Перейти до змісту

Приписка-виписка-військомат


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Ситуація наступна:

Потрібно виписатися з однієї адреси, приписатися на іншу. В ЦНАПІ сказали в військомат, телефоную туди. Приймають тільк по середам, поставлять печатку тільки після проходження медкомісії та зарахування до резерву.

Ні, ну я їх готовий повідомити де я буду жити, нічого не маю прости. Но мед комісія, ізвольтє, мені нема що робити тиждень часу вбивати...

Потрібно якось вийти з цієї ситуації

1. Можливо хтось зможе допомогти (порєшати) щоб міграційна служба зробила мені виписку без штампа військомата.

2. Можливо просто поставити печатку у військоматі.

П.С. Звичайно це все не за дякую. :0052:$

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі хочуть змін і щоб не було корупції. АЛе всі хочтуь парєшать що і є корупцією. СОрі за офтоп

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Квартиру продаю. яка наф субсидія... В мене у військовому квитку пише обмежено придатний в воєнний час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі хочуть змін і щоб не було корупції. АЛе всі хочтуь парєшать що і є корупцією. СОрі за офтоп

всі - це хто ?

корупція завжди була і буде

єдине,що держава повинна мати з цього зиск

наприклад,не дяді в МРЕО платити за гарні номера , а державі на рахунок

не дяді з воєнкомата за штампік,а тій же державі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

корупція завжди була і буде єдине,що держава повинна мати з цього зиск наприклад,не дяді в МРЕО платити за гарні номера , а державі на рахунок

Тоді це вже не корупція, а адмінпослуги)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Квартиру продаю. яка наф субсидія... В мене у військовому квитку пише обмежено придатний в воєнний час.

Це теж дарма, ціна за *послугу* зросте втричі (баблоси ж є, раз квартиру продаєш)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так держава дасть штампік безкоштовно тільки пройти медкомісію і все.

Цікаво просто, скільки в тебе зайняло часу пройти медкомісію? Ти теж *обмежено придатний*?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ситуація знайома, сам подібне пройшов у четвер-п'ятницю.

отже виписувався із Луцька, приїхав буквально на кілька днів.

у ЦНАПІ сказали, що треба щоб у домовій книзі стояв штамп зняття з обліку у Військоматі.

моя проблема була у тому, що я стояв на обліку у Криму - Бахчисарайський військомат.

потім звісно знятись звідти не міг. але у Луцьку минулого року просто прописали.

у Військоматі прийомні дні лише середа - прикольненька контора, котра тіпа вирішує проблеми людей.

забув сказати - я списаний по стану здоров'я ще у 95 році. придатний лише у військовий час.

приїхав у Теремно у четвер - штамп у домовій книзі поставити не можуть, бо я у них не числюсь, пішов до комісара - його немає, зам бігає із комісарами районів, говорили балакали, обіцяли що звільниться після обіду - дзуськи. після обіду сказали що прийдіть завтра.

прийшов у п'ятницю на 8 ранку. почекав розводу, поговорив із замом комісара, не знає що вирішувати зі мною. я попросив поставити на облік і зняти - каже треба висновок комісії, ок я згоден поспілкуватись із лікарем - направили у районну лікарню - поїхав, там кажуть нікого тут немає, у відпуцстці всі - повернувся у військомат, повиносив їм мізки у різних кабінетах на предмет вияснення чи хтось у них взагалі щось вирішує чи ні. - нічого не вияснив, пішов знову до замкомісара. через деякий час він вирішив взяти відповідальність і дам команду мене прийняти і зняти на облік без комісії (яка нафіг комісія - у мене шрам 20 см на спині після операції на серці, невже думають що все зрослось)))

зняли. але і це не кінець.

У ЦНАПІ взяли документи (паспорт і домову) і скзаали що буде готово за 2-3 дні (раніше у паспортному все робили при тобі)

пояснив, що мені завтра виїзжати на Київ. дівчинка каже, що вони лише приймають документи і відправляють у міграційну службу, котра знаходиться у паспортному. сказав, давайте сам відвезу - "Не положено", але ж це мої документи і я їх не можу завезти - дурдом.

після розмови з ї начальником її попросили відправити мої документи вечірньою поштою і у суботу в 9 ранку прийшла смс що документи готові - поїхав забрав.

у чому вигода ЦНАПУ не розумію, так само черги. трішки культурніше звісно і в одному місці, але документи робляться реально довше і часу тратиться і нервів більше, ніж коли все було окремо.

ТС - якщо ти будеш жити у Луцьку тотобі виписуватись не треба з обліку. тому просто треба поставити штамп про належність до військомату.

Змінено користувачем madkot
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2014 вкінці року робив перепрописку. Ніяких проблем не було. Все швидко. Тільки перепитали чи та сама вага, ріст і розмір взуття. Не комісований... Сказали, що в резерві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2014 вкінці року робив перепрописку. Ніяких проблем не було. Все швидко. Тільки перепитали чи та сама вага, ріст і розмір взуття. Не комісований... Сказали, що в резерві.

вони зараз у зв'язку із АТО ловлять кожну можливість притягунти тебе на комісію. хоча думаю не мають права тягнути тих, хто списаний по стану здоров'я раз і назавжди.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще дуже офігел, що вимушений паспорт і домові книги там в цнапі залишать. Трошки не ті документи які можно де потрапило залишать, але поскандалив і був змушений на день чи два їм залишити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча думаю не мають права тягнути тих, хто списаний по стану здоров'я раз і назавжди.

А це як: раз і назавжди? Якась спеціальна відмітка чи щось інше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це як: раз і назавжди? Якась спеціальна відмітка чи щось інше?

є певні законодавчо закріплені хвороби і стани людей, коли вони не підходять для служби у мирний час. у мене саме той випадок - вроджена вада (порок) серця, оперована у дитинстві.

відмітка ставилась після проходження комісії у 95 році.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча думаю не мають права тягнути тих, хто списаний по стану здоров'я раз і назавжди.

А це як: раз і назавжди? Якась спеціальна відмітка чи щось інше?

а що лікарі вже кінцівки навчилися відрощувати?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що лікарі вже кінцівки навчилися відрощувати?

Ти мене запитуєш? Неодноразово бачив на перекомісіях по інвалідності людей з *невідрощеними* кінцівками, які змушені були з*являтися на ці комісії що 2-3 роки. Напевно спеціалісти в мінохздор таки на щось надіялись, коли прописували такі норми в законодавстві.

є певні законодавчо закріплені хвороби і стани людей, коли вони не підходять для служби у мирний час. у мене саме той випадок - вроджена вада (порок) серця, оперована у дитинстві.

відмітка ставилась після проходження комісії у 95 році.

Я це знаю, бо сам такий (вроджена вада, в дитинстві операція на серці (невдала), кілька швів (є й по 20 см.).

Відмітка про те, що непридатний в мирний/обмежено придатний у військовий? Чи про те, що комісія сама-найсама остаточна і більше військомат не має права заставляти проходити повторні медкомісії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2-3 роки. Напевно спеціалісти в мінохздор таки на щось надіялись, коли прописували такі норми в законодавстві.

знаємо ми на що вони надіялися :(

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обмежено придатний у військовий. а комісії нехай самі проходять. хоча продовження історії буде у Києві - подивимось

Змінено користувачем madkot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обмежено придатний у військовий. а комісії нехай самі проходять. хоча продовження історії буде у Києві - подивимось

Зрозуміло. Я просто подумав, що є якісь *відмітки* (наприклад, пункти в переліку медичних протикпоказань для служби у війську), які визначають твій стан здоров*я як "остаточний*, що не потребує подальших відвідувань медкомісій.

Десь чув краєм вуха (здається в черговому інтерв*ю якогось воєнкома), що медкомісії у військоматі обов*язкові кожні 5 років для всіх військовозобов*язаних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво просто, скільки в тебе зайняло часу пройти медкомісію? Ти теж *обмежено придатний*?

Я не памятаю я її проходив в 2007 році. Обмежено придатний у мирний час чи як там правильно. Недавно на роботі воєнкомат зібрав дані всіх військовозобовязаних. Якщо буде ще хвиля мобілізації думаю мені скажуть чи зараз я придатний чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...