Перейти до змісту
Waver

Мої нотатки про США

Recommended Posts

Що би варто перейяняти українцям від американців у першу чергу.Ну і так само на рівні держави, що варто запровадити в нас по американському зразку в першу чергу?

Щоб відповісти на це питання, певно не хватить ні сторінок ні часу...

По мірі можливості, я показую - ви вирішуйте.

Поширити це повідомлення

Отримати CDL-A і влаштуватись на роботу не важко, важче знайти нормальну компанію яка візьме на роботу без досвіду роботи в США...

Щоб отримати комерційні права, можна піти в автошколу (навіть на російскій мові у "наших"), а можна здати і самому (спочатку здати мат.част. на "перміт"), а уже потім договоритись з кимось за трак щоб було на чому здати тест... здавати можна навіть з автоматичною коробкою передач.

Я також починав добувати свій досвід в "наших" Українських компаніях...

Враховуючи те, що на сьогодняшній день, в США існує дуже велика недостача водіїв (близько 200 тис.) то влаштуватись на роботу проблем немає.

Редаговано Waver

Поширити це повідомлення

існує дуже велика недостача водіїв (близько 200 тис.) то влаштуватись на роботу проблем немає.

Впевнений, назріває у публіки не скромне питання, яке наважусь задати і я. А скільки отримує водій Вашої категорії і чи достатньо цього заробітку для впевненості у завтрашньому дні в США?

Поширити це повідомлення

існує дуже велика недостача водіїв (близько 200 тис.) то влаштуватись на роботу проблем немає.

Впевнений, назріває у публіки не скромне питання, яке наважусь задати і я. А скільки отримує водій Вашої категорії і чи достатньо цього заробітку для впевненості у завтрашньому дні в США?

Думаю що достатньо. Як раз вистачить щоб купити (взяти і виплачувати кредит) невеликий будиночок в спокійному районі, нове недороге авто, але не більше... але, потрібно справді працювати. Скільки моя персональна зарплатня - це вже дуже приватне запитання, скажу тільки що в середньом по США, водій далекобійник отримує 50-60 тис. на рік без сплати податків. Податки можуть бути до 25%...остальне залежить від того, скільки і як ти працюєш, роботи вистачає.

Редаговано Waver

Поширити це повідомлення

Трошки позитиву на сьогодні...

у США дуже багато диких звірів, які майже зовсім не бояться людей, нам на забаву...

і сусликів-попрошайок (дикі сусликі їдять з рук і можна навіть погладити), і колібрі, качок, чайок... можна фотографувати майже в лоб на телефон...

MgJtR.th.jpg

Чайки випадково в кадр попали?? ;)

робота така кайфова... і трохи небезпечна.

wDEJH.th.jpg

НУ я думаю, Борду читати за кермом під час водіння. Щей швидкість, певно, під сотню!

Та ні, я ж їх прикормив...)))

А Борда, це так... планшет використовується за призначенням і зовсім не до фільмів. За звичай, середня швидкість 115 км/год хоча, в двох штатах можна "круїзити" і 130...

post-8562-0-28262100-1440464696_thumb.jp

Поширити це повідомлення

як падаюча ціна на нафту повпливала у вас на пальне?

що вартує зараз в середньому галон premium, regular, diesel?

p.s для тих хто захоче порівняти з нашими цінами, галон=3,78л

Поширити це повідомлення

ціна така сама як і в нас фактично, але оплата праці зовсім різна.

А ось тут, уже починається саме цікаве...

Мій дуже хороший друг, теж Волинянин, до недавньої пори теж займався грузоперевозками по Україні, мав дві власні фури (буквально півроку назад, все продав і зараз працює просто водієм по всій європі)... Так от, дуже багато раз ми з ним на цю тему розмовляли і виявляється, розцінки на вантажоперевезення що в Україні що в США - майже однакові!

Цей бізнес не є таким вже й надприбутковим, все більш залежить від того - як і в якому темпі працює вся економіка країни і як побудована і настроєна логістика... ну і, звичайно, від артерій цього всього - доріг.

В США, наприклад, в більшості випадків, настроєно все так, що я як водій - майже кожен день за свої 11 годин за кермом і 14 год загального робочого часу (дуже регульовано законом), проїзжаю по 1000-1100 км (середня швидкість 100-110 км/год), і так майже кожен день. В додаток до цього, в нашій компанії вся логістика настроєна так, що за звичай все заплановано наперед і я майже завжди маю наступний вантаж в той же день (інколи все заплановано на весь тиждень, маю 2-3 наступних вантажа), плюс дуже регульований час за який мене мають завантажити чи розгрузити (за звичай це до двох годин, в іншому випадку хтось за це має платити - компанії за простій техніки, ну і мені як водію за мій час). Далі я знову поспішаю за наступним вантажем десь неподалік... Також, щоб не витрачати час на завантаженнях (в деяких компаніях це буває дійсно довго), в одній великій компанії де ми маємо великий контракт, ми приїзжаємо в компанію і просто міняємо свій пустий трейлер на уже загружений (все разом займає 15-20 хвилин)... і полетів далі!

Тобто, якщо порівняти, що при тій самій ціні на вантаж, в США за місяць одна фура проїзжає від 20-ти до 25-ти тисяч кілометрів, перевозячи за місяць вантажу на декілька мільйонів доларів, при цьому, пустих кілометрів (без вантажу) виходить тільки до 5-8%... і зрівняти з нашими Українськими реаліями, то діло зовсім не в оплаті праці...

Редаговано Waver

Поширити це повідомлення

Наскільки надійні там фури? Твоя вантажівка хоч раз тебе підводила? Колеса стріляли? Акумуляторні батареї? Електрика, освітлення? Паливна система? Який інтервал на ТО у них?

Поширити це повідомлення

Наскільки надійні там фури? Твоя вантажівка хоч раз тебе підводила? Колеса стріляли? Акумуляторні батареї? Електрика, освітлення? Паливна система? Який інтервал на ТО у них?

Чим новіша машина - тим надійніша! Та що я зараз їзжу - 2013 року...але, інколи різні дрібнички вже вилазять... пробіг, якщо перевести в кілометри, уже 620 тис. км. Техніка обслуговується вчасно (через кожні 15 тис. миль) і при потребі, все замінюється тільки на нове. Гума ставиться тільки нова Michelin, тому не стріляє... на зиму ставили новеньку зимову Micheling X-One (зимою за звичай, швидкість та сама що й літом). І, іменно через таке відношення до техніки, до гуми, до водія взагалі... "у наших" компаніях ( з нашим менталітетом, бо там скоріше вдавляться ніж поставлять водію таку гуму, і в більшасті випадків - більшість їздить на наварці, і вона дісно, постійно стріляє )... в общім, в "наших" компаніях - більш не працюю!

Ось, про що я (кожне колесо разом з алюмінієвим диском по $1500...)

post-8562-0-89428500-1440601499_thumb.jp

post-8562-0-47486800-1440601517_thumb.jp

Редаговано Waver

Поширити це повідомлення

ціна така сама як і в нас фактично, але оплата праці зовсім різна.

Універсальний закон економіки.

Оплата праці напряму залежить від ефективності.

Не від того, скільки часу працював, чи як втомився- а від того скільки та як якісно зробив.

Ніде і ніхто задарма жодного цента не платить.

Поширити це повідомлення

проблем з "пєрєвєсом" не траплялось?

подейкують, що за це вліплюють серйозні штрафи...

За перевантаження на американських дорогах дають дійсно великі штрафи - від кількох сотень до тисячі і більше долларів сша... але, штраф це ще не все... якщо все ж таки спіймають, то мало того що отримиаєш великий штраф - фуру з "перевєсом" уже нікуди не випустять з вагової поки проблема не вирішиться (а їх по декілька в кожному штаті), тобто - потрібно буде знайти ще одну машину куди вивантажити "лишнє", плюс погрузчик чи кран... а це ще більше тисячі зелених.

В общім, за вагою і дорогами тут дуже слідкують.

Інколи, на автострадах є просто вагові пластини прям по серед дороги... (фото в цей раз взяв з інтернета)

post-8562-0-66713100-1441044478_thumb.jp

post-8562-0-34120600-1441044491_thumb.jp

Редаговано Waver

Поширити це повідомлення

Трошки ще фото з пляжів Каліфорнії...

Абсолютно на всіх пляжах присутні рятівники, майже як в фільмах з Памелою Андерсон... ))) і вони справді ПРАЦЮЮТЬ!!!

Q7OBd.jpg

AxoCS.jpg

HYksI.jpg

Також, в Каліфорнії знайшли ще один доволі гарний пляж в дуже гарному містечку Laguna Beach...

kzYIy.jpg

eLId.jpg

lic5a.jpg

WCD9n.jpg

30Vd.jpg

Доволі чиста вода

lNesn.jpg

але після обіду піднімаються великі хвилі, причому, як я бачу - батьки і дітлахи до таких хвиль привикли... ввечері хвилі стають ще більшими і затоплюють пляж

gpS3.jpg

G1e6L.jpg

7VRry.jpg

Wi56Z.jpg

Редаговано Waver

Поширити це повідомлення

В містечку дуже гарна архітектура і доволі цікаві місцеві жителі...

tqxRn.jpg

gGx8v.jpg

Fe4WO.jpg

Місцеві пенсіонери та інваліди дуже полюбляють Porshe...

8Zj7P.jpg

Bba2X.jpg

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз