Перейти до змісту

Рибацький флуд


Віталій СК

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 347
  • Створено
  • Остання відповідь

Ловив дропшотом,з відвідним поводком і каролінською оснасткою ..Самий як на мене уловистий спосіб з вище перечисленого відвідний поводок (то моя думка). Але ними дуже рідко користуюся все одно лювлю або шарніром або чебурашкою.Пробувати треба все просто я не думаю що Ви будете в захваті від цього метода ловлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене вопрос:

чи портиться сілікон (їстівний чи не їстівний) якщо, після рибалки його з гачком просто кинув в коробку і все, до наступної рибалки лежить.

чи потрібно його якось зберігати? чи просто викинути? скільки його можна так зберігати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не якісний гачок то поржавіє і с"єдобка антрактанти втрачають свій запах, краще зберігати їстивний силікон в закриті упаковці, а звичайний головне щоб не нагрівся на сонці бо може втратити свою форму!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деколи так не хочеться все збирати але потім як дещо загубиш збираєш все бігом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене вопрос:

чи портиться сілікон (їстівний чи не їстівний) якщо, після рибалки його з гачком просто кинув в коробку і все, до наступної рибалки лежить.

чи потрібно його якось зберігати? чи просто викинути? скільки його можна так зберігати?

Взагалі-то потрібно їстівний силікон пакувати назад в рідні пачки, але я, особисто, цього не роблю, скопом скидаю відповідно до кольору в коробки і все, правда рибалю щотижня, та і рибі всеодно, клює та клює :)

В кінці сезону, таки розбираю монтажі силікон до силікону, гачки до гачків і.т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі-то потрібно їстівний силікон пакувати назад в рідні пачки, але я, особисто, цього не роблю, скопом скидаю відповідно до кольору в коробки і все, правда рибалю щотижня, та і рибі всеодно, клює та клює :)

В кінці сезону, таки розбираю монтажі силікон до силікону, гачки до гачків і.т.п.

В мене аналогічно. Сортую по кольорах або по виробниках. Як назбирується стільки, що коробка не закривається, то розбираю і фасую все по пачках. Коли треба перевірити закоряжене місце, то беру найбільш засований монтаж з приманкою з коробки. Заброс - зацеп - обрив. Все, на одну менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всім дякую за відгуки, приблизно зрозуміло

ще підскажіть, порадьте коробочку, на сілікон, хто чим користується? яка практичніша?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pasha717, я свою викладав в темі "хизуємося" . Мені зручна, розміри 16х9х3 см. Звик носити в кишені. Якщо рибалю з човна, то просто кидаю на дно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я роблю інакше силікон в рідних упаковках як правило купляю силікон пачками а не поштучно, а вольфрам і всвинець до двох грам одна коробка то коли ловлю мормишочником чи ультралайтом , а що потяжче в другій коробці так звик так мені зручно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всім дякую за відгуки, приблизно зрозуміло

ще підскажіть, порадьте коробочку, на сілікон, хто чим користується? яка практичніша?

Коробочки краще в магазині вибирати.

Завжди брав ті які найбільш подобаються та підходять по розміру, є і BratFishing і Marco Polo, на Meiho ще "жабка" гроші не дає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рибальський оберіг від злих духів)

post-23702-0-69860600-1440966331_thumb.j post-23702-0-28992200-1440966338_thumb.j post-23702-0-31392200-1440966344_thumb.j

Насправді я їх досушую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рибальський оберіг від злих духів)

post-23702-0-69860600-1440966331_thumb.j post-23702-0-28992200-1440966338_thumb.j post-23702-0-31392200-1440966344_thumb.j

Насправді я їх досушую)

А що вони в 'сирому вигляді' не працюють???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

може хтось щось порадить,

єсть попер юзурі 3дс,

після рибалки на стиру вдарив сильно ротом в корягу торчала з води.

і зараз вже там щось в середині стукає, я так зрозумів що шарики

там чи з капсули вилетів чи пробив її, незнаю що робити

єсть такий же в іншому кольорі, той не тарабанить

і не можу знайти будову як там всередині зроблено, чи варто щось мудрувати, чи вже йому амінь.

не зтикалися з подібним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynpost.com/news/57297-volynrybohorony-proponuie-zbilshyty-shtrafy-za-porushennia?utm_source=social&utm_medium=vk

Волиньрибохорони пропонує збільшити штрафи за порушення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох,напевно риб клює,погода суперова,якби не ті п"янки я б вже десь сидів,а так бляха мучаюся перед компом :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох,напевно риб клює,погода суперова,якби не ті п"янки я б вже десь сидів,а так бляха мучаюся перед компом :_03:

я б теж ще сидів, якби "сподні" були сухі :_07: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б теж ще сидів, якби "сподні" були сухі :_07: .

Не ти один сьогодні промок до ризінки на трусах, но це ніщо порівняно з сидінням перед компом чи телевізором в теплі та сухості. Рибалка це наркотик, від якого мало хто відмовляється. Не забуду ту мить коли без підсака брав голими руками щуку 5 кіло. Чи жереха 5.400. Спогади на все життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б теж ще сидів, якби "сподні" були сухі :_07: .

Не ти один сьогодні промок до ризінки на трусах, но це ніщо порівняно з сидінням перед компом чи телевізором в теплі та сухості. Рибалка це наркотик, від якого мало хто відмовляється. Не забуду ту мить коли без підсака брав голими руками щуку 5 кіло. Чи жереха 5.400. Спогади на все життя.

наркотик, від якого не буває передозу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відтарабанив вчора з 8 до 18 на ставку. :)

Колокола на убівцу карася, макушатнік, машину під саму воду, сиджу в машині глядю на вудки - покльовка, диким кабаном до води :). 4 карасі, 5 сходів, ну бо поки добіжиш :).

І чувство виконаного обовязку присутнє. Майже не промок :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...