Перейти до змісту

Ігор Єремеєв потрапив до реанімації, - ЗМІ


Basil

Рекомендовані повідомлення

Також був суперником Коломойському і стримував його зажерливість.

ти це серйозно? ;)

Завдяки йому Волинь все таки значить багато на економічній та політичній карті України.Ті, хто захопить його імперію, не будуть дбати про наш край, бо він для них чужий.

Дояри нікуди не зникнуть, тільки тепер будуть чужі. Ті , що свої сімї повивозили у Швейцарію, а не в Струмівку.

Я зовсім не ідеалізую Єрємєєва але він був меншим злом, в порівнянні з тим, що прийде.

Таке враження, що ти вже в курсі, хто прийде і хто захопить "імперію", що так похмуро нострадамиш :)

До речі, все ж розтолкуй темним, завдяки яким конкретно подвигам Єрємєєва "Волинь все таки значить багато на економічній ...карті України"? І взагалі з чого ти взяв, що Волинь багато значить для економіки України?

Кошти , зароблені по всій Україні, він вкладав у наш край.Це дійсно робочі місця для тисяч людей та вигода для десятків тисяч.

і тут можна конкретику, куди саме "в наш край" він щось вклав і де тисячі волинян завдяки Єрємєєву мають робочі місця? Да! і яка ж вигода мені від нього? (сподіваюсь, я мусив би входити в оті "десятки тисяч" овигоднілих...?)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 460
  • Створено
  • Остання відповідь

знаєте, я не буду його судити чи упрікати, хоча думаю, що є за що.

зловтішатись теж не буду. але у життя є своє почуття іронії і сарказму-кінь його не вбив насмерть, у груди наприклад. а вламав по черепу.

спасти життя-може й спасуть, але якшо заділо мозок, то буде овочем.

уявіть саркастичність життя-сьогодні людина, котра вирішує долю цілої країни, хазяїн життя, мільярдер, кримінальний геній і одіозний політик, а завтра овоч, який ходить під себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда .. пам'ять у всіх мабудь таки підводить ... "багато доброго зробив" ? да просто відкрийте гугл і почитайте старі статті про "його фірми" -

- http://nashigroshi.org/2015/07/24/firma-erjemjejeva-bankrutuje-vyvivshy-6-miljoniv-z-volyntorfu/

- http://antikor.com.ua/articles/5739-naftu_jaku_privlasnili_firmi_jeremejeva_namagajutjsja_povernuti_cherez_sudi

- http://p-p.com.ua/articles/67045/

і т.д.

як людину - шкода, але якщо дивитись на його "діяльність" - ні

за весь період що я в Луцьку, а це вже майже 20 років, стикався з багатьма фірмами, але ... вибачте, такого "бидлячого відношення" до людей як на "Континіумі" (і інших фірмах з ними пов'язаних) не бачив ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я собі навіть не уявляю яка почнеться гризня за його імперію, за її дерібан. Там і сім'я буде, і партнери по бізнесу, і Беня (бо бізнеса суміжні), і просто "лєві пасажири".

як вони одне крісло в парламенті поділять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді яка різниця - Єрємєєв, Палиця чи Коломойський?

Дружина Єрємєєва відкрила в Луцьку окулістичну клініку , а дружина Палиці відкриває в. Швейцарії різні гулянки.

Я зовсім не ідеалізую Єрємєєва але він був меншим злом, в порівнянні з тим, що прийде.

офтальмологічну клініку. До речі надзвичайно дорогу та не з дуже доброю репутацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад пішохідний перехід біля Там таму і заодно приведення в порядок дорогт в цьому районі тепер невідомо, чи відбудеться.

Може Basil добудує?

Обіцянка-цяцянка, дурневі радість!

впевнений, що він збирався його будувати? я ні...

і як там в Біблії: " по ділам їх судіть їх."...

а ділов в нього.... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доки у нас будуть ці єрьоми

Просте питання - наведіть приклад хто тоді щоб був? Прикладу немає - голословне бла-бла-бла...

впевнений, що він збирався його будувати?

От є про що говорити, про перехід... а не було б Там-Таму, Порту, призвища Єремеєв - про перехід взагалі б мови не вели:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вірю, що на чолі великої компані дано стояти далеко не кожній людині, вірю , що кухарка не може керувати нормально країною

Ага, а колишній кравець шкіряних курток може?

як вони одне крісло в парламенті поділять?

Думаю, що в окрузі Єремєєва буде щось подібне на на 205 округ в Чернігові.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, а колишній кравець шкіряних курток може?

А у ті часи саме такі і починався "бізнес" забули? Палицю батько теж у бізнес ввів і без "курток" :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що в окрузі Єремєєва буде щось подібне на на 205 округ в Чернігові.

Дякую, тобі друже за райдужну перспективу.

Але поки рано його хоронити... хай живе і нехай виздоровлює...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба ідеалізувати Єремєєва тіко з-за того, що він з Волині (правильно хтось навів приклад про Донбас та ВФЯ). Ви не рахували скільки було вкрадено/віджато/не заплачено до бюджету тим самим Континіумом? Бля, це якийсь сюр... Він на одних тільки продажах палива до армії "заробив" добре (тут) - сцуко, геть совісті немає.

Дякую, тобі друже за райдужну перспективу.

Так обкатана технологія вже. Та і мені не хочеться такого бл.дства на рідній Волині.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, тобі друже за райдужну перспективу.

Так обкатана технологія вже. Та і мені не хочеться такого бл.дства на рідній Волині.

Буде жити:

Помічник Єремеєва розповів про інцидент і стан нардепа

Лікарі заявили, що критичний момент минув і організм впорався з загрозою

«Стан - стабільно важкий, але організм бореться. Зараз лікарі кажуть, що критичний момент минув, буде жити. Організм впорався з загрозою», - зазначив помічник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є кара Божа...

...

Але поки рано його хоронити... хай живе і нехай виздоровлює...

Ти б, визначився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є кара Божа...

...

Але поки рано його хоронити... хай живе і нехай виздоровлює...

Ти б, визначився.

А де я писав, що бажаю йому смерті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народний депутат Ігор Єремеєв буде жити, критичний стан для його здоров’я минув.

Народний депутат Ігор Єремеєв буде жити, критичний стан для його здоров’я минув.

Про це "Апострофу" повідомив помічник нардепа.

За його словами, політика спершу доставили в лікарню Луцька в дуже важкому стані, близькому до критичного. Проте пізніше стан стабілізувався, і було вирішено його транспортувати до Києва.

Зараз Єремеєв перебуває в одній з київських лікарень.

"Стан — стабільно важкий, але організм бореться. Зараз лікарі кажуть, що критичний момент минув, буде жити. Організм впорався з загрозою", — зазначив помічник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От є про що говорити, про перехід... а не було б Там-Таму, Порту, призвища Єремеєв - про перехід взагалі б мови не вели

Не було б Єремєєв, було б інше, і магазин був би іншим. Може той перехід давно там був би.

Не давніше ,як тижнів 3 тому розповідали, про його кінні "покатушки" на Світязі. По пляжу галопом і пофіг, що під копитами малі діти, матері ледь встигали з під копит забирати. Де ж - ЦАР приїхали покататися на конях! Дорогу йому.

Кара, якщо не Божа, то є якесь провидіння, чи інша сила. Але...

"не буває випадковостей"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або лікарі прилетіли або везти будуть...австрія-германія клініки де лікують тяжкі травми голови небідних

Не так лікують як заробляють :) В мене батькові дві операції в Луцьку робили на голові по видаленню гематом і живий. Так що тут як карта ляже.
цікаво чи зробить він якісь висновки і чи скористається другим шансом :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"не буває випадковостей"

Бувають ймовірності.

Чим частіше катаєшся на коняці - тим вищий шанс з неї впасти.

Та й самій коняці все одно, як звати вершника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим частіше катаєшся на коняці - тим вищий шанс з неї впасти.

З точністю - до навпаки.

Чим рідше ти катаєшся на коняці - тим більше шансів з неї впасти. Бо ти дупля не рішеш, як втриматися в сідлі.

А чимчастіше ти катаєшся, тим краще відточуються твої навичики!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чимчастіше ти катаєшся, тим краще відточуються твої навичики!

Шумахер те ж був впевнений у власних навиках ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте поговоримо про теорію ймовірності.

Кинь в воду людину ,яка не вміє плавати і кинь спортсмена.

В кого більше шансів випливти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво чи буде жити конячка-винуватець,винуватиця, травмування Ігора Мироновича,чи після одужання прийде гляне йому,їй, у вічі й натисне на курок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кинь в воду людину ,яка не вміє плавати і кинь спортсмена.

В кого більше шансів випливти?

Євгєній, ви не враховуєте ще одного учасника нашого випадку - коняки. Єрємєєв же не плавав.

цікаво чи буде жити конячка-винуватець,винуватиця, травмування Ігора Мироновича,чи після одужання прийде гляне йому,їй, у вічі й натисне на курок?

Ну кінь же цілий залишився, чого його чіпати? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...