Перейти до змісту

Кредит на енергозаощадження.


sss381

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь
7 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

зустрів інфу в неті, що "теплі" кредити знову видають. Хто у курсі?

на днях заходили представники "Укргазбанку", казали що мають  програми 

Тепла оселя
Еко оселя
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

я по IQ Energy вікна брав на 30000 гривень - 395 євро повернули (але там все по правилах треба робити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, olsad сказал:

Імхо, державні програми - туфта для депутатів. IQ Energy рулить

Чому державні - туфта?

@olsad  @westboiuu

Чим IQ Energy кращий? Я вперше про них чую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, nickel сказано:

Чому державні - туфта?

@olsad  @westboiuu

Чим IQ Energy кращий? Я вперше про них чую.

Свого часу цікавлячись державною програмою, дійшов до висновку, що її правила побудовані таким чином, щоб нею скористатися ніхто не міг і не хотів. Почалося все з вікон. Мова йде про новозбудований будинок, тому природньо, що будинок без вікон не мав практично ніякої документації, а отже, для мене ця програма закрита, бо не має адреси. Згідно консультацій отриманих в ощадбанку, час для компнесації може становити до року, і немає гарантії, що місцева рада ще погодить вам компнесацію а в бюджеті будуть на неї гроші. Кількість всіляких довідок і заяв - ліс вирубати треба, щоб потребу в папері забезпечити - з жеку, з соц.захисту, про доходи, про витрати, з моргу - що ти ще не помер, щоб довести що живий... Не знаю, може зараз простіше, але в 2016 небуло ніякого бажання навіть починати мати з ними якісь справи... Тоді ж читаючи про дане кридитування десь наштовхнувся на статтю, про то як якийсь депутат міської ради чи то Чернігівської, чи то Чернівецької (вже не пригадаю), котрий має будівельний бізнес, отримав за рік компенсацій на кілька десятків мільйонів. Впринципі не дивно, депутату отримати погодження своєї ради не складно.

А в IQ держава вроді як не при ділах, бюрократії хоч і багато, але терпимо. Все оперативно і згадно того, що пропонують...

http://www.iqenergy.org.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Яка зараз ситуація з кредитами? Дають чи ні?

Кредити за програмою стимулювання енергоефективних заходів реалізуються через Приватбанк, Ощадбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк.

https://gazeta.ua/articles/economics/_finansi-spivayut-romansi-u-bankah-zakinchuyutsya-groshi-na-tepli-krediti/846885

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також скористався програмою IQ Energy.

Зараз очікую на здійснення верифікації - запросили додаткові документи, бо у мене ще немає Технічного паспорта на будинок (є об’єкт незавершеного будівництва). Тому прийшлось додатково завантажити робочий проект на будинок.

Оформляв через УкрСибБанк, але оформлення зайняло десь півтори години.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого року в липні місяці оформляв "теплий" кредит в Приваті на балкон. Мені банк тоді повернув за три місяці 7200 гривень. Обов"язковою умовою було - якісні матеріали: двохпакетне скло, товщина панелей і т.д.  Оформлення зайняло буквально хвилин 20, ще трохи чекав на рішення банку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, mykola сказал:

Кредити за програмою стимулювання енергоефективних заходів реалізуються через Приватбанк, Ощадбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк.

https://gazeta.ua/articles/economics/_finansi-spivayut-romansi-u-bankah-zakinchuyutsya-groshi-na-tepli-krediti/846885

Та я за це в курсі. Питаю для колеги з роботи. Бо дзвонила його дружина в ці банки, кажуть, що для населення не дають лише для бізнесу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IQ Energy рулить. Сьогодні прийшло підтвердження на ел.пошту -  Запит на здійсння верифікації за Програмою IQ energy розглянуто позитивно.

Грант буде виплачено Вашим банком на Ваш поточний рахунок.  Грант буде виплачено протягом наступного календарного місяця.

І це при тому, що на новобудову немає Технічного паспорта на будинок (це об’єкт незавершеного будівництва), а на ділянку навіть немає кадастрового номера.

 

PS Все досить оперативно - через 1 місяць після початку є підтвердження, через 2-3 місяця після початку можна отримати живі гроші.

8 червня - взяв рахунок, сходив у банк і оформив кредит

11 червня - банк перерахував гроші, фірма замовила товар

14 червня - зареєструвався на порталі http://www.iqenergy.org.ua/ - отримав лист "Отримано заявку на реєстрацію в Програмі IQ energy"

15 червня - отримав лист "Підтвердження реєстрації в Програмі IQ energy"

23 червня - самі монтажні роботи, зробив фото до, під час і після монтажу

29 червня - подав запит на верифікацію - отримав лист "IQ energy Verfication Form recieved"

6 липня - отримав лист "Форма для надання додаткової інформації до Програми IQ energy"

7 липня - надав додаткові скани документів (УВАГА! Можливість відправлення додаткової інформації для розрахунку гранту надається одноразово.  Просимо надати всю необхідну нам інформацію єдиним пакетом.)

11 липня - отримав лист "Запит на здійсння верифікації за Програмою IQ energy розглянуто позитивно"

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, mis05 сказал:

IQ Energy рулить. Сьогодні прийшло підтвердження на ел.пошту -  Запит на здійсння верифікації за Програмою IQ energy розглянуто позитивно.

Грант буде виплачено Вашим банком на Ваш поточний рахунок.  Грант буде виплачено протягом наступного календарного місяця.

І це при тому, що на новобудову немає Технічного паспорта на будинок (це об’єкт незавершеного будівництва), а на ділянку навіть немає кадастрового номера.

 

PS Все досить оперативно - через 1 місяць після початку є підтвердження, через 2-3 місяця після початку можна отримати живі гроші.

8 червня - взяв рахунок, сходив у банк і оформив кредит

11 червня - банк перерахував гроші, фірма замовила товар

14 червня - зареєструвався на порталі http://www.iqenergy.org.ua/ - отримав лист "Отримано заявку на реєстрацію в Програмі IQ energy"

15 червня - отримав лист "Підтвердження реєстрації в Програмі IQ energy"

23 червня - самі монтажні роботи, зробив фото до, під час і після монтажу

29 червня - подав запит на верифікацію - отримав лист "IQ energy Verfication Form recieved"

6 липня - отримав лист "Форма для надання додаткової інформації до Програми IQ energy"

7 липня - надав додаткові скани документів (УВАГА! Можливість відправлення додаткової інформації для розрахунку гранту надається одноразово.  Просимо надати всю необхідну нам інформацію єдиним пакетом.)

11 липня - отримав лист "Запит на здійсння верифікації за Програмою IQ energy розглянуто позитивно"

 

 

Спочатку береш кредит, а лише тоді подаєш заявку на IQ? А якщо прийде відмова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, nickel сказано:

Спочатку береш кредит, а лише тоді подаєш заявку на IQ? А якщо прийде відмова?

Перед тим як надати кредит, банківський працівник зареєструє вас в програмі і при умові, отримання позитивного рішення від IQ-energi, вам запропонують кредит.

Умови кредиту - це десь під 55% річних, багато ньюансів по подачі інформації на компенсацію, але рішення десь за два місяці приходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, frv сказал:

Перед тим як надати кредит, банківський працівник зареєструє вас в програмі і при умові, отримання позитивного рішення від IQ-energi, вам запропонують кредит.

Умови кредиту - це десь під 55% річних, багато ньюансів по подачі інформації на компенсацію, але рішення десь за два місяці приходить.

55% - не хіло, а компенсація яка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

55% - не хіло, а компенсація яка?

35% від суми накладної у валюті евро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, nickel сказано:

Спочатку береш кредит, а лише тоді подаєш заявку на IQ? А якщо прийде відмова?

Під час оформлення кредиту в банку ти отримуєш унікальний сертифікат із вказанням товарів. А потім номер цього сертифікату вказуєш потім при реєстрації "персонального кабінета" на сайті IQ.

Відмова може прийти і потім внаслідок негативної верифікації ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, mis05 сказал:

Відмова може прийти і потім внаслідок негативної верифікації ...

І тоді кредит прийдеться гасити повністю і самому? Забавна альтернатива держ. кредиту. В державному хоч наперед знаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, frv сказано:

35% від суми накладної у валюті евро

теоретично ...

У мене получилось ~31% від суми в накладній (напевно внаслідок того, що перший внесок платиш відразу при оформленні кредиту, а 35% нараховують на "тіло", яке залишилось).

Також треба змінусувати послуги банку (відкриття рахунку, виготовлення іменного пластику, проценти кредиту, страховка, смс-інформування, ...) - у мене це буде ~6-7% (але чим буде більша сума кредиту, тим менший цей відсоток).

Ну і продавець поставить "хорошу для себе" ціну, щоб заробити, бо це безготівкові розрахунки - у моєму випадку продавець готовий був зменшити ціну на 10%, якби я йому заплатив готівкою всю суму.

 

Отже, компенсація коштів є, але ніяк не 35%

У моєму випадку я заплачу менше приблизно на ~15%, ніж якби я взяв товар за готівку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, nickel сказано:

І тоді кредит прийдеться гасити повністю і самому? Забавна альтернатива держ. кредиту.

Саме так.

Хоча кредит по IQ і так треба весь гасити у гривнях самому, бо кошти (євро) по компенсації зараховують на новостворений картковий євровий рахунок (пластик). А як власник буде розпоряджатися цими коштами, це інше питання (зняти з карти, витратити у поїздці за кордоном, оплатити покупки на ebay, покласти на депозит, ...).
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...