Перейти до змісту

Потрібні поради у виборі Інтернет-провайдера


Рекомендовані повідомлення

Схожі теми розділу переглянув, але ситуація на ринку змінюється. Тому вирішив створити нову тему, аби отримати найсвіжіші відгуки та актуальні на сьогоднішній момент (та, що дуже важливо, на найближчу перспективу) поради у виборі Інтернет-провайдера.

Потрібно забезпечити сучасними комунікаціями (Інтернет та бажано ТБ) квартиру на пр. Соборності (поблизу Храму Всіх Святих Землі Волинської).

На даний момент у квартирі залишилася телефонна лінія Укртелекому (телефон відімкнутий вже кілька років, але сама лінія сподіваюся справна) та зовнішня ТБ антена, яка показує 2,5 канала ТБ (телевізор кінескопний).

Хочеться отримати:

1. Інтернет. Цілком влаштує невисока швидкість. Наразі Інтернет потрібен під ноутбук. В перспективі - паралельно мобільний телефон і Smart TV. Тому потрібні поради у виборі Wi-Fi-роутера - недорогого, без зайвих наворотів (площа квартири невелика), але толкового.

2. Телебачення. Зважаючи на ціни на Smart TV, поки буде використовуватися кінескопний Томсон (неспішно буде підшуковуватися варіант сучаснішого телевізора). Тому розглядаються варіанти купівлі приставки Т2, підключення кабельного телебачення (Smart TV хочеться, але кусається).

Переглянувши сайти основних Інтернет-провайдерів зібрав таку інформацію:

1. Airbites.

20 Мбт/с - 59 грн./міс

50 Мбт/с - 79 грн./міс.

100 Мбт/с - 99 грн./міс (з ІР ТВ).

Вартість підключення - ????

2. Київстар

25 Мбт/с - 85 грн./міс

50 МБт/с - 100 грн./міс

Роутер: відразу оплачується 400 грн. (потім протягом 20 місяців на 20 грн знижується абонплата).

Вартість підключення - ніби 1,2 грн.???

3. Датагруп. Домашній телеком.

Акційний тариф (на 1 рік???) 50 Мбт/с - 50 грн./міс.

Підключення 1,2 грн.

Телебачення - акційний тариф (70 каналів) на 7 місяців - 7*10=70 грн.

Вартість підключення - ніби 1,2 грн???

4. Воля

Легкий ТБ + 5 Мбт/с - 85 грн/міс.

Легкий ТБ + 20 Мбт/с - 100 грн/міс.

Вартість підключення - ???

5. Укртелеком

5 Мбт/с - 60 грн./міс

10 Мбт/с - 70 грн./міс.

"-" - потрібно оплачувати ще й стаціонарний телефон???.

Ніби вибір очевидний - Домашній телеком, або Airbites.

Але хочеться почитати відгуки користувачів про якість послуг саме у цьому районі міста. Як часто бувають перебої в роботі? Як швидко проблеми усуваються? Чи не практикує провайдер заробляння на дрібничках? Тобто цікавлять "підводні камінці".

Який мінімальний термін контракту з провайдером? Чи легко його розірвати?

Писати в тему, або у "приватне листування".

Змінено користувачем Skorpio76
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Airbites, користувався як на соборності так і на Конякіна. Ціна, якість влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, вибирати треба між - Датагруп, або Airbites

В даному випадку, я б вибрав Датагруп, навіть якщо це буде на кілька гривень дорожче.

Аргументую, в датагруп - підтримка на мій погляд краща,

телебачення - сам відмовився від "волі" - підключив датагруп.

інет юзаю київстарівський, але тільки по тій причині, що пакет ще з часів білайна - 59грн за 100мб.

Змінено користувачем BkSeo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь Датагруп, ціною якістю більш ніж задоволений, пінг мінімальний, швидкість - на 5-10 % більша від заявленої по тарифу. Розриви вкрай рідкі, можливо раз на 3 місяці на півгодини. Ось наприклад вчора чи позавчора вони повідомили що 9-го (!!!!!) числа вночі можлива відсутність зв'язку через регламентні ремонтні роботи ! Думаю одне це говорить про відношення до клієнта.

Однак, не кругом де є їх інет, існує можливість підключення їх ТБ, ось наприклад в моєму будинку немає їх ТБ, так що врахуйте і уточнюйте.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після того як в грозу згорів мій тп-лінк я зажав грошей і купив тут на форумі ось таку невідому приблуду Totolink N150RT. Користуюсь поки пару місяців і ні разу не пошкодував ! Налаштував за кілька хвилин, меню русифіковане, все просто і зрозуміло, рідна прошивка не викликає жодних нарікань, що називається - включив і забув, ні завісань, нічого. Хоч і одна антена - покриває квартиру не гірше мого старого тп-лінка з 3-ма антенами. Швидкість по вай-фаю доходить до 70-80% від швидкості по кабелю. В цілому, якщо він ще й протягне пару років,то цілком адекватна бюджетна заміна модним роутерам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як обрати Wi-Fi-роутер?

Якщо для домашнього юзу - вистачить любого бюджетного TP-Link-а на одну антену. Пару компів та пару планшетів - телефонів впевнено триматиме. D-Link не рекомендую, слабенькі проци, підтормажуватиме навіть по кабелю.

Ще не всі роутери тримають IPTV, хоча до сучасних моделей це вже напевне не відноситься.

Якщо є бажання тягнути "по-повітрю" торрентом фільми - треба з чуть потужнішим процом, типу "на дві антени". На 3 антени - трохи перебор, це категорія вже для того, щоб "шарився" цілий офіс .

Якщо є необхідність в тонких настройках ("під'їздний провайдер", комусь канал хитро порізати, чи зовнішній USB-диск вчепити) - вибрати модель, до якої є Open Wrt, гуглиться.

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користивувався Airbites більше року, проживаю на Кравчука, зараз перейшов на Kyivstar, а причана наступна в хаті 2 компа, постійно пригає пінг, спайки підвісання інтернету у вечірній час взагалі "капец" швидкість на СпідТесті була максимум 30-40мб\с хоч і тариф 100мб\с. Перейшовши на Київстар, ні прижків пінгу ні спайків поміченно не було. Так що я думаю все залажить від того як загружений ящик на горищі ;)

А ще тех.підтримка у Айрбайтс просто жахлива, вночі нереально дозвонитись, а якщо й дозвонишся о почуєш стандарте рубутніть модем, в нас все добре проблеми у вас. За 2 місяці на КС ніразу не телефонував у підтримку.

Змінено користувачем 3y6uk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тех.підтримка у Айрбайтс просто жахлива,

На МТС часом важко дозвонитись, особливо коли якась аварія, юзаю КС - норм.

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ще одне питання до людей знаючих: наскільки захищені/незахищені лінії від ударів блискавки?

Я так розумію, зокрема, у КС лінії дуже вразливі. А наскільки грамотно прокладені лінії у Айрбайтс та Датагруп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, зокрема, у КС лінії дуже вразливі.

з часів "Білайна" (5 чи 6 років) - роутер ще не вимикав, навіть в грозу, з чого такий висновок?

P.S. Звичайно ж, роутер - вимикався,та перезавантажувався коли вимикалось "світло", або я перезавантажував сам коли мені це було потрібно, але це не через те що "у КС лінії дуже вразливі."

Змінено користувачем BkSeo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, зокрема, у КС лінії дуже вразливі.

Київстар давно поперетягував всередині будинку виту пару яку білайн колись ззовні по фасаду прокладав, так що небезпеки там не більше ніж в інших провайдерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі великі провайдери до будинку кладуть оптику саме з міркувань грозозахищенності імхо. Щоправда далі - по фасаду чи в шахті всередині будинку - це має значення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоправда далі - по фасаду чи в шахті всередині будинку - це має значення.

3 роки назад, подзвонили з київстару і сказали, що забирають свій кабель з фасаду будинку і чи я погоджуюсь на підведення кабелю з іншої сторони... тобто, біля вхідних дверей отримав ще одну акуратну дірку, в якій і лежить тепер кабель...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76, із цих трьох, не має різниці. Якщо вдарить куди треба то погорить у всіх, і тих, хто через вікно і тих, хто через двері.

Всі великі провайдери до будинку кладуть оптику саме з міркувань грозозахищенності імхо. Щоправда далі - по фасаду чи в шахті всередині будинку - це має значення.

Із міркувань економії. Те що написано "з міркувань грозозахищенності" - це якщо так як Укртелеком між будинками.

Прикольна така з боку картина - павутиння між будинками, оптика різних провайдерів. Красота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Підключено Датагруп. Швидкість завантаження хороша. От зворотна "тяга" геть нікудишня (у порівнянні з Укртелекомом).

Сьогодні вдень взагалі нет вирубився. Хто вкурсі, що трапилося на Домашньому Телекомі Датагруп?

Знову проблеми (була нещодавно несправність. Кілька годин був без Інтернету, який був критично потрібний)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже другий рік користуюсь Airbites і ніяких проблем не було, кілька разів пропадав по причині відключення світла на вузлових, а так нарікань ніяких, швидкість відповідає тарифу, пінг норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Які провайдери на сьогодні доступні на пр. Соборності? Хто що порадить. Достатньо невеликої швидкості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Цікавить вул. Електроапаратна, 4

Який провайдер крім Укртелекому надає послуги?

 

 

e6.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Абдул-Хамид сказано:

Цікавить вул. Електроапаратна, 4

Який провайдер крім Укртелекому надає послуги?

Westnet ще є на тій території

Спойлер

2017-12-14_20-48-36.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Є можливість підключення до Westnet та Волинські оптичні мережі. Кого із провайдерів порекомендуєте? В першу чергу важливо: швидкість інтернету відповідає заявленій, як часто виникають збої в роботі, швидкість реагування технічних служб у випадку неподадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Westnet конкретно дорожчий. Плюс ще й установка в них платна, півтори штуки. Так що тут, якби, вибір зрозумілий. Принаймні для мене був.

Проблем з інетом не маю.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет тільки київстар. Датагруп часто падає, підтримки ніякої. За аірбайтс не скажу, ніколи не користувався. Роутер - тільки мікротік. Все інше рано чи пізно прийдеться перешивати/перегружати/викидати.

П.С. все імхо, з власного досвіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...