Перейти до змісту

Рибацький флуд


Віталій СК

Рекомендовані повідомлення

Тема, створена для обговорення питань, які стосуються рибальства та рибалок, але не мають відношення до профільних тем.

Так я напевно рибак, а не заготівник і торбохват.

Без образ. Якщо ти такий зануда по життю, як тут, то я співчуваю твоїм оточуючим :_02:

Ну чому блін доколуповатись до кожного улову? Якщо ти наприклад їздиш на рибалку припустимо раз в тиждень і ловиш по 2 кг риби, то нормально. А якщо я от за все літо був два рази на рибалці, один раз - пусто, другий - 1 сом на 50 см, то я браконьєр?

Прошу пояснити в чому проявляється моя занудливість.

Якщо я все життя нічого не крав, але вирішив вкрасти - один раз не вийшло, на другий мене зловили, то я злодій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 347
  • Створено
  • Остання відповідь

а чьому не в темі флуду ? не розумію що не так, людина зловила чимало риби - люкс. я ще за це літо толком навіть не рибалив, і якщо зловлю 10кг карасів по 100гр - то я браконьєр? таранька люкс, та й на вогнику будуть хрусткі.

п.с. так, злодій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віталька, так, браконьєр, бо порушив Правила любительського та спортивного рибальства - http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0269-99.

Якщо карасі зловлені на платній водоймі, то це проблеми орендаря, а якщо на безкоштовній, то це мої проблеми і кожного з нас, бо наступного разуможна навіть не побачити покльовки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віталій СК, ок, в такому разі знайдете мене і накажете ))

хоча в житті більше 3кг не ловив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бери скільки з’їсиш, якщо 3 кіля то бери три

але знайте хлопці, морожена риба не така смачна як свіжа)))

краще ще раз поїхати )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нікого не захищаю але! Є такі водойми то переважно карпові платники на яких власники просять забирати всього окуня назад не викидати ,,,, так само людина рибачила може перший раз і взяла вю рибу.Я часто їжджу на окуня щуку можу викинути 100 штук а можу їх і взяти.І я себе браконєром не рахую. Чомусь в нас так: той хто випускає рибу то спортсмен, а той що бере той браконєр і не залежно від кількості.

За платники розмов не було. Виловіть хоч всю.

Для тих, хто рибачить перший раз і не знає Правил, я тут і пишу.

Злочинець теж себе злочинцем не рахує, тим не менше...

Чомусь в нас навпаки: не всі спортсмени випускають рибу та дотримуються Правил і не всі, хто випускає рибу є спортсменами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нікого не захищаю але! Є такі водойми то переважно карпові платники на яких власники просять забирати всього окуня назад не викидати ,,,, так само людина рибачила може перший раз і взяла вю рибу.Я часто їжджу на окуня щуку можу викинути 100 штук а можу їх і взяти.І я себе браконєром не рахую. Чомусь в нас так: той хто випускає рибу то спортсмен, а той що бере той браконєр і не залежно від кількості.

За платники розмов не було. Виловіть хоч всю.

Для тих, хто рибачить перший раз і не знає Правил, я тут і пишу.

Злочинець теж себе злочинцем не рахує, тим не менше...

Чомусь в нас навпаки: не всі спортсмени випускають рибу та дотримуються Правил і не всі, хто випускає рибу є спортсменами.

Чому в нас так є! Людина написала звіт про рибалку точніше виставила пару фотографій де її повезло з кльвом або просто ж хотів поділитися радістю з форумчанинами може він ту рибу випустив чи частину вона ж на кукані але її треба зач....ти щоб в нього і в інших відпало бажання якісь звіти писати!

Я нікого не захищаю але! Є такі водойми то переважно карпові платники на яких власники просять забирати всього окуня назад не викидати ,,,, так само людина рибачила може перший раз і взяла вю рибу.Я часто їжджу на окуня щуку можу викинути 100 штук а можу їх і взяти.І я себе браконєром не рахую. Чомусь в нас так: той хто випускає рибу то спортсмен, а той що бере той браконєр і не залежно від кількості.

За платники розмов не було. Виловіть хоч всю.

Для тих, хто рибачить перший раз і не знає Правил, я тут і пишу.

Злочинець теж себе злочинцем не рахує, тим не менше...

Чомусь в нас навпаки: не всі спортсмени випускають рибу та дотримуються Правил і не всі, хто випускає рибу є спортсменами.

Чому в нас так є! Людина написала звіт про рибалку точніше виставила пару фотографій де її повезло з кльвом або просто ж хотів поділитися радістю з форумчанинами може він ту рибу випустив чи частину вона ж на кукані але її треба зач....ти щоб в нього і в інших відпало бажання якісь звіти писати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бери скільки з’їсиш, якщо 3 кіля то бери три

але знайте хлопці, морожена риба не така смачна як свіжа)))

краще ще раз поїхати )))

краще поїхати ще два рази, а то й 5 :_07:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу більше, це мій швагро і ловили ми в одній лодці, і риби там як в аптеці - "черпак норма" якщо розбити на двох. Бо на кукані і мій улов. Так що перш ніж чми... треба знати ситуацію достименно. Але як-то кажуть в народі "собака не має що робити то я...кесь місце лиже" . До речі на такий кльов я ще сам не попадав. Всім НХНЧ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох відчуваю засреться тема))

До ТС нічого не маю поти, тема норм! але тут міліон нюансів.Просто поговорити-так!, щось комусь розказувати-ні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я би за окуня так не переймався, його стільки товчуть зимою. на мою думку, в мілких водоймах він утворює тугорослі популяції. хоча й там знайомий взяв грам на 700.

можливо чолов"яга любить таранку. я би то схопив би добряче вдома за зелених. якщо немає претензій до розміру, то нас було четверо в машині. так що дискусію з цього приводу можна припинити. така моя пропозиція. :_02: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу більше, це мій швагро і ловили ми в одній лодці, і риби там як в аптеці - "черпак норма" якщо розбити на двох. Бо на кукані і мій улов. Так що перш ніж чми... треба знати ситуацію достименно. Але як-то кажуть в народі "собака не має що робити то я...кесь місце лиже" . До речі на такий кльов я ще сам не попадав. Всім НХНЧ.

Якщо повилазило, то я питав: "надіюсь, що улов на двох?". Відповівді не отримав. Так що перш, ніж писати, треба знати ситуацію достеменно.

Не знаю, що ти маєш на увазі під словом чми..., але по-моєму ніхто такого не робив.

А про собаку образливо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бери скільки з’їсиш, якщо 3 кіля то бери три

але знайте хлопці, морожена риба не така смачна як свіжа)))

краще ще раз поїхати )))

краще поїхати ще два рази, а то й 5 :_07:.

а що смішного, я на рибалку їду/іду або кожну або через неділю, мені просто це подобається.

я й жінці сказав, що це мені в кайф, вона не проти, той добре

і йду не за кількістю, взяв пару штучок добре, багато разів що взагалі нічого....

якщо кльов як на камнях, тоді відібрав більших

і що???

і 2 і 5 і 10. в мене такий стиль життя, поки можна ходжу

кароче, зараз на хріниках кажуть добре клює, і щука проходить нормуль під 2

лящів совають по пів садка, сам бачив, на руслі якщо кому цікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж не підйо :_08:, а типу підтримав думку. сам ганяю щотижня + полювання. і я сказав що ходив, ходжу і буду ходити поки ноги носять. також в більшості випадків повертаюсь порожняком. дружину особливо після полювання по перу тішить відсутність трофею. головне двіжуха(тобто маневр), в рибальському розумінні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж раніше їздив щотижня і навіть після роботи міг вискочити недалеко від Луцька на годину-другу. Але з народженням доньки рибалю як вийде: буває щотижня, буває раз в місяць. Як в дружини перейми почалися, то теж був на рибалці, добре що недалеко. Колись був на зимових змаганнях, то там чолов'яга через 15 хв виходив за межі зони зателефонувати до дружини, бо вона якраз народжувала. Рибак-монстр, я б так не зміг :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pasha717, По японській чи якій там класифікації, Ваш шнур має діаметр 0,6, а мій 0,15, тобто, по ідеї, мій в чотири рази тонший, але це буде не так. Насправді точний діаметр шнура виміряти неможливо, бо він під любим вимірювальним приладом буде здавлюватись чи прогинатись. А 0,6 чи 0,15, якщо не помиляюсь - це кількість матеріалу, з якого виготовляють 1 метр погонний шнура. Якось так, можливо в чомусь не правий.

краще продовжимо по шнурах ,

так на що впливає діаметр?

в мене вийшло 0,12 і я в’яжу флюр до шнурка, а якщо 0,06 то напряму до приманки мотаєш? чи ще флюр? який діаметр?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pasha717, Діаметр впливає на виліт шнура зі шпулі, тобто на дальність закиду. Товстіший шнур створює більше тертя в кільцях спінінга і в бортик шпулі, відповідно приманка ближче падає. Також чим товстіший шнур, тим більша його парусність, тобто течія чи боковий вітер видуває більшу дугу зі шнура.

Ловлю, в основному, окуня, тому поводок із флюру в'яжу завжди. Користуюсь флюорокарбоном Sunline Siglon FC. Довжина 1,5 - 2 метри, а діаметр залежно від умов ловлі :

Для пасивного зимового окуня маю 0,10,

для звичайних умов 0,128,

при ловлі на ракушечних бровках 0,14-0,16,

на щуку є 0,415, довжина повідка 15-20 см.

Також колись купив за браком досвіду 0,18 і 0,265. Зараз лежать без діла.

Головним фактором при виборі флюру для мене є менше розривне навантаження, ніж у шнура. Тобто при мертвому зацепі має розриватись флюр і бажано на вузлі біля застібки, а не вище, тому треба підібрати ще вузол, яким прив'зувати застібку. Я в'яжу паломаром

Kak-pravilno-svjazat-uzel-Palomar.png

Мене влаштовує, у 90 % рветься флюр біля застібки. Бувають винятки, коли флюр вже дуже посічений або розтріпався вузол між флюром і шнуром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо я роблю поводки з флюру в районі 30см. впливає на кльов?

а яка фірма 0,18 і 0,26?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віталій СК, а чому 0,18 затовстий, яким шнуром користуєтесь? В мене Sunline Super PE 6 lb, під нього використовую Sunline Siglon FC 0,18, у флюра розрив менший за шнур.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо я роблю поводки з флюру в районі 30см. впливає на кльов?

а яка фірма 0,18 і 0,26?

По активній рибі думаю, що не впливає. Я роблю довгий поводок, бо ловлю тонким шнуром і його перші метри дуже пошкоджуються на бровках, ракушках чи гілляках. Особливо Нанофіл, яким я проловив три сезони.

0,18 і 0,265 - такі ж як і всі - Sunline Siglon FC

Віталій СК, а чому 0,18 затовстий, яким шнуром користуєтесь? В мене Sunline Super PE 6 lb, під нього використовую Sunline Siglon FC 0,18, у флюра розрив менший за шнур.

Користуюсь Momoi Oshikage #0,15 2 кг на розрив, а у 0,18 флюра - 2,2 кг.

Раніше користувався Нанофілом 0,04, там розривне навантаження 1,9. Але він так пошкоджувався, що бувало на віть з флюром 0,1 рвався Нанофіл.

Sunline Super PE 6 lb був моїм першим шнуром, тоді я і купив до нього флюр 0,18, але цей шнур затовстий для монтажів і приманок, якими я ловлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюся Нанофілом 0,06 плюс монка зимова 0.12, вяжу не більше метра просто для того щоб приманка стартувала з монки а не з шнура, різниці в покльовках великої нема як на мене між монкою такого діаметру і флюром. На нанофілі самий кращий виліт(чим тонше тим дальше) ну і звичайно виліт залежить і від катушки від діаметра шпулі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував колись монофіл, але повернувся до флюра, бо він жорсткіший і мені легше в'язати вузли. Ще були випадки, коли розв'зувались вузли, але це, напевно, залежить від лєски.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось ловить дропшотом? Думаю завтра спробувати, можливо є якісь нюанси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...