Перейти до змісту

Рибацький флуд


Віталій СК

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 347
  • Створено
  • Остання відповідь

Відтарабанив вчора з 8 до 18 на ставку. :)

Колокола на убівцу карася, макушатнік, машину під саму воду, сиджу в машині глядю на вудки - покльовка, диким кабаном до води :). 4 карасі, 5 сходів, ну бо поки добіжиш :).

І чувство виконаного обовязку присутнє. Майже не промок :).

Дееееееее?!!!

:) куди їздив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дееееееее?!!!

:) куди їздив.

Та став "блатний", не дають там ловити всім бажаючим, соррі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора на Хрінниках на спінінг після 15-ї і до вечора. Два удари, один раз "олівець" на грам 500-600 вийшов до лодки...

І ніби погода підходяща була...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дееееееее?!!!

:) куди їздив.

Та став "блатний", не дають там ловити всім бажаючим, соррі...

Ясно,ну хоч так, а то мучить зараза,тепер спокійний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора на Хрінниках на спінінг після 15-ї і до вечора. Два удари, один раз "олівець" на грам 500-600 вийшов до лодки...

І ніби погода підходяща була...

вчора погода бульше сщучья ніж підходяща

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін дивився тільки що погоду на неділю , ще хуже ніж була в минулу, дощ/гроза цілий день і вітер 5-6м/с, жесть.

а думав махнути в хрінники, ех

варіант один,в жінки випрошувати суботу))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін дивився тільки що погоду на неділю , ще хуже ніж була в минулу, дощ/гроза цілий день і вітер 5-6м/с, жесть.

а думав махнути в хрінники, ех

варіант один,в жінки випрошувати суботу))

краще ноччу :), а а закріпити перед підйомом на рибу :_12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на Адреналіні був хто останнім часом? Чи там геть зовсім пічалька? Думаю, куди б то недалеко метнутись на вихідних, якщо не буде надто заливати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на Адреналіні був хто останнім часом? Чи там геть зовсім пічалька? Думаю, куди б то недалеко метнутись на вихідних, якщо не буде надто заливати.

Якшо заради задоволення то в Боголюби. На останній біля лікарні. Чув шо там дрібного карася повно, клює як дурний. Сам хочу посидіти зловити трошки на живця карасиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеться і задоволення, і улову :) Сумістити приємне і корисне, так би мовити ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 6 ще темно, нормально поджигувати то десь так з півсьомої. З дому раніше 5.30 можеш не виїжати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті! Любительську риболовлю хочуть зробити платною: http://www.pravda.com.ua/news/2015/09/29/7083018/.

Тільки б гроші йшли за призначенням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще і тут з вашого дозволу пофлудю , на вихідних у Чарукові про@бав весла від човна, алюмінієві. раптом хто з форуму знайшов відгукніться, винагорода гарантована ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті! Любительську риболовлю хочуть зробити платною: http://www.pravda.co...09/29/7083018/.

Тільки б гроші йшли за призначенням.

Якщо чесно я не знаю чи то буде в плюс чи в мінус , все залежить в якому трактуваані той закон приймуть(ми все таки в Україні живем), а на рахунок якщо то дійсно буде правда , що за ті гроші будуть реально зариблювати то я не маю нічого проти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті! Любительську риболовлю хочуть зробити платною: http://www.pravda.co...09/29/7083018/.

Тільки б гроші йшли за призначенням.

Ви так радієте з першого, що закрадається думка, що свято вірите в останнє...Ледь не те ж саме, що з власників Жигуілів/Москвичів/ЗАЗів/Волг брати гроші за "Євро-нуль". А точніше "Євро мінус 1".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot, Ви настільки песиміст, чи просто не вірите в можливість змін в нашій країні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви настільки песиміст, чи просто не вірите в можливість змін в нашій країні?

Гроші розкрадуть, а бракі як совали сітками і електрикою так далі совати і будуть і навряд чи заплатять за щось,

поясніть дядькові в селі, що він щось винен державі за рибу ;)

Як би хотіли змін то не податками люд обкладали, а порядок хоч спробували навести!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли заправляєте своє авто то в ціну пального теж заложенні гроші на ремонт доріг. На скільки покращилися наші дороги з того часу? Аналогічно беде і з платою за рибалку на державних водоймах. Це і до гадалки не ходи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я рахую що спочатку потрібно навести порядок з браконьєрами, а потім ноу проблемс я тільки за давайте кожен рибак 50-100грн в місяць платить за ліцензію, аби було зариблення і рибалка була не просто позакидав , набухався і поїхав в там-там або сільпо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...