Перейти до змісту

Шукаю активних людей в команду для позитивних змін в області


vanus

Рекомендовані повідомлення

Шукаю активних людей в команду для позитивних змін в області, фахівців, волонтерів, революціонерів зі всієї області. Всі хто ще не засох, не вигорів.

Якщо мій пост виявився для вас підозрілим чи смішним знач Вам вже не сюди скоріш всього.

Ригам і колишнім нікчемам не турбувати.

емейл даю через приват, резюме обовязкове!

мій фб https://www.facebook.com/?q=#/ivan.myrka

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

Не думаю, що революціонери та волонтери щось змінять в інфраструктурі та туризмі.

Нам потрібні професіонали, які були і будуть постійно у відрядженнях за кордоном. Чим західніше, тим краще.

Не потрібно видумувати велосипед, весь передовий досвід можна перетягнути.

Раз вже пішла така мова, підкажіть, будь ласка, на чию електронну пошту можна висилати фото з проблемами нашого міста (болото на центральних вулицях, сміття, зруйноване покриття, зарослі клумби і т. д.)?

Починати треба з малого і хоча б центр облагородити. Грошей там не так вже й багато потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вапрос ребром - хто заказує музику ?

Автор і заказує. А шо не так?

Хочеш сказати заказуха?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо хотів, мені здається він і сказав... А без грошей дана " затія" помре в "зародку"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор і заказує. А шо не так?

Аффтар працює в ОДА, прийшов-привели-всадили в крісло на хвилі революції і що - знову?! А не загрались подібні "революціонери"?!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю активних людей в команду для позитивних змін в області, фахівців, волонтерів, революціонерів зі всієї області. Всі хто ще не засох, не вигорів.

Якщо мій пост виявився для вас підозрілим чи смішним знач Вам вже не сюди скоріш всього.

Ригам і колишнім нікчемам не турбувати.

емейл даю через приват, резюме обовязкове!

мій фб https://www.facebook...?q=#/ivan.myrka

Ну ФБ ця тема не розкрита.

Будь добр озвуч мету (конкретніше), які фахівці, на які роботи, які повноваження\обов'язки. Більше конкретики, щоб люди самі не додумували.

От Нокіан вже буде куріровати зв'язок Волині (5жі) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оу вибачайте що так тупо

Шукаю людей які готові дертися до влади.

Піти і спробувати, щоб потім не нити і не триндіти що все просрали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от про що і мова, як боротися далі то ноль, а як дати разово п...ди то невапрос. ну дали, що дальше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от про що і мова, як боротися далі то ноль, а як дати разово п...ди то невапрос. ну дали, що дальше.

Іване. так традиція така, язиком молоти простіше, ніж запропонувати щось конструктивне:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо конструктивно то все просто, якщо є спонсор:

1. Замінити всі контейнери для сміття для роздільного мусору, проводити з людьми бесіди, щоб ідіотів навчити кидати де скло тільки скло, а не помідори і таке інше.

2. Задумати проект, який буде ставити міні станції, які будуть обігрівати тільки один конкретний будинок - такі є, які догрівають воду при подачі в будинки, це зменшить витрати на транспорт гарячої води, та її догрів на контрольних точках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от про що і мова, як боротися далі то ноль, а як дати разово п...ди то невапрос. ну дали, що дальше.

Особисто я звик не боротися, а працювати.

Загалом дивує, що людина, працюючи в облдерадміністрації, не може підібрати відповідних кадрів. Єдине пояснення яке можу знайти - як завжди хочуть що б всі працювали на громадських засадах. Тобто - даром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Велодоріжка навкруг Світязя - це збільшить сезон на місяць-півтора. Бабло під таке дає ЄС. Позабивати труби, щоб проїхати міг тільки велосипед. Якщо збільшити довжину велосипедних трас до >100км, поєднавши декілька озер велодоріжками - то Світязь стане Меккою внутрішнього велотуризму і сезон збільшится до 5-6 місяців, що вже достатньо для вкладання інвестицій в інфраструктуру. Тільки щоб суки незадавили інвестора своїми відкатами. Ось приклад. Східниця - село в Прикарпатті, що славиться лікувальними джерелами на основі сірководневих сполук. Приїхав інвестор німець. Запропонував за власний кошт встановити потужні промислові вітряки і надати електрику селянам безкоштовно, а все що зверху продавати під інвестпроекти і т.д. Місцеві рагулі-депутати:"А що я з того буду мати?" Інвестор не зрозумів і поїхав туди де дибілів матері не народжують в таких кількостях.

Тут багато хто париться Старим ринком і Замком, які не пляшуть на фотографіях окремих туристів. Хлопці, це минуле, або й позаминуле століття. Розслабтесь, замок потрібний як частина велоекомаршруту з всякими цікавинками, квестами і багатокілометровими велодоріжками. Щоб приїхала вся сім'я з Києва (спочатку потрібно розраховувати на внутрішній туризм, бо все що можемо запропонувати ми вже є в Європі у великих кільксотях і з перфектним сервісом і інфраструктурою), взяла на прокат 4-5 велосипедів і гасала цілими днями, паралельно відвідуючи кстилізовані корчми, кнайпи, споживаючи місцеві делікатеси, любуючись красою Полісся, лісів, озер і не так важливо вже буде чи холодна вода чи ні, бо кайф в іншому.

Мільйони (десятки мільйонів) людей відвідують Балтійське море, а його супер температура - 17 градусів в супер умовах. Чуть що не так - 13-15градусів і всім пофіг, бо народ гасає по велодоріжках Швеції, Норвегії, Фінляндії, Естонії, Литви, Латвії і Польші. Гасає на вєліках, старих гратах і супертюнінгованих, гасає на скейтах і на роліках. Гасають поодинці чи величезними компаніями, сімями, родинами. Ніхто не бухає на природі - це рагулізм минулого століття, орківський мордор. Всі хочуть жити здоровими і красивими і їм в цьому потрібно помагати, бо вони гроші за це готові платити.

Ось така фігня. Якщо того що я описав не втілити, то все решта, як казав класик, гівна варте, навіть не партесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велодоріжка навкруг Світязя - це збільшить сезон на місяць-півтора. Бабло під таке дає ЄС. Позабивати труби, щоб проїхати міг тільки велосипед. Якщо збільшити довжину велосипедних трас до >100км, поєднавши декілька озер велодоріжками - то Світязь стане Меккою внутрішнього велотуризму і сезон збільшится до 5-6 місяців, що вже достатньо для вкладання інвестицій в інфраструктуру. Тільки щоб суки незадавили інвестора своїми відкатами. Ось приклад. Східниця - село в Прикарпатті, що славиться лікувальними джерелами на основі сірководневих сполук. Приїхав інвестор німець. Запропонував за власний кошт встановити потужні промислові вітряки і надати електрику селянам безкоштовно, а все що зверху продавати під інвестпроекти і т.д. Місцеві рагулі-депутати:"А що я з того буду мати?" Інвестор не зрозумів і поїхав туди де дибілів матері не народжують в таких кількостях.

Тут багато хто париться Старим ринком і Замком, які не пляшуть на фотографіях окремих туристів. Хлопці, це минуле, або й позаминуле століття. Розслабтесь, замок потрібний як частина велоекомаршруту з всякими цікавинками, квестами і багатокілометровими велодоріжками. Щоб приїхала вся сім'я з Києва (спочатку потрібно розраховувати на внутрішній туризм, бо все що можемо запропонувати ми вже є в Європі у великих кільксотях і з перфектним сервісом і інфраструктурою), взяла на прокат 4-5 велосипедів і гасала цілими днями, паралельно відвідуючи кстилізовані корчми, кнайпи, споживаючи місцеві делікатеси, любуючись красою Полісся, лісів, озер і не так важливо вже буде чи холодна вода чи ні, бо кайф в іншому.

Мільйони (десятки мільйонів) людей відвідують Балтійське море, а його супер температура - 17 градусів в супер умовах. Чуть що не так - 13-15градусів і всім пофіг, бо народ гасає по велодоріжках Швеції, Норвегії, Фінляндії, Естонії, Литви, Латвії і Польші. Гасає на вєліках, старих гратах і супертюнінгованих, гасає на скейтах і на роліках. Гасають поодинці чи величезними компаніями, сімями, родинами. Ніхто не бухає на природі - це рагулізм минулого століття, орківський мордор. Всі хочуть жити здоровими і красивими і їм в цьому потрібно помагати, бо вони гроші за це готові платити.

Ось така фігня. Якщо того що я описав не втілити, то все решта, як казав класик, гівна варте, навіть не партесь.

От бери сам і втілюй! Якщо ти сам не почнеш це втілювати то все решта, як казав класик, гівна варте, навіть не парся.

Видно що ти нещодавно осідлав велосипед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володь, я щиро тобі вдячний, ти відрив мені істину і тепер я знаю чим варто зайнятись. Тільки трохи доведеться почекати, бо до твого відкриття я ще дещо мав зробити, тож буду робити все попорядку. Ще раз дякую. Чуваки велодоріжками не партесь, просто звинувачуйте у їх відсутності мене. Так і пишіть: romaxa11 де обіцяні велодоріжки, туризм і інвестиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуваки велодоріжками не партесь, просто звинувачуйте у їх відсутності мене. Так і пишіть: romaxa11 де обіцяні велодоріжки, туризм і інвестиції.

Ти не правильно зрозумів, Володя сказав що мають звинувачувати тільки себе вони самі ті чуваки, тому що нічого для цього не робили а це означає, як казав класик, гівна варте, навіть не парся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Так і пишіть: romaxa11 де обіцяні велодоріжки, туризм і інвестиції.

Ну дивись ;) напишемо, ти сам про це попросив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...