Перейти до змісту

RAMDisk чи є користь ?


bormotuha

Рекомендовані повідомлення

SSD диск з інтерфейсом SATA дасть тобі ну 550 мбайт/с (і то це вже дорогий SSD буде)

Мій мСата якраз такий. Правда, брав я його майже нового за 1100 грн - вважаю це НЕ дорого.

що один з них відійде в "країну вічного полювання", прихопивши з собою ВСЮ інформацію з масиву.

чому? один вийшов з ладу - інший на його місце став - інфа лишається на інших вінтах! Так працює рейд! Інакше ,який в тому сенс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 76
  • Створено
  • Остання відповідь

один вийшов з ладу - інший на його місце став - інфа лишається на інших вінтах! Так працює рейд!

стоп :)

ти про який рейд? Якщо тобі потрібно збільшувати швидкість, то тобі потрібен рейд "страйп" (RAID 0). Там якщо летить один вінт -- втрачаєш ВСЕ. Якщо тобі потрібна надійність, то потрібен рейд "дзеркало" (RAID 1) -- там надійність збільшується, але немає жодного приросту швидкості, це просте дублювання інформації.

Так, є ще інші варіанти (RAID 2-6), які дають і швидкість і надійність, але там вже потрібно мінімум 3 ідентичних диска, що вже дуже недешево стає, враховуючи ціни на SSD.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти про який рейд? Якщо тобі потрібно збільшувати швидкість, то тобі потрібен рейд "страйп" (RAID 0). Там якщо летить один вінт -- втрачаєш ВСЕ. Якщо тобі потрібна надійність, то потрібен рейд "дзеркало" (RAID 1) -- там надійність збільшується, але немає жодного приросту швидкості, це просте дублювання інформації.

Так, є ще інші варіанти (RAID 2-6), які дають і швидкість і надійність, але там вже потрібно мінімум 3 ідентичних диска, що вже дуже недешево стає, враховуючи ціни на SSD.

на RAID 1 може бути приріст у швидкості читання, але не на всіх контроллерах.

під розділ з віндою можна поставити RAID 0 якщо там немає важливих даних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під розділ з віндою можна поставити RAID 0 якщо там немає важливих даних

можна, але знову ж таки, враховуючи дуже низький приріст швидкості від RAID 0 з дисків SSD (я вже писав -- біля 10% від кожного наступного диска, це стосується саме SSD) -- краще (і надійніше, і зручніше, і дешевше) взяти один SSD диск вдвічі більшої ємкості, ніж два диска для RAID. Ну або ще краще -- один PCIe диск замість двох SATA (mSATA) для рейду.

брав я його майже нового

ну про це ми взагалі не говоримо, бо ціни на б/в -- це завжди лотерея. Як і надійність того б/в. Тому приймаємо до уваги ціни виключно на нові пристрої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дико вибачаюсь, а про які машини ви говорите - ПК чи ноути? Якщо про ПК, то на чорта в ПК ставити msata? Якщо про ноути, то як туди вставити PCIe? Далеко не у всіх ноутах є msata я вже мовчу про m.2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на чорта в ПК ставити msata

а чому б і ні, якщо на мамці є відповідний роз'єм?

IQsm.jpg

менше проводів/шлейфів в корпусі, менше болтів при зборці закрутити, легше дістати (не потрібно знімати другу кришку корпуса, щоб відркрутити болти з іншого боку), не перекриває рух повітря в корзині для HDD, а в виробництві простіше/дешевше, осткільки не потребує корпуса і самого процесу зборки -- одні плюси, жодного мінуса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є машина з Windows 7 Ultimate x86. Поставив 8 Гб RAM та програмку Primo Ramdisk. Як правильно перемістити файл підкачки на цей RAMdisk? В налаштуваннях віртуальної пам'яті ніби все добре, задано фіксований розмір файлу на цьому новому дискові, але при перезавантаженні ПК система сама створює файл підкачки на диску C:, бо ніби-то їй не вистачає пам'яті, а на цьому новому дискові лише порожня папочка TEMP і прихована $RECYCLE.BIN

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є машина з Windows 7 Ultimate x86. Поставив 8 Гб RAM та програмку Primo Ramdisk. Як правильно перемістити файл підкачки на цей RAMdisk? В налаштуваннях віртуальної пам'яті ніби все добре, задано фіксований розмір файлу на цьому новому дискові, але при перезавантаженні ПК система сама створює файл підкачки на диску C:, бо ніби-то їй не вистачає пам'яті, а на цьому новому дискові лише порожня папочка TEMP і прихована $RECYCLE.BIN

треба ставити патч щоб працювало PAE
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив, ніби працює. Віртуальний диск бачить нормально. Вроді навіть є приріст швидкодії.

Primo Ramdisk треба буде заміну знайти, бо зарза тріал на 30 днів.

Dataram RAMDisk обмеження 1 Гб чи можна більший диск створювати в безплатній версії? Щось інформація різна трапляється. Хто перевіряв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив, ніби працює. Віртуальний диск бачить нормально. Вроді навіть є приріст швидкодії.

Primo Ramdisk треба буде заміну знайти, бо зарза тріал на 30 днів.

Dataram RAMDisk обмеження 1 Гб чи можна більший диск створювати в безплатній версії? Щось інформація різна трапляється. Хто перевіряв?

Ефект плацебо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало часу ще за компутером провів. На задачах типу "борду почитати" важко оцінювати швидкодію.

Звернень до дисків значно менше. Приріст є, тільки на простих задачах це не дуже відчутно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я хром взагалі не юзаю. Це гівно.

Яким саме браузером користуєтесь? 32 чи 64 версією?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я хром взагалі не юзаю. Це гівно.

ух які ми категоричні... :)

я в особистих потребах юзаю виключно хром і не маю до нього жодних претензій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ух які ми категоричні... :)

Це моя особиста думка. Погодься, кожен обирає браузер під себе. Я для себе обрав Вогнелис. Із широченними можливостями в плані налаштувань та надстройок і приблуд.

І на роботі (є старі ПК, де нічого путнього не поставиш в плані ОС) є потреба у клієнт-банках. так от 2 з них не можуть працювати на хром-і. Бо він перестав підтримувати JAVA, на яких, власне, той К-Б і написаний. І вимагає останню версію.

Із Firefox-ом усе гаразд. Ніяких "граблів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що він тобі не підходить через специфіку твоїх вимог ще не означає, що

Це гівно.

;)

Будеш сміятись, але мені по роботі доводиться працювати з внутрішніми сайтами Microsoft і для роботи вони рекомендують... Chrome :)

І коли ми тестували ранні білди Microsoft Edge на сумісність з різними сайтами, то глюк, який відтворюється і на Google Chrome, на Microsoft Edge глюком не вважався і в баг-трекер Microsoft не вносився. А це вже показник.

А то ж можна сказати що Ferrari це гівно, бо там немає кузова, щоб три тони щебеню привезти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ефект плацебо?

Трохи покористувався. Приріст дійно є і це помітно. Але виникли й нюанси. Прошивальщик некоректно працює, планшета запоров. Завантажився в непропатченому режимі - прошився нормально. В пропатченому SP_Flash_Tool не працює коректно. Спочатку відвалюється мережа, потім комп'ютер зависає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Бо він перестав підтримувати JAVA, на яких, власне, той К-Б і написаний. І вимагає останню версію. Із Firefox-ом усе гаразд. Ніяких "граблів".

http://itc.ua/blogs/firefox-tozhe-perestanet-podderzhivat-java-drugie-npapi-plaginyi/

Чекаю коментаря "Firefox гівно" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаю коментаря "Firefox гівно" ;)

Ну, доведеться тако трохи з рік почекати :)

Прекращение поддержки этих плагинов произойдет в конце 2016 года.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно, краще все ж визнати, що К-Б на Java -- гівно ;)

Я й не стверджував зворотнього! Я лише стверджував, що на відміну від Хрома, думка про який в менеє чітко сформована ;), вогнелис працює із Явою.

А поки писаки Клієнт-Банків не перейдуть на людські технології - буде як є.

(були ж нормальні програми клієнт-банки, вже пофіг на чому написані, але працювали!!) Нє нада було переходити на веб-розробки! Бо модно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо він перестав підтримувати JAVA, на яких, власне, той К-Б і написаний. І вимагає останню версію. Із Firefox-ом усе гаразд. Ніяких "граблів".

http://itc.ua/blogs/...npapi-plaginyi/

Чекаю коментаря "Firefox гівно" ;)

Опа. Тепер Приватбанк не буде відмазуватися - користуйтеся Лисом, бо для роботи їх онлайн продуктів потрібне JAVA, а те що, Хром і Едж їх не підтримують вже, то не їх проблеми.

Вибачте за оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо модно!

Та не лише тому. Багатьом людям зручно мати доступ до своїх рахунків з будь-якого компа, з планшета, зі смартфона. Навіть з холодильника, якщо він з доступом в інтернет :)

Я вважаю, що це правильно. А то "Ми не можемо сьогодні гроші перерахувати, в бухгалтера комп'ютер полетів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...