Перейти до змісту

LGA1151(шо? опять? ,зміна сокета)


Рекомендовані повідомлення

Сьогодні Інтел офіційно презентував нові процесори на новому LGA1151 сокеті.

Skylake

кому цікаво прочитає .

контролер памяті підтримуе DDR3 i DDR4

все нове ,то забуте старе.

1 .вернули взад на материнську плату блок VRM

2.(тут мають бути фанфари ) вернули мажливість розгону збільшеням частоти

вангую ,при виході iCore 3 їх дуже велику популярність, взвязку з можливістю розгону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь

поки в мене витягує все айві брідж то на маркетинг інтела, типу "на нас новий техпроцес бла-бла-бла" вестись не буду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю, десь під новий рік заміню свій майже дворічний i7-4770 на i7-4790K і ще роки на два вистачить :)

А взагалі, зараз краще відео апгрейдити. Або HDD на SDD під систему ставити, хто ще не поставив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене наразі сама примітивна заглушка на 1150 - Celeron G1820.

Перша думка для початку (по грошам) це g3258 - ага, це той самий проц, який класно гониться. Як 2500К в свій час. :) Який я невчасно ..... продав.

ССД в мене mSata на 128 гіг. 8,1 стартує швидко. Кілька секунд.

Перходити на 1151 - сенсу не бачу. Я ще до кінця не щупав Haswell вже не кажучи про Broadwell.

приріст сумнівний ,як на мене - швидше маркетинг. Не більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю, десь під новий рік заміню свій майже дворічний i7-4770 на i7-4790K і ще роки на два вистачить :)

А взагалі, зараз краще відео апгрейдити. Або HDD на SDD під систему ставити, хто ще не поставив.

дивлячись що зараз стоїть..

у мене наприклад х2 феном розлочений в Phenom x4 955. його для роботи вже явно малувато, і так 4 роки то термін.. а нові кусаються.. і тут дилема, міняти на такий же старий санді чи збирати гроші і купувати щось нове?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перейти на інтел - це вже хороший початок (готуюся приймати удари тапками від адептів АМД :) ).

Принаймні на платформу. А уже потім вирішувати питання процесора.

Відповідь від АМД чекати не довго. Але не знаю і чого чекати :)

старий анекдот в тему:

новость - Intel поддержит эксперименты оверклокеров

Сегодня Intel запустила программу Performance Tuning Protection Plan, которая продлится полгода. Суть её заключается в том, что компания готова заменить сгоревший процессор на новый при условии покупки сертификата:

Intel® Core™ i5-2500K $20

Intel® Core™ i7-2600K $25

Intel® Core™ i7-2700K $25

Intel® Core™ i7-3930K $35

Intel® Core™ i7-3960X $35

второй каммент:

Интел спалила реальные цены на процессоры :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз будуть штовхати dx12 відеокарти

Практично всі сучасні відяхи підтримують DX12. Так що "штовхання dx12 відеокарт" -- лише маркетинг.

Я свою GTX 770 міняти поки не збираюсь. А от дітям замість стареньких GTX 275 і Radeon HD 4770 (підтримують лише DirectX 9) хочу взяти щось типу GTX 960 або GTX950 Ti.

Відповідь від АМД чекати не довго. Але не знаю і чого чекати

Думаю, реальні зміни в процесоробудуванні відбудуться після випуску проців з інтегрованою HBM-пам'яттю. До того будуть пиляти техпроцес (і, відповідно, енергоефективність), потужність вбудованого відео, підтримку більшої кількості ліній PCI-Express, нові інструкції і т.д., що знову дасть якісь мізерні відсотки приросту і кілька десятків відсотків кращої енергоефективності. Зрештою -- і це непогано, можна буде збирати досить потужні абсолютно безшумні компи (хоча, в мене і на i7-4770 кулер більшу кількість часу не крутиться).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу взяти щось типу GTX 960 або GTX950 Ti.

їм і 560Ті вистачить, вважаю. Хоча, залежно, що гратимуть.

Ну от зараз струя на SOC процесори. Які уже мають в собі і відео, і ЛАН (чи віфі) коротше мережу і ще купу корисних "плюшок".

Розміри материнок можна зменшувати з АТХ на мікро-АТХ / ІТХ. А вмітимуть - все те ж саме.

І таки да, це будуть малесенькі по об'єму ПК, із мізерним тепловиділенням та енергоспоживанням.

Збільшиться кількість сенсорних ПК.(моноблоків).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповіді від АМД чекати довго. Зен запланований на кінець 2016го.

Я, наприклад, хочу з 55го сокета спригнути на 51й тільки заради функціоналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їм і 560Ті вистачить, вважаю

на рік-півтора може і вистачить, і то не в FullHD. Але якщо брати, то з запасом хоча б на роки три.

Розміри материнок можна зменшувати з АТХ на мікро-АТХ / ІТХ. А вмітимуть - все те ж саме. І таки да, це будуть малесенькі по об'єму ПК

Дітям в майбутньому планую збирати компи якраз на Mini-ITX мамках з відяхами типу Asus GTX 960 Mini. Може взагалі знайду якийсь невеликий корпус на дві такі мамки :)

Як на мене -- дарма Intel пхає інтегроване відео у всі процесори середнього рівня і вище. Без нього можна було б зменшити вартість процесорів на кілька десятків баксів і краще б потратити їх на дискретне відео трохи вищого рівня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене -- дарма Intel пхає інтегроване відео у всі процесори середнього рівня і вище. Без нього можна було б зменшити вартість процесорів на кілька десятків баксів і краще б потратити їх на дискретне відео трохи вищого рівня.

Не у всі. БУло кілька процесорів в серії, які не мали вмонтованого відео.

Заміть - мамки зараз власного відео на борту не мають! Лише вихід для відео, що є в проца. А якщо імають - то одиниці. І то інтеловське :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Практично всі сучасні відяхи підтримують DX12. Так що "штовхання dx12 відеокарт" -- лише маркетинг.

Повноцінно триматимуть лише gtx960-970-980+

Але так погоджусь що це все маркетинг, при умілих руках і бажанні можна і на dx9 зробити цукерочку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БУло кілька процесорів в серії

"Було" -- правильне слово :)

І то, наскільки я знаю, на нашому ринку вони були недоступні.

мамки зараз власного відео на борту не мають

Ну це ясно. Хоча мені "старий" підхід більше подобався -- в "наворочених" мамках для потужних компів (як робочих станцій, так і ігрових машин), в які зазвичай ставлять процесори класу і5/і7, інтегроване відео не потрібне -- туди однаково пихають або якісь Nvidia Quatro/AMD FirePro, або GeFroce/Radeon. В простіших мамках для "друкарських машинок" і "комп'ютерів для вконтактіка і однокласників" -- можна впихнути інтегроване відео, його дуже часто буває досить. Виняток з правила -- лише комп'ютери-медіацентри, для яких бажано потужний процесор і багату на різні інтерфейси мамку, але відео може бути інтегроване. Ну і серваки, але це вже окрема мова :)

овноцінно триматимуть лише gtx960-970-980+

а Nvidia каже, що "NVIDIA will support the DX12 API on all the DX11-class GPUs it has shipped; these belong to the Fermi, Kepler and Maxwell architectural families" :)

ну і AMD обіцяє, що з DX12 сумісні:

  • AMD Radeon™ R9 Series graphics
  • AMD Radeon™ R7 Series graphics
  • AMD Radeon™ R5 240 graphics
  • AMD Radeon™ HD 8000 Series graphics for OEM systems (HD 8570 and up)
  • AMD Radeon™ HD 8000M Series graphics for notebooks
  • AMD Radeon™ HD 7000 Series graphics (HD 7730 and up)
  • AMD Radeon™ HD 7000M Series graphics for notebooks (HD 7730M and up)
  • AMD A4/A6/A8/A10-7000 Series APUs (codenamed “Kaveri”)
  • AMD A6/A8/A10 PRO-7000 Series APUs (codenamed “Kaveri”)
  • AMD E1/A4/A10 Micro-6000 Series APUs (codenamed “Mullins”)
  • AMD E1/E2/A4/A6/A8-6000 Series APUs (codenamed “Beema”)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нвідіа казала що Кеплер і ко будуть підтримувати, але не всі фічі. Вже не раз обговорювалось. Треба ж нові відюхи народу продавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ладно, а що такого нового є в GTX 9XX, чого не було в GTX 7XX? Вони ж прямо як процесори Intel. Там же фактично та ж архітектура, тільки дрібніший техпроцес, добряче попрацювали над енергоспоживанням і наростили кількість блоків (і то не скрізь). А деякі карти в дешевших серіях взагалі стали "новими" через ребрендинг "старих".

Думаю, що якщо щось десь там і не буде підтримуватись на 100%, то переважна кількість юзерів цього і не помітять. Зрештою, в офіційному твітері nvidia досі висить відповідь про сумісність, так що в випадку несумісності їх можуть потягати по судах, так само як з якимось з останніх чіпів, який виявився не зовсім таким, як обіцяли в промо-матеріалах. Тому, мусять сумісність пиляти, раз обіцяли.

rAuEW.jpg

el63W.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене інше цікавить. З такими темпами розвитку інтегрованих відео Intel -- коли вони вже нарешті випустять дискретні відяхи хоча б рівня GTX 750? :)

Ну а що стосується LGA-1151, то для більшості юзерів без переходу на DDR4 сенсу він мати не буде, а з переходом на DDR4 найближчим часом теж не буде, зважаючи на різницю в ціні між DDR3 і DDR4.

Так що, поки що це ніша для ентузіастів і оверклокерів (кажуть, гоняться нові проци непогано).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене інше цікавить. З такими темпами розвитку інтегрованих відео Intel -- коли вони вже нарешті випустять дискретні відяхи хоча б рівня GTX 750? :)

Ну дик, топова "іриска" вже майже наздоганяє :)

17-IGP-GTA-V.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну дик, топова "іриска" вже майже наздоганяє

Ага, тому я там написав "дискретні відяхи", маючи на увазі окрему плату в форм-факторі PCI-Express і Intel, як черговий третій гравець на ринку дискретного відео :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну дик, топова "іриска" вже майже наздоганяє

Ага, тому я там написав "дискретні відяхи", маючи на увазі окрему плату в форм-факторі PCI-Express і Intel, як черговий третій гравець на ринку дискретного відео :)

Все можливо. Хай но Intel згадає молодість, і почне клепати відяхи - то Радеонам і Джифорсам місця мало буде. ;)

Intel740 (i740) — графический ускоритель с интерфейсом AGP (хотя также существовала версия и под разъем PCI), произведенный фирмой Real3D (подразделение Intel). Устройство было представлено в 1998 году. Это была первая попытка Intel войти на рынок графических 3D ускорителей. Корпорация пыталась стать одним из ведущих игроков на рынке 3D графики, но конкуренция со стороны 3dfx, ATI, Matrox и NVIDIA вынудила Intel сосредоточиться на бюджетной встроенной графике вместо дискретных решений.

1280px-KL_Intel_i740_AGP.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все можливо. Хай но Intel згадає молодість, і почне клепати відяхи - то Радеонам і Джифорсам місця мало буде. ;)

Ну, свою нішу він займе, а витіснити "гігантів" уже не зможе.

Мій целерончик, про який я писаd вище - працює на рівні 8600GT :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тапками кидати не буду, не такий вже і фанат АМД, але ... якщо дивитись на ціну - то виграш не переконливий і зовсім не стимулює до зміни АМД на Інтел ...

в даний час самий доцільний апгрейд - це доставити ССД .. це дійсно збільшить приріст системи ... відносно свого компа - всетаки почекаю новинок від АМД... поки що досить FX-8340 і GTX 660

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо дивитись на ціну - то виграш не переконливий і зовсім не стимулює до зміни АМД на Інтел

З інтелом завжди так. Да дорого, і да якісно.

Це як купити Ферарі.. Да швидко, да комфортно - і да дорого.

Є дешевший варінт - не ферарі а мерседес. Вроді і комфортно і ніби всього вистачає, але не так швидко.

І набір "фішок" такий самий, є особливості і різниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...