Перейти до змісту

Ігор Єремеєв потрапив до реанімації, - ЗМІ


Basil

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 460
  • Створено
  • Остання відповідь

цікаво чи буде жити конячка-винуватець,винуватиця, травмування Ігора Мироновича,чи після одужання прийде гляне йому,їй, у вічі й натисне на курок?

Цій конячці, на якій катався Єремеєв і так повезло в житті на відміну від інших, яких здали на ковбасу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді яка різниця - Єрємєєв, Палиця чи Коломойський?

Дружина Єрємєєва відкрила в Луцьку окулістичну клініку , а дружина Палиці відкриває в. Швейцарії різні гулянки.

Я зовсім не ідеалізую Єрємєєва але він був меншим злом, в порівнянні з тим, що прийде.

офтальмологічну клініку. До речі надзвичайно дорогу та не з дуже доброю репутацією.

а ви були там ?

я була

поганого нічого не скажу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде жити:

Помічник Єремеєва розповів про інцидент і стан нардепа

Лікарі заявили, що критичний момент минув і організм впорався з загрозою

«Стан - стабільно важкий, але організм бореться. Зараз лікарі кажуть, що критичний момент минув, буде жити. Організм впорався з загрозою», - зазначив помічник.

є інфо, що насправді стан такий же поганий як і вчора, все критично і на межі

а байку про стабілізацію запустили щоб трохи відвернути зайву увагу від теми та знизити тиск

яким би не був Миронович, хай виздоровлює та поправляється

те що може бути в гіршому сценарії Волині не на користь - переділи, чвари, відкрите рейдерство і скандали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офтальмологічну клініку. До речі надзвичайно дорогу та не з дуже доброю репутацією.

а ви були там ?

я була

поганого нічого не скажу

Це та, що на пр-ті Волі? були там... ставлення, ну відчуття таке... ніби "чого приперлись, ніщеброди". Користуємось послугами (син, дружина) іншого закладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво чи буде жити конячка-винуватець,винуватиця, травмування Ігора Мироновича,чи після одужання прийде гляне йому,їй, у вічі й натисне на курок?

"Коні не винні" (новела М.М. Коцюбинського (1912)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офтальмологічну клініку. До речі надзвичайно дорогу та не з дуже доброю репутацією.

а ви були там ?

я була

поганого нічого не скажу

Це та, що на пр-ті Волі?

Єремєєвська на Грушевського.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офтальмологічну клініку. До речі надзвичайно дорогу та не з дуже доброю репутацією.

а ви були там ?

я була

поганого нічого не скажу

Це та, що на пр-ті Волі? були там... ставлення, ну відчуття таке... ніби "чого приперлись, ніщеброди". Користуємось послугами (син, дружина) іншого закладу.

це та,що на Грушевського

а як ви себе позиціонуєте - то вже інша справа

p.s якщо можна - в приват ,до кого можна звернутися в частному порядку з окулістів

бо як треба було - нікого не знайшла,крім даної клініки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружина Єрємєєва відкрила в Луцьку окулістичну клініку , а дружина Палиці відкриває в. Швейцарії різні гулянки.

Я зовсім не ідеалізую Єрємєєва але він був меншим злом, в порівнянні з тим, що прийде.

офтальмологічну клініку. До речі надзвичайно дорогу та не з дуже доброю репутацією.

а ви були там ?

я була

поганого нічого не скажу

Чому ж тоді шукаєте іншого лікаря?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

любить в нас народ депутатів,

ой як любить

p.s. а ті хто по 500 грн брали - інтернет не читають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

любить в нас народ депутатів,

ой як любить

Дивно. Чому б це? <_<

p.s. а ті хто по 500 грн брали - інтернет не читають

Повір - читають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Я теперь всегда говорю: хочешь почувствовать себя оккупантом — начни бизнес в деревне. Мы приехали в деревню, а местные говорят: «Сейчас все захватят». Что у них захватывать? Сами все вырезали и разорили. В деревне, если ты хоть сколько-нибудь отличаешься от соседей, они сделают все, чтобы поднять тебя на вилы. Если ты начал что-то делать, а у тебя не получается — для них это счастье»

Це в Росії, від якої ми так прагнемо відійти.Раб словянин міцно засів і у нашій свідомості та своєю ядучую заздрістю випалює будь який прогрес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружина Єрємєєва відкрила в Луцьку окулістичну клініку , а дружина Палиці відкриває в. Швейцарії різні гулянки.

Я зовсім не ідеалізую Єрємєєва але він був меншим злом, в порівнянні з тим, що прийде.

офтальмологічну клініку. До речі надзвичайно дорогу та не з дуже доброю репутацією.

а ви були там ?

я була

поганого нічого не скажу

Чому ж тоді шукаєте іншого лікаря?

люблю все знати

на той момент знайшла лише дану клініку з приватними окулістами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В деревне, если ты хоть сколько-нибудь отличаешься от соседей, они сделают все, чтобы поднять тебя на вилы

В селі справді важко відрізнятись, але не все там вже так критично

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пише Айдарівець

Alexandr Harkovsky

1 год. ·

О Еремееве..

Завязывайте плясать на костях...злорадствовать чужой беде, это удел мелких закомплексованных людишек..Я понимаю ,что жаба великая сила и не дай Бог проблемы со здоровьем коснутся ЛЮБОГО из богатых людей Волыни найдутся злопыхатели..Я Вас прошу заткнуться хотя бы ради тех Майдановцев и АТОшников которым Ерема и Степан помогли стать на ноги и не остаться инвалидами, ради тех кого вытащили из плена ..Этот пост я написал ради "Макса" за которого просил лично и который не стал инвалидом в 28 лет ,ради моего друга Боди получившего пулю снайпера на Майдане и после служившего добровольцем в Айдаре.Народ оставайтесь людьми ...не опускайтесь до уровня животных..

с уважением Харьковский.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коменти з "Волинських новин":

111 Сьогодні 10:58

а чому за кордон краще в Ківерцівську районну або в Маневицьку лікарню

Платон до 111 Сьогодні 12:49

Коневі депутатська недоторканість - по**й!

Роман Сьогодні 11:10

red_strilka.pngвідповісти+ 82- 0

Не маю нічого проти Єремеєва особисто, але я б заборонив цим всім чиновникам лікуватися за кордоном. Може б тоді власну медицину розвивали.

Ірина Сьогодні 11:30

red_strilka.pngвідповісти+ 22- 0

За все треба платити і не завжди допоможуть мільйони !

Правдоруб Сьогодні 11:39

red_strilka.pngвідповісти+ 27- 4

Коня до державної нагороди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О Еремееве..

Завязывайте плясать на костях...злорадствовать чужой беде, это удел мелких закомплексованных людишек..Я понимаю ,что жаба великая сила и не дай Бог

якби не "Єремєєви" - то і війни не булоб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадалося з шкільної програми

Твой конь не боится опасных трудов;

Он, чуя господскую волю,

То смирный стоит под стрелами врагов,

То мчится по бранному полю.

И холод и сеча ему ничего...

Но примешь ты смерть от коня своего ...

А.С.Пушкин "Песнь о вещем Олеге"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О Еремееве..

Завязывайте плясать на костях...злорадствовать чужой беде, это удел мелких закомплексованных людишек..Я понимаю ,что жаба великая сила и не дай Бог

якби не "Єремєєви" - то і війни не булоб

Просто мало кому дано проаналізувати і вивести причинно-наслідкову діаграму. Для більшості все просто: дають - бери, не дають - ну тебе на...й, "дядя жлоб".

Любий бізнесмен який зараз в політиці ніколи не дає просто так, це скоріш "прикормлює" чи іншими словами сказати: інвестує в рейтинг!

Зазвичай саме меценатство притаманне "рибам" по менше.

Бог судить по своєму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jurgen007, можна віршик трошки більшим шрифтом?

Твой конь не боится опасных трудов,

Он, чуя господскую волю,

То смирный стоит под стрелами врагов,

То мчится по бранному полю

И холод и сеча ему ничего,

Но примешь ты смерть от коня своего...

А.С.Пушкин "Песнь о вещем Олеге"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю сім"ю на окрузі Єремева, яка зверталась за допомогою для онкохворої людини. Відмовили, в штабі на вушко сказали, чекайте виборів тоді приходьте......Хай живуть і виздоровлюють всі хворі....на жаль є люди, які змушені звертатись до таких, щоб пожити.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...