-виписка-військомат


Рекомендовані повідомлення

обмежено придатний у військовий. а комісії нехай самі проходять. хоча продовження історії буде у Києві - подивимось

і таких дуже багато - тому проходять комісію і стають придатними на час проведення АТО :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так держава дасть штампік безкоштовно тільки пройти медкомісію і все.

пройти медкомісію щоб прописатись? Ви при своєму розумі? Це ж брєд і пєрєгіб.
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пройти медкомісію щоб прописатись? Ви при своєму розумі? Це ж брєд і пєрєгіб.

Повторний медичний огляд військовозобов'язаних, які перебувають у запасі 1 і 2 розрядів, раніше визнаних придатними до військової служби або непридатними до військової служби в мирний час за станом здоров'я, які можуть бути вилікувані, а також військовозобов'язаних плавскладу ВМС проводиться один раз в 5 років військово-лікарськими комісіями військових комісаріатів, а льотний склад - лікарсько-льотними комісіями військових комісаріатів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав таку саму проблему з пропискою.

Терміново треба-було прописатись. ЦНАП направив у військкомат.

Там сказали немає проблем - але проходь мед комісію (хоча у мене теж "непридатний у мирний час та обмежено придатний у військовий"); проходити треба кожні 5 років. Кажу капітану - ви мене перепропишіть і я з нової адреси піду проходити ту комісію - ніфіга - "дєньгі впєрьод".Медкомісія у 3 лікарні (для м.Луцьк).

А у цій "норі" (поліклініка №3) я проходив комісію МІСЯЦЬ !!! Один лікар приймає раз в тиждень, інший після обіду, рентгенолог у відпустці (і немає заміни), аналізи завтра зранку, заключення післязавтра і т.д. Лікарі у них всі на пів ставки працюють, а людей тьма. Комісія тільки понеділок-середа (до обіду). Короче, замучився я на роботі відпрошуватись щоб туди ходити. Через три тижні ходив лаятись з голов. лікарем цієї контори - то трохи зарухались. Через місяць вибив від цієї мед. комісії заключення. Правда дали довідку на роботу по всіх днях що я у них був.

Після цього в військоматі і ЦНАПІ все зробили швидко.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав таку саму проблему з пропискою.

Я так розумію, що комісія підтвердила попередній мед. висновок ("непридатний у мирний час")?

І по часові це було під час якоїсь хвилі мобілізації чи в перерві між ними?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав таку саму проблему з пропискою.

Терміново треба-було прописатись. ЦНАП направив у військкомат.

Там сказали немає проблем - але проходь мед комісію (хоча у мене теж "непридатний у мирний час та обмежено придатний у військовий"); проходити треба кожні 5 років. Кажу капітану - ви мене перепропишіть і я з нової адреси піду проходити ту комісію - ніфіга - "дєньгі впєрьод".Медкомісія у 3 лікарні (для м.Луцьк).

А у цій "норі" (поліклініка №3) я проходив комісію МІСЯЦЬ !!! Один лікар приймає раз в тиждень, інший після обіду, рентгенолог у відпустці (і немає заміни), аналізи завтра зранку, заключення післязавтра і т.д. Лікарі у них всі на пів ставки працюють, а людей тьма. Комісія тільки понеділок-середа (до обіду). Короче, замучився я на роботі відпрошуватись щоб туди ходити. Через три тижні ходив лаятись з голов. лікарем цієї контори - то трохи зарухались. Через місяць вибив від цієї мед. комісії заключення. Правда дали довідку на роботу по всіх днях що я у них був.

Після цього в військоматі і ЦНАПІ все зробили швидко.

Шось я собі це так і представляв.

Питання актуальне в пості №1 теми.

П,С, Я не агент "кремля" чи якісь шпійон. Реально стільки часу немає...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим юлижче до опалювального сезону тим більше народу буде виписуватися ....

а опалення рахується не на площу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим юлижче до опалювального сезону тим більше народу буде виписуватися ....

а опалення рахується не на площу?

При оплаті да... але при розрахунку на субсидію враховується дохід усіх прописаних...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторний медичний огляд військовозобов'язаних, які перебувають у запасі 1 і 2 розрядів, раніше визнаних придатними до військової служби або непридатними до військової служби в мирний час за станом здоров'я, які можуть бути вилікувані, а також військовозобов'язаних плавскладу ВМС проводиться один раз в 5 років військово-лікарськими комісіями військових комісаріатів

добре-добре. Де тут хоч слово, що медичний огляд повинен проводитись при реєстрації місця проживання?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут класна фраза - можуть бути вилікувані...

Хто це вирішує? - правильно, - комісія

Тут класна фраза - можуть бути вилікувані...

Хто це вирішує? - правильно, - комісія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де тут хоч слово, що медичний огляд повинен проводитись при реєстрації місця проживання?

А коли він повинен проводитись? Ти мав би пройти комісію за останні 5 років. Не проходив? Будь-ласка, пройди зараз, виконай своє зобов'язання перед військоматом і він виконає своє перед тобою (поставить штамп в домовій книзі).

Правова держава - це не лише права громадян, але й їх обов'язки, еге ж?

Тут класна фраза - можуть бути вилікувані...

Хто це вирішує? - правильно, - комісія

Тому мене й цікавило, як це: раз і назавжди ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він виконає своє перед тобою (поставить штамп в домовій книзі).

В якому нормативному документі написано що в будинкову книгу ставить штамп військкомат? Я справді не знаю.

Правова держава - це не лише права громадян, але й їх обов'язки, еге ж?

ні :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От прааатівний який.

А ви десь бачили, щоб держслужбовці працювали по законах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав таку саму проблему з пропискою.

Я так розумію, що комісія підтвердила попередній мед. висновок ("непридатний у мирний час")?

І по часові це було під час якоїсь хвилі мобілізації чи в перерві між ними?

Комісія висновок підтвердила. Це було під час мобілізації (5 хвиля).

Зі мною проходив ВСЮ комісію хлопець, у якого з дитинства НЕМАЄ ПОЧКИ. У нього мед. картка була як енциклопедія (і по товщині і по заключенням діагноза). І його теж заставили проходити всю комісію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Апну тему.... хтось виписувався - прописувався останнім часом? Як воно зараз відбувається... які нюанси з воєнкоматом і тд і тп.

Буду вдячний за інформацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У ЦНАПі, всіх осіб чоловічої статі віком від 16(18) до 60 років, при питаннях прописки/виписки, вимагають якусь довідку із військомату.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, kayot сказано:

У ЦНАПі, всіх осіб чоловічої статі віком від 16(18) до 60 років, при питаннях прописки/виписки, вимагають якусь довідку із військомату.

Ну таке знаю... чи то довідку чи то штамп в буд. книзі... 

Суть питання в тому чи зараз реально взяти ту довідку (штамп) без обовязковго проходження медогляду.... (див попередню сторінку теми)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Oli сказано:

@Pavelix комісований?

 "непридатний у мирний час та обмежено придатний у військовий" як і  VovaForsag вище по темі.... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...