Перейти до змісту

інформація про реконструкцію Театрального майдану


Рекомендовані повідомлення

мдя... накалякали... ніхто не звернув увагу на кільце? (себто круг)?? В мене родилось єдине логічне питання: як? як по ньому будуть рухатись автомобілі? (причому не заважаючи один одному і нестворюючи кілометрових пробок) варіанти - "мовчки" не проходять... як я не крутив - більше трьох машин туди комфортно не влазять... це що ж - в чергу ставати щоб проїхати в центр (чи виїхати з нього?) та і якщо подивитись на проект - то в разі виїзду з центру в напрямок вул. Шевченка (тобто на Старий Базар, Наш Край, і т.д.) то прийдеться виписувати неясні крендєлябрі... прямо проїхати не вийде...

кільце біля променя буде нервово курити в коридорі порівняно з цим кільцем....

ІМХО маразм.... :0069:

а тепер питання - що знаходиться в чорному ящику? кхм.. тобто що курив проектант, який це все намалячив? і що курили (жували, нюхали) дУпутати, які це затвердили? О_о ??

Змінено користувачем sts
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sts , по-моему у нас с тобой разные грибы.

Развязка с кольцом на 5 баллов.

короче +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені розв'язка також сподобалась. ІМХО в сто разів краще, ніж те що там є зараз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А расскажите, как правильно должны ездить автомобили по этому кругу? Кто кого и когда пропускает?

Змінено користувачем ursa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як і майже скрізь в нас в місті -- круг головна. Тобто, на під'їзді до круга пропускаєш тих хто рухається по ньому або з нього виїжджає.

Майже всі круги в нас такі тому, що круг біля Пасажа -- самий кончений круг в місті, зі своїми правилами, які дозволяють наприклад рух від варшавки в бік Лідавської, об'їжджаючи круг зліва, хоча логічним було б дозволити там тільки рух по колу.

Недавно був в Польщі, так там круги зараз роблять скрізь де можна, навіть на трасі. Дуже зручно, не потрібно світлофорів і немає величезних пробок на перехрестях. А головна проблема круга в нас біля Променя -- відсутність нормальної розмітки, нормального дорожнього покриття і дибільні водії, які чхали на всі правила (роки два назад там навіть перекинутись хтось умудрився, може навіть фотки зараз знайду). Ну і пішохідний перехід відразу за кругом також не сприяє нормальному рухові транспорту. Хоча і так там рух набагато простіший, ніж був би зі світлофорами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При реконструкції Театрального майдану Луцька, крім підземних переходів, буде створений торговий центр, аналогів якому нема в Західній Україні, – стверджував на засіданні Волинського прес-клубу реформ 15 лютого генеральний директор ТзОВ «Торгівельний центр «Магніт»» Сергій Волик. Про це інформує кореспондент «Волинської правди».
За словами пана Волика, облаштування такого центру сприятиме суттєвим надходженням до міського бюджету. Окрім цього, це дозволить створити 700 робочих місць – запевняє пан Волик. «Там буде перехід від Універмагу до Театрального майдану, від готелю «Україна» до Театрального майдану, через проспект Волі (там, де «Перлина»), на вулиці Парковій через вулицю Словацького і Шевченка», – розповів Сергій Волик стосовно самих маршрутів підземних переходів. Там облаштуюють, додав він, також і місця для паркування автомобілів.
Стосовно самого Театрального майдану, то його комплекс не пошкодять. Інвестори будівництва, стверджує Сергій Волик, проведуть роботи із благоустрою. «Це і мощення, й озеленення, й освітлення, і зони відпочинку», – розповів він. До слова, згідно з планами, вхід до підземного торгового центру буде із боку вулиці Лесі Українки.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аля Полтава.

там в центрі міста ЗДОРОВЕННЕ кільце/круг. По центру купол, а під землею - величезний торг.комплекс.

Типу того і хоче зробити наша міська влада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розвязка повний гон, я плачу

фонтан і верби мусять бути

шиба не лучанин і він не має ніяких почуттів до історії забудови міста, знач треба йому розказати подробно

переходи мусять накінецьто там побудувати (тим більше що в мене є зб конструкції якраз на один такий перехід :-) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Идея конечно очень хорошая, уже давно про нее слышал. Но самый интересный вопрос в том, где они возьмут столько денег на такую глобальную реконструкцию, если за столько лет небольшой мост через Ж/Д не могут достроить.., конечно у них и там мега идеи были: вход из торгового центра, эскалаторы..., но в начале-то планировался просто мостик. В итоге пока что только идеи и незаконченый проект.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хехе

а ЧП Чернецкий зачем?

мистер Олег проспонсирует, а потом у него появится торговый центр под землей :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розв`язка цілком пристойна. А ще, плюс в тому, що з її появою, можна буде розвернутися в центрі міста, щоб їхати в зворотньому напрямку - досить зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мистер Олег проспонсирует, а потом у него появится торговый центр под землей :)

да хоть два,

лиш бы сделал подземный переход в центе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от не розумію, чого когось так жаба давить від думки, що хтось буде володіти торговим центром в центрі міста? Ясно, що за бездурно, аби було добре для міста, ніхто приватного капіталу вкладати не буде. А без приватного капіталу принаймні наше покоління не побачить ні підземних переходів, ні аквапарків -- НІЧОГО, бо все що було в казні міста Антон Федорович звідти витратив на бруківку, яку купував на (своєму) заводі свого кума і стелив скрізь де тільки можна було.

Ну буде хтось там мати свій великий магазин, ну буде гребти на тому гроші лопатою... Так він і для міста і його жителів добро зробить, реконструювавши центр і зробивши підземні переходи. Ну і крім того податки буде платити з торгового центру, що для міста також корисно. Головне щоб з того торгового центру не зробили чергову "варшавку", бо буде ще один гадюшник на обличчі міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... Варшавка в центрі міста - круто звичайно... Я то впринципі за ідею створення кільця замість тієї розв'язки яка зараз там є... але мені здається що там місця троха малувато... Чи то тільки мені так задєцця? невже правий difoto? :lol: Туди достатньо одного рогатого громадського транспорта загнати і пів кільця зайнято... а ще плюс два Богданчика (15-кі) та ще й плюс декілька машинок... ось і пробочка-с...

Все вищенаписане - ІМХО...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там просто принципово неправильно вибрано місце для зупинки. Зупинка відразу за перехрестям -- це однозначна причина пробок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Туди достатньо одного рогатого громадського транспорта загнати і пів кільця зайнято... а ще плюс два Богданчика (15-кі) та ще й плюс декілька машинок... ось і пробочка-с...

кольцо - главное, троллейбус как въехал, так и выедет, Богданы тоже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кільце саме по собі ніколи не буде причиною пробки, якщо з нього забезпечений нормальний виїзд (читай -- якщо відразу за кільцем немає зупинки). На відміну від світлофора. Візьміть для себе напишіть алгоритм проходження автомобілем (чи тролейбусом) кільця і перехрестя без нього і зрозумієте. Наприклад на кільці біля Фунршету ніколи не буває пробок, навіть коли роз'їжджається автомобільний базар і машини їдуть тисячами одна за одною. І аварії на кільцях бувають набагато рідше, ніж на перехрестях без них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч одне наша міська влада путнє створила - зробила кільце головним. Це однозначно краще ніж те як було до цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А без приватного капіталу принаймні наше покоління не побачить ні підземних переходів, ні аквапарків -- НІЧОГО

Головне, аби не вийшло, як з реконструкцією будівлі, де раніше був ресторан "Волинь", там теж взявся за це приватний капітал, але збанкрутів і будівля років з 10 стояла самі знаєте, в якому стані. Але це окрема будівля, а тут мова йде про центр міста. Уявіть собі такий довгобуд на 10 років в центрі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну цього в цеятрі точно не допустять

тим більше комунікації вже перенесені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне, аби не вийшло, як з реконструкцією будівлі, де раніше був ресторан "Волинь", там теж взявся за це приватний капітал, але збанкрутів і будівля років з 10 стояла самі знаєте, в якому стані
Ну не варто також забувати, що "реконструкцією" тієї будівлі займалась фірма Амексім, яка фактично робила видимість робіт і дуже успішно відмивала гроші через той об'єкт і пересилала їх в Польщу. Мети реконструювати будівлю там фактично не було, або вона була друго(третьо)рядною. Зараз же (приблизно рік) в тієї будівлі новий власник, який проводить реконструкцію ударними темпами, хоча і вніс дуже серйозні зміни в першопочатковий проект. Я думаю що за кілька місяців ми побачимо що з того получилось. Принаймні те що мені вже показував власник мене просто приголомшило. ТАКОГО розмаху я ще не бачив, я не кажу тільки про Луцьк.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне, аби не вийшло, як з реконструкцією будівлі, де раніше був ресторан "Волинь", там теж взявся за це приватний капітал, але збанкрутів і будівля років з 10 стояла самі знаєте, в якому стані

Ну не варто також забувати, що "реконструкцією" тієї будівлі займалась фірма Амексім, яка фактично робила видимість робіт і дуже успішно відмивала гроші через той об'єкт і пересилала їх в Польщу.

А де гарантія, що фірма, яка буде займатись реконструкцією центру не зробить аналогічно "Амексіму" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...