Перейти до змісту

Якою прогою відформатувати вінт з вінди?


sobiratel

Рекомендовані повідомлення

На SSD стоїть WIN7 X64. На іншому - ХР. Якою прогою чи утилітою відформатувати той вінт, де стоїть ХР?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LLFtool - надьожно.

перед тим вбити всі розділи під віндою. Як на малюнку Deemon

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після Акроніса, перестала запускатись система. Поп"ю чаю. Потім попробую щось інше. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0161: Та я ж трошки розбираюсь... Просто він(той, що треба форматнути) з прапорцем:) Хай но я зніму той прапорець,- тоді має получитись.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після Акроніса, перестала запускатись система. Поп"ю чаю. Потім попробую щось інше. Дякую.

Якщо на тому вінті де стоїть сімка, нема розділу в 100Мб(чи 350, як яка вінда), то бутовські файли сімки були на тому вінті де ХР, вот тобі і не грузиться. ПРосто коли ставив сімку неправильно зробив при виборі роздулу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вихід- переставляти вінду? І чи може це бути причиною повільної роботи SSD? І коли я хочу щось зробити з іншим ХР-шним вінтом, то мені кажуть, що там система, хоча я його вже форматнув. Вінду ставив не я:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів зробити образ системного SSD, щоб не "паритись" і переставити вінду так, як ви тут радили. Не можу образ створити або заархівувати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так блін, мені форматнути хватило б вікна шо зпропонував дімон,

Так коли ставили 7 куди загружчик став?

Ясно десь став, значить:

1) прапорець значить що розділ активний, тобто з нього грузитися тра,

2) шоб відновити 7 тре взяти диск з установщиком, загрузитись із нього і взяти відновлення(непамятаю як правильно)

прога вам сама скаже шо найшла 7 і запропонує все поправити(в кращому випадку)

В гіршому ви неволодієте cmd і накатаєте 7 наново,

І взагалі краще таке давати робити спеціалісту а то я сам кран починю, електрику зроблю, тут і до вінди добрались, а в результати виходить в тридорого і тра відновлювати важливу інфу

ПЕРШ НІЖ РОБИТИ ТРЕ ЧИТАТИ ІНСТРУКЦІЮ І ІНТЕРНЕТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не хочеться ставити і налаштовувати заново вінду і переставляти весь софт, можна спробувати поставити паралельно "тимчасову" вінду в дуал-бут, щоб вона при установці створила загрузочний розділ.

SSD підключити до якогось робочого компа з робочою віндою, тоді в тому віконечку, яке Deemon вказав, зменшити розділ з твоєю віндою гігабайт на 30. Тоді SSD поставити в свій комп і встановити "тимчасову" вінду 7, в процесі встановлення створити розділ в тих нерозмічених 30 гігабайтах і обрати його як шлях для встановлення.

Вінда створить окрім розділа під вінду ще прихований бут-розділ.

Після установки вінди загрузитись вже в твою рідну вінду (буде доступно меню завантаження однієї або іншої системи), знову зайти в те віконечко, яке показав Deemon, там видалити той тимчасовий 30-гіговий розділ і розтягнути твій основний розділ на те місце, що звільнилось.

Ну так, чисто ТЕОРЕТИЧНО це може спрацювати, але гарантій ніяких, треба пробувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забагато порад як на одну людину ;)

Все і неперепробуєш, якщо ще треба і існуючий розширити то певно краще акроніксом з флешечки загрузитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7-ка стояла на окремому 320-гіговому вінті. Потіи на SSD поставив таку ж сімку. Поки ставив проги - працював на простому. Коли поставив, почав працювати тільки з SSD і щоб збільшити місце- хотів видалити вінду на 320-ці. Видалив і пересталась запускатись 7-ка на SSD. От при спробі архівувати видає помилку. І форматований 320 вінт має позначку активний. А мій SSD не мав. Я зробив його активним. Але з 320 більше нічого не можу зробити. Набратись терпіння і переставляти всі проги напевно, треба. Тільки казали, що вінду на SSD треба якось по особливому ставити і відформатувати особливими утилітами, щоб він видавав заявлену швидкість, а не так, як в мене - меншу. І вінда загружається за 35-39 с, що напевно забагато, як для SSD.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"С ума сойти" скільки зайвих непотрібних операцій. Для чого було ставити паралельно дві однакові системи? Я б вимкнув би хард і з нуля встановив би систему на SSD, а потім, коли все вдало стало переніс би потрібні файли з харда і тоді б уже переформатанув би його.

Ладно, що зроблено-те зроблено

Щоб SSD швидко працював в біосі треба йому включити AHCI. І треба,щоби материнка підтримувала NSQ та TRIM.

Щоб зробив би зараз в такій ситуації я. Однозначно перевстановив на SSD вінду з нуля. Якщо інфа на харді цінна то відновив би її, якщо ні, то зробив би низькорівневе форматування його, наприклад прогою LowLevelFormat і стандартними інструментами вінди (як писалося тут) розбив би і фідформатував в NTFS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивні люди, постійно намагаються знайти проблему на свою п'яту точку.

Поставити вінду на ssd і всі необхідні програми - кілька годин, але бажання клонувати засмічену вінду привело до тривалого сексу над компом. Невже лінь перемагає розум?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивні люди, постійно намагаються знайти проблему на свою п'яту точку.

Поставити вінду на ssd і всі необхідні програми - кілька годин, але бажання клонувати засмічену вінду привело до тривалого сексу над компом. Невже лінь перемагає розум?

Секс я люблю, особливо, коли після нього добавляється досвіду:). Ставив вінду з флешки не я, не знав, що треба інші харди відключити. Щоб знести вінду на іншому вінті і ставити на SSD, часу не було. Проблеми виявив вже після роботи, я про швидкість. Хоча, в загальному прогрес є. GTA V стоїть на іншому вінді. На максимальних підторможувала, коли переніс ярлик на SSD і почав запускати з нього - тормози зникли. Відео і музичні проги, які вимагають багато ресурсів швидше працюють. Але прийдеться переставляти, бо задіяний якимсь чином вінт D. Переставляння прог займе не пару годин, а день-два. Багато мультимедійних. Але дякую небайдужим.

P.S. Не думаю, що ви з дитячого садка все знали про SSD :). " ..И опыт, сын ошибок трудных". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Не думаю, що ви з дитячого садка все знали про SSD :). " ..И опыт, сын ошибок трудных". :)

Так то воно так. Але краще прочитати про "граблі" інших (благо є безмежний інет), ніж наступати на них самому ("на чужих ошибках учатся")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Секс я люблю, особливо, коли після нього добавляється досвіду:). Ставив вінду з флешки не я, не знав, що треба інші харди відключити. Щоб знести вінду на іншому вінті і ставити на SSD, часу не було. Проблеми виявив вже після роботи, я про швидкість. Хоча, в загальному прогрес є. GTA V стоїть на іншому вінді. На максимальних підторможувала, коли переніс ярлик на SSD і почав запускати з нього - тормози зникли. Відео і музичні проги, які вимагають багато ресурсів швидше працюють. Але прийдеться переставляти, бо задіяний якимсь чином вінт D. Переставляння прог займе не пару годин, а день-два. Багато мультимедійних. Але дякую небайдужим.

P.S. Не думаю, що ви з дитячого садка все знали про SSD :). " ..И опыт, сын ошибок трудных". :)

Друже, коли я ходив у садочок, тоді і ПК не було взагалі, тобто були, але розмірами з кімнату, або мінімум величезний холодильник і лише кілька штук на місто. Секс кажеш любиш )) та ми всі любимо, коли він приносить заловоення, але поки що комп трахає тебе, а не ти його.

Длсвід штука класна, але у вас - сучасної молоді є те, що у нас не було - гугл і не користуватись цим це є більш зло ніж отримувати ось такий досвід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, за словосполучення "сучасної молоді" :))) Недавно святкував 50-річчя:) Вмію: "перешивати" БІОС, ставити вінду (з2002 року, тоді ще 95), на 775 СОКЕТ ставити ксеони з перехідниками, збирати компи з нуля і багааато іншого, я вже не кажу про відеокліпи і фанери:) От з SSD стикнувся вперше і ставив мені комп"ютерщик вінду з флешки. Якби сам,- може й гугли в би:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любите танцювати гопака за своїм комп'ютером?)

Все простіше робиться.

Перше що потрібно зробити коли підключаєте ссд - це поставити його у сата порт 1, щоб він був перший у ланцюгу завантаження вінтів.

Друге що треба зробити - це в біосі поставити загрузочним саме один ссд, а не всі вінти які підключено до ПК.

Якщо зробите ці два кроки, у вас на з'являться проблеми при завантажені коли відключите чи відформатуєте будь-який другорядний вінт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По останній пораді- як в біосі поставити загрузочним лише ССД?

А може інші 2 харди просто від"єднати на час установки вінди 7?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По останній пораді- як в біосі поставити загрузочним лише ССД?

А може інші 2 харди просто від"єднати на час установки вінди 7?

Як в одному з фільмів, терзают меня смутные сомненья, з ваших слів Вмію: "перешивати" БІОС, ставити вінду (з2002 року, тоді ще 95), і не в змозі виставити пріорітет загрузки...? :0144:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось доказувати не буду. Вмію не тільки те, що написав. Протсо, иені здається образ 7 чи глючний, чи не підходить до мого заліза. Я про те, що "зніс" і 7 і ХР. Щоб хоч якось зайти в нет,- поставив ХР поки що. Щодо БІОСу - там трошки не так пояснили, або я неправильно зрозумів. Багато всякої інфи. Скоріше всього- вінда 7 стала на ССД криво. І від того швидкість менша від заявленої. Попробую інший загрузочний взяти. Дякую за консультації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...