Перейти до змісту

Рибацький флуд


Віталій СК

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, yura-patriot сказано:

Вчора мій дядько на заліві зловив карпа дзеркального 4.600кг і линка на 1 кіло, один линок десь такий самий зійшов і ще дві покльвкі проїпав.Звонив казав щоб я сьогодні з пляшкою приходив на рибу до нього на залів:D я поморозився, не хочу пити з самого ранку.

В під обід прийди:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 347
  • Створено
  • Остання відповідь
8 хвилин тому, EleKtrik сказано:

В під обід прийди:D

 Да там вже певно не буде до кого приходити :lol:.

  Думка є зходити, щоб хоча побачити де ловить, він то розказував, що на виповзка і на донку, але шо і як звісно краще самому побачити, але бляха знаючи тих красновських, то ну нах, здоров'я важніше:)

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розвідники, йдучи на завдання, ризикують життям, а ти - всього лиш одним днем, випитим з реальності... Вперьод! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

пацани, скажіть що зараз в Коршеві, ловиться щось, дає ловити, па чьом?***

хто в курсі???

або скажіть куди можна поїхати)))) на карпіка карасіка???

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я розкажу історію, так якк нічого не фоткав то викладу сюди звіт з рибалок)

1-го числа їдемо на рибалку, кажуть їдьте і новостав, на другий став, там клює, ставайте там-то там, ну ок, 

приїхали приблизно в 6, нікого ще не було, дивлюсь на плесо, рибка гуляє, ну думаю щось злапаємо полюбому.

їде ввласник на джипку за грошиками, стає біля труби, чую що чи задвинув після ночі, чи навпаки вікрив шлюза, 

порозказував що два дня ловлять всі і всьо, ну ми то вкурсі нам теж скажали що в  неділю брало добре, 

через пів години плесо стало чистим і тихим, ні однієї покльовки так ніхто і побачив,

замішав сипухи, то хоть 5 верховодок зловив з кормушкою.

тільки чути було по березі що нівкого жодної покльовки не було, а вчора ловили)))

кароче нехер туди їхати,  хіба якщо повезе і попадеш нароздачу одноденну, бо наслідуючий день кислород перекривають. 

а так як все пооставалось 2-го чила після обіду їдемо в Коршів, казав я ще на 1-ше щоб туди їхати, але ніхто не підтримав, тому так вийшло.

отже приїхали в Коршів, погодка файна, позакидали, я ще навіть повністю не розклався дядько суне карпа,

біля берега обриває поводок, пригає в воду доставав руками)), намочив красовки, десь до двух , гарний,

але кльов був зранку до обіду,казали хлопці, далі нівкого нічого, під вечір і в мене сигналізатор запищав, взяв на півтора.

ну і до десятка в пів ладошки карасиків ще насмикав,, толком покльовки видно не було, витягуєш сидить, то все повідпускав.

вот так два дня відрибалили.

 

сьогодні чув дідуля розказував, на стиру зранку сидів, то глухарі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, pasha717 сказал:

 

ну я розкажу історію, так якк нічого не фоткав то викладу сюди звіт з рибалок)

1-го числа їдемо на рибалку, кажуть їдьте і новостав, на другий став, там клює, ставайте там-то там, ну ок, 

приїхали приблизно в 6, нікого ще не було, дивлюсь на плесо, рибка гуляє, ну думаю щось злапаємо полюбому.

їде ввласник на джипку за грошиками

 

А в суботу 29 числа на відкриття було зі слів власника 69 чоловік. Ото зробили рекламу якшо клювало, то і мусив від навали рибацюг гратись водою. Ато гроші довго перещитувати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто що чув за Тарасове???того року там добре ловилось.А в Новоставі він регулярно грає...коли хоч день стабільно то там тре на одну вудку ловити....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Хто може поділитись практичним досвідом використання електромотору для човна? Ще краще було би, якби не тільки поділитись на словах, а й показати на ділі... Скажімо зі спільним виїздом на риболовлю. Було би просто супер! В боргу не залишуся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може поділитись практичним досвідом використання електромотору для човна? Ще краще було би, якби не тільки поділитись на словах, а й показати на ділі... Скажімо зі спільним виїздом на риболовлю. Було би просто супер! В боргу не залишуся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я колись вивчав це питання... а воно виявилось не дуже просте. Все вперлось в тяговий аккум, який коштує більше ніж мотор... і я для себе покі закрив питання з мотором. Та й здається з того часу змінилось законодавство, і на лодку з електромотором теж треба документи і права.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

По ходу, 10-го ще останній день нерестової заборони, а на воду - вже11-го

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10го точно , а 11 на воду. і кажуть на хрінах буде патрулірувать поліція водна))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони би патрулювали коли був нерест , а не коли звичайні рибацюги з вудкою випливуть порибачити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз, мені сказав охоронець з бази на хрінах, вроді нормальний мужик.

був хто на відкриття навігейшн в хрінах ? що зловили?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...