Перейти до змісту

Якою прогою відформатувати вінт з вінди?


sobiratel

Рекомендовані повідомлення

Пріорітет загрузки і загрузочні вінти - різні речі. Це те саме, що одівати по черзі треси, штани, футболку, чи одіти одні труси. Вчитайся і ти зрозумієш, що там було написано. Про пріорітет я якось "допер" би. :) Пріорітет- це першість. А загрузочні - це кількість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На словах і в теорії вмію все, а на практиці нічого не виходить.

Ще на першій сторінці написав же, що краще фізично відключити HDD коли ставите Windows.

"Друге що треба зробити - це в біосі поставити загрузочним саме один ссд, а не всі вінти які підключено до ПК" - "да тут єжу понятно, що робити треба". Не кажучи вже про спеціаліста з 2002 року ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім так. Порядок вінтів і біосі має значення. Так як бут сектор пишеться завжди на перший диск навіть якщо в системі всі вінти розбиті в системні розділи. Правда ще бувають єжи - як ви пишете, що ссд роблять логічним розділом. - тоді це вже другий діагноз)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв нормальний інсталятор. Відключив всі вінти. Форматував ССД, Поставив вінду, проги, з Вінди форматував хард, де вчора ставив ХР. Поставив дрова. Все-ок. Дякую за поради і добрі підколки. Не ображаюсь. Бо навіть сарказмом можна допомогти. А найгірше- байдужість. Щодо 2002 року і всього іншого- правда. Продав більше 25 компів. Переставив більше 100 вінд, починаючи з 95:) Пару разів ( на початку кар"єри) пару разів форматував ненавмисне. Дехто пам"ятає, як 95 ставився і як диск створювали активний Ф-диском і т.д. Як Дрова не драйвер паком, а вручну ставили, шукаючи навпомацки:) Удачі. Виникнуть проблеми- обов"язково звернусь. Для "підкольщиків"- гляньте з якого року я на форумі:) Чи ви думаєте то тато мій зареєстрував мене?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для "підкольщиків"- гляньте з якого року я на форумі :) Чи ви думаєте то тато мій зареєстрував мене? :)

Глянув і що? :0159: Я майже на 2 роки довше на форумі :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрику, правда ти не хочеш сваритись:) Та ще й на ніч. Просто тупий юзер в тому далекому році на форумі не зареєструвався б без потреби. Та й не міряюсь я піськами, в тебе в багато разів повідомлень більше, ти - чоткий перець. Без попереджень. Тема була цікава. Для себе дещо нове взнав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодець, головне досяг поставленої цілі та отримав навики.

Я памятаю мав великий етот самий з встановленими 3ма ОС (убунта хр, 7), переставив одну із них і понеслась жара по розширенню пятої точки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...