Перейти до змісту

LGA1151(шо? опять? ,зміна сокета)


Рекомендовані повідомлення

якщо дивитись на ціну - то виграш не переконливий і зовсім не стимулює до зміни АМД на Інтел

З інтелом завжди так. Да дорого, і да якісно.

Це як купити Ферарі.. Да швидко, да комфортно - і да дорого.

Є дешевший варінт - не ферарі а мерседес. Вроді і комфортно і ніби всього вистачає, але не так швидко.

І набір "фішок" такий самий, є особливості і різниці.

ферарі це звичайно добре, але потрібно враховувати особливості наших доріг ;)

в далекі "волосаті 90-ті" коли багато програм хотіли працювати "онлі Інтел" - вибору особливо не було (кадовські програми, 3Д макс і т.д.) .. тепер багато хто враховує потреби і фінансову можливість .. або просто не хоче щось міняти :)

в мої системі поки тільки один мінус - не можу поставити МакОС (без танців з бубном) .. тат бажано всетаки Інтел :) але для мене це скоріше іграшка і я особливо не переживаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь

в далекі "волосаті 90-ті" коли багато програм хотіли працювати "онлі Інтел" - вибору особливо не було (кадовські програми, 3Д макс і т.д.)

Після цього АМД МУСИЛО вмонтовувати SSE-і т.д. подібні інтеловські інструкції, щоб їхні процесори також купувалися :)

А ти бачив які шустрі планшети і телефоні на інтел-платформі??? Питання - де амд?? (воно риторичне - можна не відповідати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми можемо довго доказувати один одному що краще, але ... я погоджуюсь з тим, що Інтел домінує на ринку і має більші обороти, але .. АМД для домашніх потреб вистачає з головою і вони дешевші :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти бачив які шустрі планшети і телефоні на інтел-платформі???

Женя, ти правильно сказав - "платформі" :)

"Платформа" це результат роботи спеціально в даному напрямку. І відсутність у фірми напрацювань в тому ж напрямку не робить її якоюсь не такою. Імно, зараз стає пиатння не "трохи краще", а те що відповідає потребам.

ЗІ Думав часи безкінечного апгрейду пройшли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми можемо довго доказувати один одному що краще, але ... я погоджуюсь з тим, що Інтел домінує на ринку і має більші обороти, але .. АМД для домашніх потреб вистачає з головою і вони дешевші :)

не сперечатимусь. Цілком підтримую.

"Платформа" це результат роботи спеціально в даному напрямку. І відсутність у фірми напрацювань в тому ж напрямку не робить її якоюсь не такою.

І у інтела, і у АМД, є планшети і телефони на своїх процесорах. На АМД (вроді), в руках не тримав. А то із інтелом Асуса на андроїді юзав. В порівнянні із тими китайськими МТК.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз нарощування потужності ЦП для персональких компів практично зупинилося :

1. Нема конкуренції -- Інтел домінує , АМД не поже нічого толкового видати , тому інтел ставить свою ціну . Подивіться продажі і прибутки цих контор .

2. Кремній себе практично вичерпав як напівпровідник для ЦП .

3. З п.2. виходить , що зараз будуть зменшувати техпроцес , що призведе до зменшення тепловиділення чіпів . Після 6-8 нм , тобто років через 3-5 цей напрямок теж зупиниться в силу фізики .

4. Залишається нарощувати графічну складову ЦП , що Інтел робить успішно : його проц на Broadwell порвав топовий АПУ від АМД , причому під навантеженням споживає в 1.5 раза менше енергії , а в скайлейках відео має бути ще швидше . Тест http://www.overclockers.ua/cpu/intel-core-i5-5675c-broadwell-h/2/

5. З п.4. виходить , що можливості вбудованої графіки будуть рости і зараз її можливості досягли ігрових карт нижнього цінового діапазона , правда , на топових процесорах . Але в лінійці скайлейків обіцяють топову графіку на топовому і3 , а це надійно вбиває дешеві відеокарти , тому , що дешевий і3+відео буде значно дорожчим , ніж топовий і3 . І якщо АМД не зробить прориву --- вони ще більше відстануть

6. З п.5. можна зробити висновок , що виробникі відеокарт відмовляться від дешевих продуктів і будуть виробляти тільки відеокарти на топовому чіпі . Це можна спостерігати вже зараз на прикладі Нвідія 900-серії . Так що на ринку залишаться тільки потужні відеокарти , що , з однієї сторони може призвести до подорожання самих карт , бо у виробників не буде прибутків в масовому діапазоні , з іншої сторони компанії будуть виробляти 1-2 чіпи і оптимізують витрати , тоді ціни на карти навіть зменшаться , тим більше , що знизу будуть наздоганяти вбудовані в ЦП ядра . Якщо залишиться тільки випуск потужних карт -- доля АМД теж впаде , бо в них нема ніякого прогресу за останній час , в той же час як зелені випускають вдалі архітектури вже мінімум 3 покоління і максвелл це підтверджує . Ось статистика стіма по відеокартах -- амд пасе задніх http://store.steampowered.com/hwsurvey/videocard/

Це мій приблизний прогноз , на кілька найближчих років .

А так , я буду далі сидіти на Іві + 670 =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На АМД (вроді), в руках не тримав. А то із інтелом Асуса на андроїді юзав. В порівнянні із тими китайськими

на ламборджині не їздив, їздив на ферарі і на ладі калина, яка стола біля ламборджині. Так ото думаю ламборджині теж недуже ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на ламборджині не їздив, їздив на ферарі і на ладі калина, яка стола біля ламборджині. Так ото думаю ламборджині теж недуже ;)

Ти не зрозумів. Я сказав, що можливо не юзав планшет / телефон на АМД. А можливо він мені і траплявся. Я міг просто не знати, що там процик від АМД. Не потрібно перекручувати мої слова!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Я тут на Q6600 більш-менш нормально сучасні  грулі "ганяю", а ви тут полеміну розвели про щось не зрозуміле  :) 

 

Так як мій перший комп був куплений з процесором в розігнаному стані, так і зараз не розумію для чого свідомо переплачувати за І5ххххК, І7ххххК щоб мати можливість мати більшу обчислювальну продуктивність?!  Взагалі, для мене процесор без можливості розгону це не процесор. А 1151 дає хоч і не повноцінно, але економити за рахунок розгону.

Завжди притримувався принципу: покупки топової материнки і б"юджетного процесора з можливісттю розгону, зекономлені кошти вкласти в топову систему охолодження, й в подальшому апгрейдити на більш продуктивний процесор коли ціна на нього знизиться. Не знаю навіть чи є зараз в цьому сенс?

 

Шкода, що АМД навіть не розігнаний так слабо виступає, та й енергоефективність і споживання в нього зашкалюють.

 

Зараз задумуюсь чи варто кочувати на 1151 з Intel Pentium G4400 під розгін чи ні

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Ukrainec сказал:

Зараз задумуюсь чи варто кочувати на 1151 з Intel Pentium G4400 чи ні

ІМХО, не варто. В однопоточних програмах Q6600 навряд чи відстане від G4400, а в багатопотоці точно вирветься вперед. А враховуючи, що при зміні проца треба ще буде як мінімум потратитись на материнку, то особисто я вигоди від такого апгрейду не бачу.  

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Ukrainec сказал:

Я тут на Q6600 більш-менш нормально сучасні  грулі "ганяю", а ви тут полеміну розвели про щось не зрозуміле  :) 

...

Зараз задумуюсь чи варто кочувати на 1151 з Intel Pentium G4400 під розгін чи ні

 

під розгін 1151 потрібні дорогі материнські плати ,асрок випустила дешеву серію для розгону ,но купити їх не реально

хочеш з розгоном, дивись на сокет 1150 , пентіум 3258 розблокований і люба материнська плата на цьому сокеті підтримує розгін

і буде дешево і сердито ,775 вже давно хоронити пора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Rock сказано:

під розгін 1151 потрібні дорогі материнські плати 

 

Ну з цим я якось змирюся

 

37 хвилин тому, Rock сказано:

дивись на сокет 1150 , пентіум 3258 розблокований і люба материнська плата на цьому сокеті підтримує розгін

і буде дешево і сердито ,

Ну його продуктивність навіть розігнаного, "м"яко нажучи" не дуже... навіть в порінянні з тим же розігнаним Q6600

 

37 хвилин тому, Rock сказано:

775 вже давно хоронити пора

З практичної точки зору: чого його хоронити якщо його ніби вистачає? 

 

Ну  однопоточних завданнях навіть розігнаний Q6600 точно відстане від не розігнаного G4400, а в багатопотокових не сильно, десь на 25-40% (в залежності від програми).

 

Якщо чесно, то серед програм на  які більше за все орієнтуюся то серфінг 70%/30% грулі. Зараз прошу не рвати міх гармошки, і не казати що для ігор треба І5...І7, все воно діло відносне, вон воно і на Q6600 з хорошою відеокартою на рівні 35-80кадрів в більшості ігор видає. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дешево і сердито - 1366 або 2х1366

адекватно по ціні та перспективно  - 2011+ 6-8 ядерний Xeon :) 
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Deemon сказано:

дешево і сердито - 1366 або 2х1366

адекватно по ціні та перспективно  - 2011+ 6-8 ядерний Xeon :) 
 

Ти впевнений що впишусь в концепцію "200$": 120-150$ за материнку і 50-80$ за проц?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ukrainec сказано:

Ти впевнений що впишусь в концепцію "200$": 120-150$ за материнку і 50-80$ за проц?

1366 - легко

2х1366 впринципі теж десь влізти можна
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ukrainec сказал:

....

Ну  однопоточних завданнях навіть розігнаний Q6600 точно відстане від не розігнаного G4400, а в багатопотокових не сильно, десь на 25-40% (в залежності від програми).

 

 

запусти простий многопоточний тест в вінрарі

йййй.PNG

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тест Q6600 in WinRar internal test

ntcn.jpg

Hide  

І що?!?!?! Як і очікувалося: коптящий 180Вт 6600 в розгоні відстає від стокового G4400 на 11% при 50Вт 

;)

а якщо погнати G4400?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для повноти картини, тест на іншому моєму комп'ютері

 

33.PNG

вивід один на пенсію 775 давно пора

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора не пора, але питання апгрейду за 200$ і щоб потім проапгрейдити можна було б. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Rock сказано:

для повноти картини, тест на іншому моєму комп'ютері

в мене і3 4160.

і тест показує вдвічі менше.

winrar-test.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

в мене і3 4160.

і тест показує вдвічі менше.

Стара версія Winrar.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

2 часа назад, Ukrainec сказал:

І що?!?!?! Як і очікувалося: коптящий 180Вт 6600 в розгоні відстає від стокового G4400 на 11% при 50Вт 

що ви так акцентуєте увагу на споживанні процесорів ? 50 Вт .. 150 Вт .. можна подумати що в вас рахунки на електрику космічні від того, що проц "кушає" .. дивитись потрібно на те як він працює а не скільки споживає, і охолодження поставити завжди можна нормальне яке шуміти не буде ... 

ось вам "прожорливий" АМД на 125Вт

Показать содержимое  

000000000000.png

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, dj_design сказано:

що ви так акцентуєте увагу на споживанні процесорів ? 50 Вт .. 150 Вт ..

Ну як тобі сказати, чим менше споживає, тим простіше таку систему зробити тихішою, і БЖ можна послабше взяти. ну і ще куча переваг з меншим енергоспоживанням.

Я колись тоже був "щасливим" власником 125 ватного атлона, знаю шото таке, і не хочу більше таких обігрівачів мати.

А на рахунок того що треба дивитись на те як працює згідний, навіщо брати гарячого і повільного процесора коли можна взяти значно холоднішого і швидшого.

Показати прихований контент  

Безымянный.png

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...