Перейти до змісту

Петиція за відміну розмитнення авто


Skybass

Рекомендовані повідомлення

11 годин тому, KarambaAramba сказано:

петька не дозволить зняти мито! В нас авто бізнес це вже суцільна руїна де навіть  самі перекупи і баригі уже розуміють, що заганяються конкретно, на ринку автомобілів в нас повний штіль...

цікаво , цікаво, тільки чомусь продавці (гонщики)  зовсім невкурсі як і покупці: в мене кум ганяє машини і знайомих пару і за кілька базарів машинка зазвичай продається))) І  не "приклеюють" вони "мульйон" до ціни і "шрот" не "тягнуть" зазвичай з-за кордону. А на рахунок держ політики з уживаними авто  і петьки порохнявого навіть казати щось влом....... А по  покупці б/в авто - кожен вибирає по статках і держава неповинна сюди влазити "руками і ногами" так як гроші в основному всерівно не йдуть ні на охорону навколишнього середовища, ні на облаштування дорожньої інфраструктури. А тим більше держава неможе нічого запропонувати окрім поділитись своїм баблом з нею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 162
  • Створено
  • Остання відповідь
6 часов назад, VovkleV сказал:

цікаво , цікаво, тільки чомусь продавці (гонщики)  зовсім невкурсі як і покупці: в мене кум ганяє машини і знайомих пару і за кілька базарів машинка зазвичай продається))) І  не "приклеюють" вони "мульйон" до ціни і "шрот" не "тягнуть" зазвичай з-за кордону. 

не приклеюють, а раніше приклеювали хоч не мільйон але достатньо на Волинські заробітки. тепер же приходиться відклеювати колись приклеєне щоб продати хоч якось пригнані машини. Друг-гонщик зараз в такій ситуації.

 А що ж там зараз з тим законопроектом на який багато хто так надіялись?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, KarambaAramba сказал:

 не буде цього закону і все, бо авто гонщикі автобаригі тоді будуть без роботи а небуде в них роботи то й не буде кому в карман класти за дешеве чи пільгове розмитнення яке зараз нажаль існує вибірково + якщо був би безвізовий режим цеб завалило цю всю схему вщент і цийсь би бізнес пропав!!!! Гонщиком би стала кожна друга людина яка розбирається в авто поїхала на вихідні до польщі чи німеччини тай купила собі авто, а автоділкі думають, що дешеве мито, то це вони зможуть собі накрутити да ні вони тоді пропадуть бо дешеве мито і безвізовий режим залишить їх без роботи, + пропадуть схеми на митниці і давання на лапу аби як практикується розмитнення по спецмитах, типу на держ струкрури на потреби і інші схеми. Це чийсь мільйонний бізнес на цьому дорогому миті,  тому й вірогідність прийняття дешевого мита це 0.9%  а безвізового режиму десь 9%

Взагалі так вже дістали, оці субєкти реального стану економіки України які так і залишилися наслідком з суворих 90-их, наприклад такі визначення: Валютчік (міняйло), базарнік(торгаш на базарі), барига( продавець 50% воздуха от реального товара) перекуп(знайшов лоха-купив, знайшов лоха - продав, різницю в карман), автогонщік (у всьому світі це визначення водія-спортсмена у автоспорті, а в нас це людина яка гонить машини зза бугра) У европі цього вже давним давно немає  усе там перейшло у фірми які справно платять податки і таких визначень немає. А в нас певно ще 90-ті в декого в головах , що ніяк не можуть зменшити податкі задля запобігання корупції, бо певно корупція для них це конроль сфер впливу як було у бандюків з 90-их, наприклад, ці рєбята за услугі платять тобі а ці мені і між нами договор, а якшо полізеш, то мої рєбата з ВР будуть продвєгати закон який тобі не понравиться або к Петрухе позвоню... Ото думаю якось так у нашій країні рішаються ті діла які загрожують чиємось корупційному кориту.

все правильно написано. лише про тих гонщиків. знаю лише двох і ті працювали трохи по іншому принципу. зменшення вартості розмитнення для них лише корисне бо машини подешевшалаби хоч трохи і ринок авто відклигав, люди найматимуть їх для того щоб вони знайшли і привезли нормальну машину. така собі послуга для тих хто не може/ не вміє/ не хоче їхати закордон і робити це самому. в теперішній час, на скільки мені відомо, те щось приганяють- то це сама дешева рухлядь з сюрпризами, яку дешево шаманять і продають потроху, а подекуди змутними документами.

щодо законопроекту то мені обідно, бо планував пересісти з маршруток на авто, а тут одні непонятки, які мало того, що збили з толку то ще і обмежили вв виборі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

поки розтаможку не відмінили - апну тему

порекомендуйте форум або розкажіть,як знаєте

цікавить інформація щодо самостійного розмитнення автомобіля ,можливо і електромобіля

хочеться розібратися ,чи реально це зробити самотужки

поіхав-купив-розмитнив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянь, може знайдеш, що цікавить, на сайті Автоконсалтінг:

1. відповідний розділ сайту;

2. відповідний розділ форуму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.07.2018 в 08:48, paksivatova сказал:

поки розтаможку не відмінили - апну тему

порекомендуйте форум або розкажіть,як знаєте

А ніхто з тих хто має реальний досвід не розкаже. Бо чим більше людей знає - тим більша конкуренція, заробіток втратять...

В 27.07.2018 в 08:48, paksivatova сказал:

цікавить інформація щодо самостійного розмитнення автомобіля ,можливо і електромобіля

хочеться розібратися ,чи реально це зробити самотужки

поіхав-купив-розмитнив

Реально. Але ГЄМОРНО, перший раз дуже дорого і довго :)

Вас цікавить саме розмитнення, чи і "поїхав-купив"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, natalka) сказал:

А ніхто з тих хто має реальний досвід не розкаже. Бо чим більше людей знає - тим більша конкуренція, заробіток втратять...

Реально. Але ГЄМОРНО, перший раз дуже дорого і довго :)

Вас цікавить саме розмитнення, чи і "поїхав-купив"?

цікавить один електромобіль

хочеться детальніше розібратися чи є сенс самостійно купити десь в Європі і розмитнити чи все таки краще купувати вже на украінських номерах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема, тому що ви не купите дешевше чим "битий перекуп", багато грошей потратите на їзду-проживання-харчування-транзити-страховки і купу дрібних нюансів.

ПиСи: є в товариша на продаж Рено Зоя європейка(пробіг по місту без дуркування і лишніх навантажень 120-140км) 

 

https://www.google.com.ua/search?q=Рено+Зоя&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwiu2rDu8cHcAhUKFCwKHUDYDPwQsAR6BAgFEAE&biw=1680&bih=927

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Scorpio сказал:

Нема, тому що ви не купите дешевше чим "битий перекуп", багато грошей потратите на їзду-проживання-харчування-транзити-страховки і купу дрібних нюансів.

ПиСи: є в товариша на продаж Рено Зоя європейка(пробіг по місту без дуркування і лишніх навантажень 120-140км) 

 

https://www.google.com.ua/search?q=Рено+Зоя&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwiu2rDu8cHcAhUKFCwKHUDYDPwQsAR6BAgFEAE&biw=1680&bih=927

на автобазарі бачили цю машину

але мені така не подобається

все одно спасибі,що не байдужі і відписали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@paksivatova є сенс брати в Європі (виключно моя власна думка, але можу підкріпити аргументами...ну і порадити дещо можу. Але в ПП)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.07.2018 в 14:47, paksivatova сказал:

цікавить один електромобіль

хочеться детальніше розібратися чи є сенс самостійно купити десь в Європі і розмитнити чи все таки краще купувати вже на украінських номерах

все відносно.

Якщо Ви дійсно хочете і маєте можливість користуватись електромобілем - то саме зараз його варто купувати!!! До осені (ну принаймні до прийняття законів Южаніної).

Чому? - тому що зараз розмитнення електромобів (суто електрика, не гібриди) вартує 0!

При постановці на облік в Україні Ви заплатите лише від 3-5% вартості в пенсійний фонд. Дешевшого розмитнення і бути не може і не буде... 

Для Вас в чому полягає сенс? - в економії коштів чи в виборі живішого кращого авто?

Тому що по ціні, перший раз може,  вийти і дорожче (хоча може у Вас є де жити безкоштовно і немає мовного барєру).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, natalka) сказал:

все відносно.

Якщо Ви дійсно хочете і маєте можливість користуватись електромобілем - то саме зараз його варто купувати!!! До осені (ну принаймні до прийняття законів Южаніної).

Чому? - тому що зараз розмитнення електромобів (суто електрика, не гібриди) вартує 0!

При постановці на облік в Україні Ви заплатите лише від 3-5% вартості в пенсійний фонд. Дешевшого розмитнення і бути не може і не буде... 

Для Вас в чому полягає сенс? - в економії коштів чи в виборі живішого кращого авто?

Тому що по ціні, перший раз може,  вийти і дорожче (хоча може у Вас є де жити безкоштовно і немає мовного барєру).

у виборі живішого авто за ті ж гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...