Перейти до змісту

Конкурс прогнозистів 2


Onil

Рекомендовані повідомлення

13 годин тому, igorgame сказано:

Якщо вона улюблена, то вона улюблена, а якщо за результатами до вподоби лише сильніші, а не улюблені, то... все зрозуміло :)

І нахіба ці крайнощі? Я виклав те, що думаю, а написане вище перекручене через призму свого бачення. До чого тут сильніші? І, що конкретно зрозуміло?

 

П.с.: нема того Динамо, що було 15-20-25 років тому, яке було улюбленим. Просто нема. І по факту - бразильські кроти, за яких я не вболіваю на порядок технічніші і краще організовані, це ж очевидно. Улюблена команда проти всіх сильніших вигадувала такі схеми, що ті нервово починали курити, а не бігала як табун на пасовищі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 996
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, veter сказал:

перекручене через призму свого бачення

Яке воно має бути те, "своє" бачення? Для мене якщо вона улюблена, то улюблена і не кажу що назва залишилась! Да - є проблеми і їх неозброєним оком видно і вже багато років але церез це в мене ставлення і вболювання за Динамо НІКОЛИ не зміниться!!! Ну для вас, у вашому "баченні" це мабуть не так сприймається?! :)

P.S. Крото-вболювальників з перемогою!!! Це чесно і без сарказму!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, igorgame сказано:

Яке воно має бути те, "своє" бачення? Для мене якщо вона улюблена, то улюблена і не кажу що назва залишилась! Да - є проблеми і їх неозброєним оком видно і вже багато років але церез це в мене ставлення і вболювання за Динамо НІКОЛИ не зміниться!!! Ну для вас, у вашому "баченні" це мабуть не так сприймається?! :)

P.S. Крото-вболювальників з перемогою!!! Це чесно і без сарказму!

Я вболіваю більше за гарний футбол, а не за команди, тому може і бачення відрізняється. В кожного своя правда :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, veter сказал:

Я вболіваю більше за гарний футбол, а не за команди

Ну це інше питання :) Гарний футбол у Челсі, Баварії, Реала... звісно виграють частіше трофеї, чемпіонати, можна повболювати, а програють на Ювентус, Барсу... переключусь :) Теж логіка є... головне, що гарний футбол :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, igorgame сказано:

Ну це інше питання :) Гарний футбол у Челсі, Баварії, Реала... звісно виграють частіше трофеї, чемпіонати, можна повболювати, а програють на Ювентус, Барсу... переключусь :) Теж логіка є... :)

В тебе або доіп@тись немає до чого, або в мене варіанти закінчились. Заспокойся, все добре. Дивись, вболівай, май свою думку. Не потрібно мене вчити, що мені робити, я сам в курсі :D Логіка як смак - у всіх різна :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
7 минут назад, Titan Titanovich сказал:

3-1

А з таким рахунком, що у додатковий час буде? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...