Перейти до змісту

Хто юзає телефон на вінді ?


Рекомендовані повідомлення

SunSeth, Це тупо безкорисні програми.

та да. це повний відстій. для чого воно? нафіг треба!

Я не думаю що багато людей використовує їх повсякчас.Це так,погратись на день,і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

SunSeth, Це тупо безкорисні програми.

та да. це повний відстій. для чого воно? нафіг треба!

ваш сарказм в даному випадку виглядає досить тупо .. якщо ви користуєтесь специфічними функціями то не потрібно це ставити за стандарт і вважати все інше гіршим ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не думаю що багато людей використовує їх повсякчас.Це так,погратись на день,і все.

ORLY? А як прикольно в барі переключити з М1 на MTV2 чи футбік, у бармена оченята робляться розміром з блюдце, шо це за шайтан. А ти тим часом свій віндовс фон можеш сховати під ляшку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не думаю що багато людей використовує їх повсякчас.Це так,погратись на день,і все.

ORLY? А як прикольно в барі переключити з М1 на MTV2 чи футбік, у бармена оченята робляться розміром з блюдце, шо це за шайтан. А ти тим часом свій віндовс фон можеш сховати під ляшку.

Да,фичь полезный,спору нет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не можу що ? добавити ІК-порт на телефон ? так, не можу .. бо мені він нафіг там не треба .. для телевізора в мене пульт є ... а ТВ підключений в мережу прекрасно працює з телефоном на вінді ...

на рахунок ІК-порта, згадав чогось К750і)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок ІК-порта, згадав чогось К750і)

і шо він міг, крім передати дані з черепашою швидкістью?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну пробува ВФ. Все одно наразі обрав Андроид.

Набагато ширший функціонал, купа безкоштовного софта. Ну і якщо потрібно щось своє написати то у Андроїда це просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІОС обсирають юзєри андроїда, андроїд обсирають яблочнікі, вінду обсирають вищеописані.

Блекбері і тд не обсирає ніхто.

Може Алєксандр Друзь знає отвєт на передостаннє речення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІОС обсирають юзєри андроїда, андроїд обсирають яблочнікі, вінду обсирають вищеописані.

Блекбері і тд не обсирає ніхто.

Може Алєксандр Друзь знає отвєт на передостаннє речення?

Тут і Друзя не треба, все дуже просто. Поки обсирали ІОС, відроїд і вінду на блекбері вже не вистачило того чим срають, так сказать просрались уже))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я хоть і любитель Андроід, але вважаю ІОС дуже хорошою ОС.

Так для мене як людини яка іноді хоче щось написати для телефона Андроид значно кращий!

Але якщо з позиції користувача:

Андроид: Взалаі практично пуста коробочка зі скудним базовим функціоналом. Але навішати можно будь-що. Софйта тьма. на любий самк.

ІОС: Дуже зручненька і гарна з хорошим базовим функціоналом. В апп сторе також софту достатньо для розширення. Дуже крута апаратна частина. Мінуси: вартість, для того щоб щось своє туди впихнути тре помахатися .....

ВФ: Проста система з досить непоганим базовим функціоналом. Стабільна робота якісна зборка (якшо ми про колишню нокію). А от поставити щось навіть не своє а бажане ... незнаю можливо я дивлюся якось не так на ті системи ну але мені реалізація програмістів під ВФ ... від Телеграма і до всіляких РДП менеджерів щось там не так ... Ну правдо офіційні майкрософтовські схожі на людский софт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже крута апаратна частина.

До чого тут iOS до заліза? У флагманів на Андроїд апаратна частина, м'яко кажучи, не гірша, а часто краща. Та і твердження, що iOS гарна, досить спірне. В Андроїді можна змінити на свій смак практично все від шрифтів до іконок, від вигляду звонилки до всього робочого столу (лончера).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андроид: Взалаі практично пуста коробочка зі скудним базовим функціоналом

ІОС: Дуже зручненька і гарна з хорошим базовим функціоналом.

Обгрунтуй, ну хоча б 5 камнів в город гугла, тільки без перекоса в порівнянні, а-ля 8-9іос і 2,3 Андроід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А порекомендуйте телефон на вінді, щоб відповідав таким вимогам

в порядку приорітету:

1. Щось невеличке до 4", бажано перевірене старе (тобто б/в);

2. Дві сім карти;

3. Камера для більш-менш якісних знімків і відео не менше 5 Мп з автофокусом і спалахом;

4. Хороша якісна ГПС-нафігація, наскільки можлива в подібних апаратах ;)

5. вай-фай і більш менш нормальний серфинг в інеті;

6. довгограюча батарея як для таких вимог.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokia Lumia 630

тільки екран трохи вилазить, але апарат невеликий.

до 4" не знайдете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokia Lumia 630

тільки екран трохи вилазить, але апарат невеликий.

до 4" не знайдете.

дякую, але не підходить:

великий екран... достатньо 4"

відстуність спалаху....

Не розумію бажання мати маньосіка.

бюджет і не хочу "лопат"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4. Хороша якісна ГПС-нафігація, наскільки можлива в подібних апаратах ;)

6. довгограюча батарея як для таких вимог.

1. Зі всіх оф-лайн програм для навігації якими доводилось користуватись (як безплатних так і платних, включаючи славнозвісний навітел) кращої за Here Drive+ від Нокіа не зустрічав. Користувався як на Люмії 520 так і на 720.

2. У моєї 720-ї в режимі звонилки батарея бувало що витримувала 5-6 днів без підзарядки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тіпа лопата, то зараз мінус.

Мінус не мінус, але кому як вже зручно. В моєму розумінні телефоном повинно бути можливим і що основне зручним користування однією рукою. А то коли одна рука занята, а тримаючи телефон в іншій руці не можна дотягнутися пальцем до того чи іншого краю дисплея - це вже повний треш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моєму розумінні телефоном повинно бути можливим і що основне зручним користування однією рукою.

В багатьох "лопатах" є однорукий режим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут iOS до заліза? У флагманів на Андроїд апаратна частина, м'яко кажучи, не гірша, а часто краща. Та і твердження, що iOS гарна, досить спірне. В Андроїді можна змінити на свій смак практично все від шрифтів до іконок, від вигляду звонилки до всього робочого столу (лончера).

Ну є різниця коли залізо і софт робляться в симбіозі однією компанією, і коли плати друкуються 10ма заводами а ось збирається ще декількома центрами розробки які вперше зустрічаються на момент бета тесту. А у випадку китайців зустрічаються в момент прошивки :)

Обгрунтуй, ну хоча б 5 камнів в город гугла, тільки без перекоса в порівнянні, а-ля 8-9іос і 2,3 Андроід.

Ну попробуєм:

1) Блокнотик. На дроід досить довгенько підбирав людський записник. На айпеді зразу був і впринципі людський.

2) Якщо ти любиш почитати книжки журнали то ммм шукай шось на дроиді. Або на йаблочку зразу магазинчик з усім тим добром.

.... блін бачиш був би фанатом яблока може б натянув би 5 а так шось нелізе в голову. Яблокопродуктами користюся лише по робочим питанням, тому мабуть і небачу +.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 місяця потому...

Не пройшло і півроку  , як  я зважився купити .

Взяв в Алло Microsoft Lumia 640 XL DS Black .

Перед тим довго крутив  звучайну і  XL  . Взяв  " лаптя" =)

Буду освоювати .

650 вирішив не чекати , бо ,  пишуть , що буде тільки 5" версія  , а  фаблет не  випускатимуть . І  ціна очікується на рівні 220-240 у.о.  за 5"  , а ця 5,7"  виходить менш , як 170 .

http://rozetka.com.ua/microsoft_lumia_640xl_ds_black/p2306607/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...