Перейти до змісту
Waver

Мої нотатки про США

Recommended Posts

1 хвилина тому, MACCEN сказано:

Нащо тут волну піднімати, в нас ресурсів і так вистачає, якщо подивтись ціну житла, та скільки в нас авто їздить то не скажеш що люди бідують.

Бідують тільки ті, хто в силу свого життя та стану зроров'я не можуть змінити щось, пенсіонери, інваліди і так далі, всі інші щось міняють та стараються заробити гроші, таких більшість.

Я читав статті де навіть сліпі люди успішними стають, ці статті реально мотивують що думаєш що в тебе все фігово якось то те не так, то це не сяк, у тут в людей ще більше проблем і якось живуть, та радуються життю.

Я нічого не піднімав , людина просто написала що США любить сильних а не ненз, то оцих сильних писак взяти  би тай відвести в штати попрацювати в їх системі то на другий день би білети назад додому брали. 

Поширити це повідомлення

50 минут назад, Entis77 сказал:
52 минуты назад, Nokian сказал:

У всіх базарників кожен понеділок вихідний.

А багато хто два дні працює,два дома.

Або тиждень працює, тиждень дома.

От від того так і живем бідово.

Ти дурачок? Людина, яка працює два через два по 12 годин напрацьовує в місяць більше годин ніж за стандартні 8 годин з понеділка по п'ятницю. А є такі, що працюють два через два по 13 і по 14 годин. Тому не у всіх вихідні виключно субота і неділя. На тих самих заводах плаваючі і зміни і вихідні.

Поширити це повідомлення

31 хвилин тому, MACCEN сказано:

Нащо тут волну піднімати, в нас ресурсів і так вистачає, якщо подивтись ціну житла, та скільки в нас авто їздить то не скажеш що люди бідують.

Бідують тільки ті, хто в силу свого життя та стану зроров'я не можуть змінити щось, пенсіонери, інваліди і так далі, всі інші щось міняють та стараються заробити гроші, таких більшість.

Я читав статті де навіть сліпі люди успішними стають, ці статті реально мотивують що думаєш що в тебе все фігово якось то те не так, то це не сяк, у тут в людей ще більше проблем і якось живуть, та радуються життю.

Доповню ще, якщо людина здорова і хоче щось заробити, вона заробить, і не обов'язково заробляти руками можна й головою, як свідчить практика зараз проблема зі спеціалістами у всіх галузях, тільки прикро що їх немає, люди не хочуть і не готові вчитись. 

Думаю всім батьки казали що є два варіанта заробітку, головою, або руками. Кожен обирає сам свій шлях. Тимпаче зараз не треба ходити в бібліотеку нажав на кнопочку і знання потікли в голову :)

Я нічого не піднімав , людина просто написала що США любить сильних а не ненз, то оцих сильних писак взяти  би тай відвести в штати попрацювати в їх системі то на другий день би білети назад додому брали.      В вас такий значний і виразний словесний потік, не мережевим маркетингом часом займаєтесь  чи тренінгами? 

Редаговано Entis77

Поширити це повідомлення

23 часа назад, jack74 сказал:

мені теж нігєри не подобаються. І цигани не подобаються. І багатьом людям не подобаються, і що, всі ми ідіоти? Ці раси ніяк в більшості своєї маси "з дерева" злізти не можуть, хоч і інтегрувались в цивілізований світ. А одиниці-виключення погоди не роблять.

ну ти ж не їдеш жити в африканську країну чи циганський район ? Нащо ти слова з контексту вириваєш ? Там же все ясно й чітко написано. Мені теж цигани не подобаются, тому я стараюсь мінімізувати з ними спілкування, це ж логічно, чи не так ? А Біт поперся чуть лі не в кубло чорношкірих й інших кольорових, живе в їхньому районі й возмущаєтся, хіба це не дибілізм ?

Поширити це повідомлення

18 годин тому, Waver сказано:

вразили рівні та цілі зуби в людей коли не було зубної пасти та зубних щіток, і ніяких дентистів..

Бо тоді ще не було й снікерсів, нутел ,мармеладу і тд.

а смае головне їабсолютно вся  їжа була НЕ приготованою на вогні, тобто твердою, не залишалися ніякі  розсадники карієса .

У вовків і нині зуби всі рівні та міцні.

Поширити це повідомлення

Постійно дивуюся кількості яхт біля берега, на багатьох фотках. Для мене, сухопутного, яхта - це такий собі спосіб вирватися з міста, подалі від людей. А вони товчуться всі в межах міста і біля берега. Їм би і матраса надувного вистачило, щоб те саме робити. Ніпанімаю.

Поширити це повідомлення

1 година тому, nickel сказано:

Ніпанімаю

Патамуша яхта це швидше статус в обшистві.

Як для декого шостийіфон чи голдовагайказбруликом.:)

Поширити це повідомлення

5 часов назад, nickel сказал:

Постійно дивуюся кількості яхт біля берега, на багатьох фотках. Для мене, сухопутного, яхта - це такий собі спосіб вирватися з міста, подалі від людей. А вони товчуться всі в межах міста і біля берега. Їм би і матраса надувного вистачило, щоб те саме робити. Ніпанімаю.

Ну ти прям як той Карамба дивується великій кількості людей в робочий час в центрі Луцька :)

Поширити це повідомлення

11 годин тому, S30 сказано:

Патамуша яхта це швидше статус в обшистві.

Як для декого шостийіфон чи голдовагайказбруликом.:)

гроші ж треба на щось витрачати

Поширити це повідомлення

Про лодки та яхти біля берегової лінії...

Як тут раніше уже кимось порівнювалось, озеро Мічіган в півтора рази більше за Азовське море і в двадцять раз глибше за Азовське море, тобто фактично це море з прісною водою, тому майже завжди з доволі великими хвилями.

Тепер розкажу чому їх стільки біля берега...

По перше, у відкритому морі на такі невеличкі яхти дуже качає на хвилях, там не закинеш якора, спокійно не посидиш і не поставиш нічого на стіл, тільки поганяти і все.

По друге, весь центр Чикаго на певній відстані від берега огорожений спеціальним бетонним забором для захисту від хвиль, тому всі там і тусуються.

Ну а по третє, цілими днями ганяти на тих хвилях буде дорожче ніж мати саму яхту тому що бензина вони жруть немірянно...  мій джетски їв близько 32-34 літрів 95-го бензину на годину, і щоб нам з друзями вдосталь поганяти пів-дня, тобто 5-6 годин, бензина ми купували десь на $200.  У друга була яхта з каютою на 6 місць (десь така як на передньому плані в центрі), то на цілий день відпочинку ми скідувалися заправляли її на $600-$800... і хватало нам того бензина теж на 6-8 годин. Це щоб кожен поганяв за штурвалом по хвилях по максимуму та всі покатались хто на вейкборді хто на лижах.

Ну і, взагалі цікава історія... у мого знайомого тут в США є рідній брат який живе в росії та має трьох-поверхову яхту в Серидиземному морі, (купував її тут в США б/у за декілька мільйонів потім знайшов команду щоб перегнати), тобто яхта з капітаном та командою обслуговуючого персоналу, і напросився він якось в брата який в той час був в росії відпочити з сімєю та друзями на тій яхті декілька днів без брата... так от, один день вони катались, другий, а потім до нього підійшов капітан і сказав що вже пора заправитись. Як знайомий каже, хоч і брат мільйонер і грошей має достатньо, але напрошуватись відпочивати на яхті (безкоштовно) а потім ще й звонити брату щоб заправитись буде якось зовсім не серйозно та не культурно, тим більше живе у США, має який-неякий маленький бізнес, живе більш-менш в достатку... в общім, поплили вони на заправку і заправили менш ніж пів бака... на $5000 !!! Більш він, якщо брат сам не запросить, відпочивати на яхті не напрошується...)))

Так що, хто мріє ганяти цілими днями на яхті чи навіть на гідроциклі  - спробуйте, і побачите чи на довго вам вистачить кармана для тієї романтики...

До речі, як ви зрозуміли, яхта - це доволі дороге задоволення, бо крім того щоб її придбати потрібно ще платити немалі гроші за док (парковку), обслуговування, страховку, ну а ще паливо... тому прості робочі люди навіть у США на яхтах не катаються. Кожен хто живе біля великої води про неї мріє, але й одразу розуміє що руками на такий відпочинок на своїй яхті - навіть у США ніколи не заробиш...

Редаговано Waver

Поширити це повідомлення

Я так і думав, що є якесь пояснення, яке мені з суходолу не зрозуміти. Хвилі мене цілком влаштовують в такій ролі, комфортний відпочинок - це вагомий аргумент. А от ціна бензину... тоді нащо яхту було купувати, є ж матраци? :) 

Поширити це повідомлення

47 хвилин тому, nickel сказано:

А от ціна бензину... тоді нащо яхту було купувати, є ж матраци? :) 

В нас теж багато людей купують авто, не маючи коштів щоб його заправляти. І аргумент "нащо авто було купувати, є ж маршрутка?" - для них не аргумент. А люди скрізь одинакові, що у США, що в Україні. Тільки фінансова планка у всіх різна.

Поширити це повідомлення

55 minutes ago, Serpent said:

люди скрізь одинакові, що у США, що в Україні. Тільки фінансова планка у всіх різна.

Це точно, бо в США на такі розваги точно ніхто не буде витрачати більш ніж  1-5% від свого річного доходу... 

Поширити це повідомлення

18 hours ago, difoto said:

А що на останній фотці? Діаспора щось святкує?

Це ще раніше...  місцевий Український ансамбль відкривав Чикагський парад до Дня Подяки.

Поширити це повідомлення

Для того щоб менше качало вже придумали хитрий пристрій: Seakeeper

Спойлер

правда на його роботу теж треба витрачати енергію, а значить пальне

Спойлер

Редаговано Ukrainec

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз