Перейти до змісту
Waver

Мої нотатки про США

Recommended Posts

Waver, не вперше бачу, що україці в штатах ганяють на європейських траках, цікаво чому не тру-амерікан International, Mack, Peterbilt, Kenworth, Freightliner? :)

Поширити це повідомлення

Бінго!

Але, я би не сказав що робота така кайфова... скоріш - дуже виснажлива (працювати доводиться по 10-14 годин), відповідальна і трохи небезпечна. Єдине, радує те що, так як їздимо по всьому сша від океану до океану - є можливість дуже багато де побувати і відпочивати.

І,...зараз знову в рейсі тому вибачаюсь, вільного часу трошки обмаль, буду дописувати по мірі можливості.

В бщім, так це все виглядає, ну і... наша "бібіка" )))

А как у них построена схема отстоев интересно?

Поширити це повідомлення

Бінго!

Але, я би не сказав що робота така кайфова... скоріш - дуже виснажлива (працювати доводиться по 10-14 годин), відповідальна і трохи небезпечна. Єдине, радує те що, так як їздимо по всьому сша від океану до океану - є можливість дуже багато де побувати і відпочивати.

І,...зараз знову в рейсі тому вибачаюсь, вільного часу трошки обмаль, буду дописувати по мірі можливості.

Будеш мати час напиши як попав в Америку. Дружина українка чи американка? Вона також водить фуру чи за компанію катається?

Поширити це повідомлення

Трошки позитиву на сьогодні...

у США дуже багато диких звірів, які майже зовсім не бояться людей, нам на забаву...

і сусликів-попрошайок (дикі сусликі їдять з рук і можна навіть погладити), і колібрі, качок, чайок... можна фотографувати майже в лоб на телефон...

MgJtR.th.jpg

Чайки випадково в кадр попали??;)

робота така кайфова... і трохи небезпечна.

wDEJH.th.jpg

НУ я думаю, Борду читати за кермом під час водіння. Щей швидкість, певно, під сотню!

Поширити це повідомлення

НУ я думаю, Борду читати за кермом під час водіння. Щей швидкість, певно, під сотню!

В мене знайомий гонщик, фільми дивиться з телефона. Займає полосу для фур, там всі рухаються з стабільною швидкістю 90 км/год і дивиться одним оком кіно, а другим на дорогу.

Поширити це повідомлення

Та я вкурсі. А приколотися? :)

Просто - борда під час водіння - то страшно. То і так страшно, а ще за кермом! :)

Поширити це повідомлення

Але, я би не сказав що робота така кайфова... скоріш - дуже виснажлива (працювати доводиться по 10-14 годин), відповідальна і трохи небезпечна.

Шо да то да, в мене один знайомий теж колесить по США далекобійником, один раз заснув за рулем, злетів з дороги, поламав фуру.

post-6631-0-02020000-1440104067_thumb.jp

Поширити це повідомлення

Трошки позитиву на сьогодні...

у США дуже багато диких звірів, які майже зовсім не бояться людей, нам на забаву...

і сусликів-попрошайок (дикі сусликі їдять з рук і можна навіть погладити), і колібрі, качок, чайок... можна фотографувати майже в лоб на телефон...

в нас обовьязково знайдется падло, яке буде кОпати тваринку ногами :( в тому числі й діти, в тому числі з мамашами :( навіть бездомні коти здебільшого боятся людей як прокажених :(

Поширити це повідомлення

в нас обовьязково знайдется падло, яке буде кОпати тваринку ногами :( в тому числі й діти, в тому числі з мамашами :( навіть бездомні коти здебільшого боятся людей як прокажених :(

Це в дітей закладено генетично, певно. Моя меньшенька постійно хоче розтопкати якогось жука, я не даю. а коли я не бачу, топче всеодно. Але переросте. Зі старшою таке те ж було, зараз цінить животінку.

Поширити це повідомлення

Waver, не вперше бачу, що україці в штатах ганяють на європейських траках, цікаво чому не тру-амерікан International, Mack, Peterbilt, Kenworth, Freightliner? :)

Не тільки Українці, а ще й Поляки (в Чикаго їх близько 200 тис.), Болгари...

Все тому що трак Volvo (це єдиний європейский бренд в США) зроблений більш комфортнішим для водія, тобто краща енергономіка салону, хороший огляд (великі і низькі вікна), мягий і тихіший. Звичайно, Kenworth більш надійніший, краще тримає дорогу, але... всеодно, так як для водія, перевага надається більш комфорту. Та й, так як працюю тільки на нових або відносно нових траках (два-три роки), тому з надійністю проблем немаю. Також, готуюсь до покупки власного нового трака моделі 2016 року, і теж Volvo, тільки уже з новим автоматом Volvo I-Shift...і для себе дуже комфортно, краще на витрату пального, ну і для дружини... )))

Та й, Американці (майже половина, особливо в центральній частині США) на відміну від імігрантів, більш патріоти - стараються купувати Американське.

Редаговано Waver

Поширити це повідомлення

Про товстунів все правильно, просто джерела інформації у нас викривлені, якщо користуватись телебаченням і не вникати хто власник. Там головний посил: американці ну й тупі. Про інтелект америкосів більшість дізнається через продукцію Аpple, Google, Windows. Найбільшою цінністю Америки як на мене є Массачусецький технологічний університет. Ця гаргара має достатньо інтелектуальних ресурсів, щоб підняти з попелу цивілізацію і розвинути на кілька щаблів вверх. Мегакраїна де будь-хто може зайняти своє важливе місце. гасати безмежними роутами чи боротись з латиносами-негретосами. Мрію колись побувати у вас, трохи порискати по штатах для культурного обміну, з туристичною метою. Одне переживаю що до того часу, щоб мексів і ніггерів трохи залишили, щоб я їх пофоткав в антуражних образах.

Поширити це повідомлення

Waver, розкажи, чи важко було отримати CDL-A? В якому статусі потрібно бути в США, щоб мати змогу її отримати? Робоча віза H1B підходить, чи тра як мінімум "грінку"?

Редаговано NetSerpent

Поширити це повідомлення

Радий, що є люди, які живуть по-людськи, хоч і не вдома. :) Як для мене - робота в штатах на вантажівці, це дечим і справді романтика! Бажаю успіхів! І щоб більше людей мали шанс хоч якийсь у житті побачити саме життя.

Поширити це повідомлення

Бінго!

Будеш мати час напиши як попав в Америку. Дружина українка чи американка? Вона також водить фуру чи за компанію катається?

В США попав ще 16 років тому... але, певно половину цього часу прожив в Україні. За останні 6 років, в США жив, якщо порахувати разом, то тільки близько 17-20 місяців. Весь інший час за ці останні 6 років, з дружиною жили в Україні (як ви зрозуміли, теж Волинянкой) - працювали, розширялись, будувались, було дуже багато планів на майбутнє в Україні, ну а потім... певно як і у всіх - наш маленький "бізнес" зупинився, жити на зйомних квартирах теж стало нестерпно, наш будинок теж не зовсім добудований, тому, щоб не топтатись на місці майже без грошей з недобудованим будинком не визначений час (в теперішній час і не продати), зовсім недавно було вирішено виїхати в США.

По приїзду звичайно, потрібно знову терміново думати за житло, причому своє а не зйомне і в нормальному спокійному районі (без чорних і мексиканців - щось приблизно як у батьків... в общім, є на що рівнятися ) тому, було вирішено поки що сідати на трак і просто попрацювати. Звичайно, є і інші плани на майбутнє але, на даний момент вирішили що це буде найкращій вихід. За одне і трохи подорожуємо... тим більше, щоб заробляти більше - потрібно інвестувати, щоб було що інвестувати - потрібно спочатку заробити.

Поширити це повідомлення

Як правило, до Сполучених Штатів Америки виїжджають не православні християни, а віруючі протестантських конфесій християнської віри, я не кажу, що це погано, але такий "маркер" присутній. Як я був маленький, у мене був друг, з яким ми гарно гралися до поки як мені не виповнилося 7 років, він із сім'єю виїхав до США, я тоді пережив серйозний стрес, як дитина, бо вважав його справжнім другом, а коли пройшли роки, то зрозумів, що то була і не дружба, а всього-навсього щось ситуативне. В моїй же сім'ї ніхто і ніколи не задавався ідеєю виїхати на пмж в USA, хоча зараз я б скоріше мав таку мрію, ніж залишитися тут, в Україні, але розумію, що в 24 роки, прив'язаний певними обставинами, для мене це більш ніж достатньо неможливо, або принаймні малоімовірно, тому залишається тільки радіти за тих, у кого це вдається. Ну ось недавно мені вдалося нарешті знайти через інтернет свого товариша у Сіетлі, штат Вашингтон, і я відчув під час спілкування, що він давно забув за цю дитячу дружбу.

А щодо міграції до USA, я підраховував, що то дуже і дуже накладно насправді, якщо для студента по ворк-енд-травел треба для такої авантюри мінімум 3,5к $ то скільки дорожче обійдеться грін кард чи ще щось на подобі цього.

Редаговано byiviter

Поширити це повідомлення

Акуратніше з кавою, вона на півгодинки в кращому разі бадьорить, а потім гарантовано тягне на сон.

Поширити це повідомлення

Акуратніше з кавою, вона на півгодинки в кращому разі бадьорить, а потім гарантовано тягне на сон.

Та ні, на 4 години стандартно... правда, тут кава продається в 750 грамових стаканах, а розбавивши з молоком, виходить літра на двох :0108:

Але, Дякую.

Поширити це повідомлення

Питання до топікастера. На його думку, якою сумою грошей треба володіти молодому хлопцю віком від 20 до 25 років (+ знання розмовної англійської, володіння водійськими правами С+Е укр. зразка), щоб виїхати до Сполучених штатів на роботу, скажімо, водієм вантажівки на зразок Вашої?

Поширити це повідомлення

Потрібні не гроші а "грінкарта"!

Робочі візи в США існують тільки для високоінтелектуальних спеціалістів...

Редаговано Waver

Поширити це повідомлення

Грінкарта дає вам право жити і працювати, в тому числі і самому вирішувати свої фінансові питання в США... за вас їх ніхто не вирішить! :0159:

Гугл вам в допомогу, бо уже якийсь дитячий лєпєт почався...

Редаговано Waver

Поширити це повідомлення

Бінго!

А как у них построена схема отстоев интересно?

Ну, трошки невірно названо... тут стільки не стоять, тут більше працюють )))

А взагалі, в основному з парковками проблем не має (крім східної частини США біля Нью Йорку), всюди по головних автострадах побудовані величезні паркінги-заправки для траків, від 10 до 300 місць. В основному це мережеві трак-стопи, які дуже конкурують між собою за кожного клієнта. Крім знижок на солярку (якої тільки в мене йде по 9-10 тис. літрів в місяць), ще дають поінти на які виходить кожен день безкоштовна кава і безкоштовний душ, який за звичай коштує $12, тобто окрема кімната яка після кожного разу прибирається. А ще, дуже часто на дорозі можна побачіти таку рекламу на дорозі "У нас найкраща кава на дорозі!" або "У нас найчистіші туалети!" В общім, конкуренція - то сила!

На таких парковках за звичай є все що необхідно в дорозі: снекі, деякі продукти, кафешкі, кімнати відпочинку з великими телевізорами, туалети і душі, пральні машини, факс, wi-fі... в одній мережі уже навіть почали робити невеликі спортзали.

post-8562-0-35956300-1440426848_thumb.jp

post-8562-0-93688300-1440426874_thumb.jp

post-8562-0-55075500-1440426896_thumb.jp

Редаговано Waver

Поширити це повідомлення

Що би варто перейяняти українцям від американців у першу чергу.Ну і так само на рівні держави, що варто запровадити в нас по американському зразку в першу чергу?

Поширити це повідомлення