Перейти до змісту

LGA1151(шо? опять? ,зміна сокета)


Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, Lisovic сказал:

Ну як тобі сказати, чим менше споживає, тим простіше таку систему зробити тихішою, і БЖ можна послабше взяти. ну і ще куча переваг з меншим енергоспоживанням.

Я колись тоже був "щасливим" власником 125 ватного атлона, знаю шото таке, і не хочу більше таких обігрівачів мати.

 на рахунок охолодження - якщо займатись розгоном, всерівно стокове не підійде .. а нормальний корпус з хорошим обдувом, якіснє охолодження проца і відео і можна не думати про шум ... і да, "повільність" процесора не залежить від того скільки він споживає і як він гріється, ці показники зумовлені іншими нюансами виготовлення ... тому якщо вибирати між "холодним" і "гарячим" процесором, з однаковою продуктивністю роботи, я буду дивитись на ціну а не на те скільки Ват він споживає ...  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь
12 хвилин тому, dj_design сказано:

 на рахунок охолодження - якщо займатись розгоном, всерівно стокове не підійде .. а нормальний корпус з хорошим обдувом, якіснє охолодження проца і відео і можна не думати про шум ....  

Ну да?!?!?!?!?

Навіть топовий куллер ноктуа NH-D14  не приємно чути при завантаженні проца на повну, навіть враховуючи, що оберти регулюються автоматичним реобасом. Згадую як в мене перед квадом стояв Е5300 розігнаний до 4400мГц то його можна було практично і "без вентиляторів" експлуатувати. А при переході на 6600 електрики стало на 50-70кВт/міс більше споживати * це на теперішній/майбутній тариф, а якщо в квартирі ще є бойлер і електрочайник і споживання балансує на межі 600кВт де тариф 1,3грн, а скоро буде 1,69, тобто це +100грн що місяця. 

ТА НУ ЙОГО НА! 

Навіть при рівній продуктивності варто його міняти лиш по причині енергоефективності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Ukrainec сказано:

переході на 6600 електрики стало на 50-70кВт/міс більше споживати

ніде не помилився?

АПД.

Це повинна була б бути цілодобова робота ПК.

Ось - грамотні розрахунки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Ukrainec сказал:

Ну да?!?!?!?!?

Навіть топовий куллер ноктуа NH-D14  не приємно чути при завантаженні проца на повну, навіть враховуючи, що оберти регулюються автоматичним реобасом. Згадую як в мене перед квадом стояв Е5300 розігнаний до 4400мГц то його можна було практично і "без вентиляторів" експлуатувати. А при переході на 6600 електрики стало на 50-70кВт/міс більше споживати * це на теперішній/майбутній тариф, а якщо в квартирі ще є бойлер і електрочайник і споживання балансує на межі 600кВт де тариф 1,3грн, а скоро буде 1,69, тобто це +100грн що місяця. 

ТА НУ ЙОГО НА! 

Навіть при рівній продуктивності варто його міняти лиш по причині енергоефективності.

кхм ... в мене мабудь мій гарячий АМД споживає електрику з повітря ... комп (більше 6 годин в день) + холодильник+ електро плита+телевізор, лампочки ... однокімнатна квартира в місяць -  120-150кВт ... по вашому якщо я поставлю проц на 50Вт то буду споживати на 50-70 кВт. в місяць менше ? цікаві в вас розрахунки .. навіть додати нема що ... 

 

ер ноктуа NH-D14  не приємно чути при завантаженні проца на повну, навіть враховуючи, що оберти регулюються автоматичним реобасом.

не знаю що в вас за корпус...  в мене Zalman Z11 (6 вентиляторів), охолодження на проц (не пам'ятаю точно) + вентилятор БЖ + 2 вентилятора відео - шуму немає .. мабудь тому що корпус правильний,закритий і вентилятори не дешеві ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, Ukrainec said:

Ну да?!?!?!?!?

...

ТА НУ ЙОГО НА! 

 

А чого переймаєшся? В тебе ж субсидія, держава оплатить :D

@Ukrainec таки справжній українець. Апгрейд за +200 баксів фінансово не лякає, а електроенергія по 5 центів за кіловат (це якщо без субсидії ;)  - капець як дорого )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, dj_design сказано:

кхм ... в мене мабудь мій гарячий АМД споживає електрику з повітря ... комп (більше 6 годин в день) + холодильник+ електро плита+телевізор, лампочки ... однокімнатна квартира в місяць -  120-150кВт .

в мене 3-кімнатна. І втричі більше.

Але, бойлер, морозильна камера (стара), щоранку миття волосся (дружина)  з подальшим сушінням феном.

І через день дочка, волосся ще довше і сушіння займає часу значно довше. Фен 1500Вт потужності.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@dj_design в нас мабуть різні поняття тихий ПК. В мене в дома 3770 в хорошому корпусі, з ноктовською башньою і ноктовськими кулерами в корпусі, і під нагрузкою я чую як ця вся шняга починає шуміти.

А 125 ватного атлона, навіть без розгону охолоджуквати то ще та морока, знаю проходив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Lisovic сказал:

@dj_design в нас мабуть різні поняття тихий ПК. В мене в дома 3770 в хорошому корпусі, з ноктовською башньою і ноктовськими кулерами в корпусі, і під нагрузкою я чую як ця вся шняга починає шуміти.

А 125 ватного атлона, навіть без розгону охолоджуквати то ще та морока, знаю проходив.

що в мене за корпус - написав вище .. згідний що в кожного індивідуальне сприйняття шуму, але скільки знайомих не заходило в гості, всі сказали що після зміни корпуса комп не чути ... і для порівняння, в мене час від часу є інші системні блоки які приносять на "ремонт" .. гудуть вони голосніше ;)

 

може комусь стане цікаво, комплект буде продаватись...

напишите повний конфіг і ціну (в відповідній темі) - тоді можливо і буде цікаво, а так це тільки реклама ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, Deemon said:

може комусь стане цікаво, комплект буде продаватись...
 

Max TDP 115W? Це ж в порівнянні з "холодним" процом він з'їсть електрики за місяць на цілий долар більше. Ні, на борді олігархів немає, не продасиш ти його тут :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ні, на борді олігархів немає, не продасиш ти його тут :) 

Я, для прикладу, уже давно не надіюся на продаж на Борді. 

все пєчально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

6 годин тому, Zheny@ сказано:

ніде не помилився?

АПД.

Це повинна була б бути цілодобова робота ПК.

Ось - грамотні розрахунки.

 Та ніби ні, навіть колись тестером перевіряв від розетки, було щось: простій 1,5А під навантаженням 3дмарком 2,1А

Якщо говорити про розгін то мій Q6600  2роки трудився з розгоном на стабільній частоті 3,64гГц. щоб показати хоч якусь продуктивність в ПЗ. І працював він з вимкненою функцією енергозбереження (пониження частот в простої.) постійно частота трималася такою. (овер ру в статистиці є 2 мої результати розгону, на той час 3 і 6те місце:) ), ціна електрики була копійчана.

 Заради зниження енергоспоживання, а скоріш з появою більшої кількості програм оптимізованих під багатопотоковість, потреба задирати частоти відпала. Тому  я понизив частоти до 3,3гГц і знову увімкнув функцію енергозбереження. Але навіть з увімкненою цією функцією, мінімальна частота становить 2,4гГц., силу струму при цьому не заміряв.

р.с. корпус Zalman Z9+ (3+3 120мм кулери + перфорація) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми відхилилися від темки...

 Є тут такі, хто реально гнав заблоковані Skylake, чи лиш будемо обговорювати написане кимось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Ukrainec сказано:

Ми відхилилися від темки...

 Є тут такі, хто реально гнав заблоковані Skylake, чи лиш будемо обговорювати написане кимось?

http://prntscr.com/cwv0kk
http://prntscr.com/cwv5vj

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сиджу на 4770 і не бачу жодних причин апгрейдитись. Швидка DDR3 теж досі практично нічим не поступається DDR4. Краще відео взяти 1070 замість 770.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Plum сказано:

Сиджу на 4770 і не бачу жодних причин апгрейдитись. Швидка DDR3 теж досі практично нічим не поступається DDR4. Краще відео взяти 1070 замість 770.

бачиш. кому і для чого. мені наприклад часто 32 гб не вистачає для роботи. тому брав скайлейк, щоб по можливості поставити 48 або 64

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це, певно, єдиний суттєвий аргумент на сьогодні, хоча і дуже вузькоспеціалізований. І то, можливо краще взяти старіший Xeon, які теж працюють з 64 гігами. Ну а мені моїх 32 вистачає поки, тому і не рипаюсь :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Ukrainec сказал:

А уявіть що казати тим в кого 8гіг?

А що казати коли 4 гіга?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Litovets сказано:

А що казати коли 4 гіга?

Все впирається в цілі для яких береться комп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені, поки, для домашніх задач мого і3 4160 + 16Гб - цілком.

Хоча, мамка з білого компа, і вона 32 не вміє. Хоча, в мене просто не було 2х16гіг, щоб перевірити.

На майбутнє є плани перейти на кращу мамку.  щоб уже було 4 слота під пам'ять.

Ну і, бажано, М.2 (або хоча б мСата, як на існуючій).

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сорі за офтоп, але як вам "іграшка" для обробки відео ;) - Radeon Pro SSG с 1 Тбайт памяти

http://www.3dnews.ru/936763

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

апну темку, так як є цікавість що до 1151.
На разі маю таку систему
Asus P8B75M-LX PLUS
Intel Core i5-3470
8Gb DDR3 G.Skill Ripjaws (2x4Gb)


Чи варто апгрейдити на 1151 і ДДР4.
По бюджету можу докинути 1000-1500грн, в сумі вийде 5000-5500грн, якщо продати своє залізо.
От цікавить думка\досвід, чи дійсно є продуктивність? чи варто розігнати свій і5?

Кулер мій дозволяє, стоїть на разі полірований Noctua NH-C12P SE14.
В простої температура проца 32 градуси, в нагрузці 100% - 54.
Термопаста GD900.

Також цікавить максимальна температура (реальна, а не заявлена на сайтах виробника).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, pasha1207 сказал:

От цікавить думка\досвід, чи дійсно є продуктивність? чи варто розігнати свій і5?

Івікі погано гоняться по BCLK. Та й навряд чи твоя лоу-левел мамка дозволить нормально налаштувати необхідні показники.

 

10 часов назад, pasha1207 сказал:

Чи варто апгрейдити на 1151 і ДДР4.

Все залежить від поставлених задач. Якщо працюєш з важким ПЗ, де реально не вистачає проца, тоді так. В іншому разі, краще докласти до відеокарти / SSD чи ще чогось, що більш відчутно вплине на швидкодію компа.

 

10 часов назад, pasha1207 сказал:

Також цікавить максимальна температура (реальна, а не заявлена на сайтах виробника).

В Скайлейках термоінтерфейс кращий, ніж у Івіків, та й техпроцес тонший. Тож і в реальності вони повинні бути холоднішими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...