Перейти до змісту
Waver

Мої нотатки про США

Recommended Posts

Говорив сьогодні з родичами з України, а вони кажуть що бачили по телевізору прикольну передачу "Особенности национальной работы" де чуваки купались в бассейні на 70-тому поверсі в Чикаго... подивився, і прикол в тому що насправді ця "башня" напроти нашого будинку та... там всього 45 поверхів, верніше бассейн на криші на 45 поверсі. )))

Так само як вони зморозили що в Чикаго будується башня на 175 поверхів, коли насправді зараз будується найвищій будинок тільки на 93 поверхи, тобто це той будинок що будується в нас по сусідству фото будівництва якого я вже показував...

Та 12 бассейнів немає ні в одному хмарочосі, а там де вони купалися їх тільки два...

Ось такі байки розказують для пересічних Українців.

Дивіться рівно з 39-тої хвилини...

Редаговано Waver

Поширити це повідомлення

11 хвилин тому, Waver сказано:

Говорив сьогодні з родичами з України, а вони кажуть що бачили по телевізору прикольну передачу "Особенности национальной работы" де чуваки купались в бассейні на 70-тому поверсі в Чикаго...

Госпадяя, хоч ви з тої Гамерики:)  передайте тим  родичам, що таку ху..ю немає що дивитися, якщо самим не доходить. 

11 хвилин тому, Waver сказано:

Ось такі байки розказують для пересічних Українців

Зате цікаво, дуже цікаво, а потім за столом,під пляху, можна якомусь селянину розказати, що і як в америці і це-ще те чуство! що ти «тіпа» все знаєш. 

Поширити це повідомлення

@Waver , дякую за фото, дуже цікаво. Ще було би непогано, якби вказувалися конкретно штати, у яких знята вся ця краса. А то можна тільки здогадуватися, що пальми - то напевно десь в районі Флориди, кактуси - Арізона, а засніжені гори - Вайомінг.

Поширити це повідомлення

Десь на форумі раніше бачів тему "Хто грає на фондовому ринку" чи щось подібне...

Можу допомогти форумчанам-Волинянам порадою і, якщо хтось цим займається - прошу в приват, мені цікаво як це ви робите знаходячись в Україні... у відповідь можу поділитися інформацією як це вдається мені.

До речі, перший раз, але нарешті, цього місяця оренду мого житла в самісінькому бізнес-центрі Чикаго повністю оплатили девідентди з моїх інвестицій в акції деяких компаній... раніше це була тільки частина моєї оренди яка постійно збільшувалася.

Спілкування буде для тих хто в темі...

Напишіть куди ви інвестуєте, яким чином, в акції яких компаній та який відсоток від реального збільшення акцій вам припадає на повернення ваших коштів... 

Редаговано Waver

Поширити це повідомлення

Минулого року у нас на вулиці знімали якийсь фільм та декілька разів робили один і той же дубль (певно я їм все-таки заважав...)

Цікавить, що це за фільм, можливо хтось бачів, та чи попав я їм в кадр? )))

В общім - білий Кадилак в Чикаго на фоні башні Трампа... 

IMG_9124_Fotor.jpg

IMG_9127_Fotor.jpg

IMG_9128_Fotor.jpg

Редаговано Waver

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз