Перейти до змісту

Усе про соєвий соус,хто що знає?


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

Усім привіт! Останнім часом,мені дуже смакує соєвий соус і майже додаю до всього,нуу дуже смакує у салатах,інколи до м"яса.

Народ! питання? можна його ну "тіпа" багато вживати, перерив у неті,одні пишуть нічого страшного,а одні що не можна, я так і не знаю.А Борда є Борда як тут не запитати :_07: (ну шуткую).А якщо серйозно,то мож хтось взнавав,можливо у кого є якийсь повар знайомий,який дійсно знає коли він додається а коли категорично не можна ним псувати страву.

PS:але все рівно перше що цікавить, чи це корисно ну принаймні чи не дуже шкідливо.Усім дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до 50 гривень за 100 грам – це не соус, а "нєвєдома хєрня" з водичкою та глютамінатом натрію. навіть коли написано, що "натурального бродіння", то читаєш дрібний шрифт, а там щось на кшталт "з сировини ідентичної натуральній" :dont: якщо це тебе не зупиняє, то додавати можна всюди, де воно тобі смачно, обмежень нема ) натуральний соус зазвичай густий та концентрований, тож не лий його ложками.

ps. дуже смачно не додавати його кудись, а макати щось в нього. наприклад, вареники :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, при надмірному вживанні соєвого соусу- очі стають розкосішими :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до 50 гривень за 100 грам – це не соус, а "нєвєдома хєрня" з водичкою та глютамінатом натрію. навіть коли написано, що "натурального бродіння", то читаєш дрібний шрифт, а там щось на кшталт "з сировини ідентичної натуральній" :dont: якщо це тебе не зупиняє, то додавати можна всюди, де воно тобі смачно, обмежень нема ) натуральний соус зазвичай густий та концентрований, тож не лий його ложками.

ps. дуже смачно не додавати його кудись, а макати щось в нього. наприклад, вареники :smile3:

Дякую.Я ж те і розпитую.Дорогий і якісний це скільки?,дешевий і так зрозуміло! Так справа не у кіко там за 100грам.ціна питання,його ж потрібно КАПЛІ !!!(хватить на довго) Краще купити дорогий і якісний,моя думка.

PS : вареники тільки з сметаною))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

натуральний соус зазвичай густий
Не обовязково. В тих же сушиях він рідкий, хоч і натуральний.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не обовязково. В тих же сушиях він рідкий, хоч і натуральний.

Може й натуральний (сумнівно, правда) але розведений, як не крути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

натуральний соус зазвичай густий
Не обовязково. В тих же сушиях він рідкий, хоч і натуральний.

Бо там його розводять водою, щоб не занадто концентрованим був. Рекомендую Yamasa. Соус абсолютно не шкідливий. Але звичайно, що зловживати не варто, як і будь яким продуктом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соєвий соус останні роки завжди є в холодильнику. Особливо подобається маринувати курку. В основному беру ТМ Сен Сой. Адекватна ціна, враховуючи склад продукту.

MXZJE.th.jpg gC9W3.th.jpg

Для прикладу, склад соєвого соусу ТМ Новаро (самий дешевий і самий популярний):

vP2ix.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж брав Сен сой, але вже не беру, бо країна-виробник неподобається. Купую якісь китайські в Сільпо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж брав Сен сой, але вже не беру, бо країна-виробник неподобається.

Ого, скільки беру його, а на країну виробника уваги не звертав. :_08:

Треба буде переглянути свій вибір. Благо, є з чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Використовую рунівський класичний.

725ab2e5536ce3eac0a8dd17d083ff4e_L.jpg

Написано, що склад без добавок... а як насправді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Використовую рунівський класичний.

Написано, що склад без добавок... а як насправді?

Склад: Вода питна, пшениця, соєві боби, сіль кухонна.

Складники ідуть в порядку спадання їх кількості у продукті (спочатку більше, потім менше). Тобто щось мені підказує, що соєвих бобів у цьому соусі - кіт наплакав, зате не пошкодували дешевої української пшенички. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки раз купував в Україні "соєвий соус" - він завжди доволі солений...

Скільки раз його пробував в Китайских та Японських кафешках в США - ніякої солі...!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Складники ідуть в порядку спадання їх кількості у продукті (спочатку більше, потім менше).

В Україні чиєсь лобі пропихнуло закон, де ця вимога розміщувати складники в порядку спадання вже не обов'язкова, тепер на першому місці може стояти все що завгодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Хто в неті купував?А то сайтів багато а от провірений і привабливими цінами і якістю хто мож підскаже.Також цікавить горіховий соус і чука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рунівський хороший був. Він справді без добавок. Але його знімають з виробництва. Так що закупляйте поки є на полицях...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розчарувався в рунівському... одна сіль. Купував на "варшавці" Кікоман з Європи... трохи ціна кусається (90 грн./150 мл, вже 95 грн.)

Зараз купив там же інший, назви не пам"ятаю... 45 грн./150 мл... Не такий солений, відчувається смак солі...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рунівський хороший був. Він справді без добавок. Але його знімають з виробництва. Так що закупляйте поки є на полицях...

 

я завжди соуси тільки Руну купую...вони натуральні 100%. Жаль що соєвий знімають..дуже подобався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розчарувався в рунівському... одна сіль. Купував на "варшавці" Кікоман з Європи... трохи ціна кусається (90 грн./150 мл, вже 95 грн.)

Зараз купив там же інший, назви не пам"ятаю... 45 грн./150 мл... Не такий солений, відчувається смак солі...

Не знаю що за кантора але ціни не погані

http://yaponskiy-kvartal.com/g5203473-sousy

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


я завжди соуси тільки Руну купую...вони натуральні 100%.

Хто на Руні працював, той їхнє не купує (с) колишній працівник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні в "Метро" (ой, "Бери Вези" :)) випадково побачив і взяв ось такий

post-8369-0-59383500-1450305579_thumb.jppost-8369-0-85197600-1450305581_thumb.jppost-8369-0-31467200-1450305578_thumb.jp

десь 50 грн. за літру, пляшка пластикова. Смак не знаю, не вживаю, використовуєм для курячих ніжок

 

До речі, ось тут вже була тема про соєвий соус

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бляааа! шо ж я тепер робити буду?!

 Скажи що вилив,короч збреши нам,і всім буде добре-легше  :D  :D  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...