Перейти до змісту

Приколи Луцька


Рекомендовані повідомлення

Не тільки водії в нас паркуються як гандони. Тут Луцький квас "припаркувався" прямо на проході до світлофора20171015_160102.thumb.jpg.78c51c0dbba9a0c67b4499cae504d0fc.jpg20171015_143531.thumb.jpg.d0b796611370162aefbebff58629c680.jpg

 

А це моє улюблене місце. Хочеться, щоб той, хто таке придумав, декілька разів проїхався колінами по тій бруківці, а ще краще головой, щоб такі геніальні ідеї більше в неї не приходили20171015_143259.thumb.jpg.10416a5a92e1edb72de30cdd4eb135f6.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

тобто метрів за 20 до перехода, то прямо на переході ? Ну ладно, я жирний, але мені ніколи й на думку не спадало, що цей ларьок, хоч якимось чином може заважати переходу, то ти походу ще той кінгконг, якщо це тобі заважає

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, MANJAK11 сказал:

тобто метрів за 20 до перехода, то прямо на переході ? Ну ладно, я жирний, але мені ніколи й на думку не спадало, що цей ларьок, хоч якимось чином може заважати переходу, то ти походу ще той кінгконг, якщо це тобі заважає

На проході. Тобто я, маю йти з перехода не  прямо, а обходити ще цей кіоск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, volks сказал:

На проході. Тобто я, маю йти з перехода не  прямо, а обходити ще цей кіоск.

d2ba84adc70a3c.jpg

а на сусідньому переході ти зупинку маєш обходити, яка значно ближче до переходу знаходится ніж цей кіоск, і чо ? Ще такої доколупки я не чув

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про те, що там та *багадєльня* існує вже надцять років, я вже мовчу, і тільки в цьому році це трансформувалось в більш меньш пристойний заклад, і всерівно є хтось, хто хоче перейти перехід і прямо в сапалаєвку зайти, чи що, не відомо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, MANJAK11 сказал:

Ще такої доколупки я не чув

Це не доколупка, а елементарна зручність пересування, якої в нас дуже не вистачає.

 Вам бидло, яке паркує, свій автохлам на тротурах також не заважає? Ну а шо, тож його можна обійти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, volks сказал:

Це не доколупка, а елементарна зручність пересування, якої в нас дуже не вистачає.

так там якесь падло ще й девьятиетажку побудувало, яку те ж потрібно обходити . Нащо та мова ? Ну дійсно, за два метри від переходу стояло б, а так, це ж якийсь лютий пі*дец

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, MANJAK11 сказал:

це ж якийсь лютий пі*дец

Саме так. Те, що цей кіоск побудований на проході до пішохідного переходу -це лютий пі*дец. А ті, хто вважає це нормальним, саме такого благоустрою і достойні.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, volks сказал:

Саме так. Те, що цей кіоск побудований на проході до пішохідного переходу -це лютий пі*дец. А ті, хто вважає це нормальним, саме такого благоустрою і достойні.

 

Да не гоніть)). Кіоск нормально стоїть, два метра по правилам парковки для пішоходів є? Є. Я по мені, навіть уютненько так стоїть, можна посидіти, каву попити, подивитись як пішоходи дорогу переходять по правилам... Ви гляньте як в Європі на їх вузьких вуличках кафешкі розкидані, столики прям по пів проходу займають, ото мішають нашому туристу ходити і достопрімєчатєльності роздивлятися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, volks сказал:

Саме так. Те, що цей кіоск побудований на проході до пішохідного переходу -це лютий пі*дец. А ті, хто вважає це нормальним, саме такого благоустрою і достойні.

тобто бля коли те місце виглядало отак

394b261a085d2475fc4d48aae2f6c7d6.jpg

то тобі нічо не мішало ? Норм через кущі продиратись було чи на маленькому клаптику, зазвичай в калюжі ютитись, чекаючи переключення світлофору ?  Знаєш, як таких як ти називають ? Чи сам догадаєшся ?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, MANJAK11 сказал:

тобто бля коли те місце виглядало отак

394b261a085d2475fc4d48aae2f6c7d6.jpg

то тобі нічо не мішало ? Норм через кущі продиратись було чи на маленькому клаптику, зазвичай в калюжі ютитись, чекаючи переключення світлофору ?  Знаєш, як таких як ти називають ? Чи сам догадаєшся ?

Не здогадаюсь і не хаміть, будь ласка. І так, як раніше було, мені також не подобалося.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хьюстон, в нас проблеми. Стикування пройшло невдало.

20171105_104955.thumb.jpg.9cfc77d8ad29fe9ae0e45d61c2f3e992.jpg

А взагалі в нас великі проблеми з переходами. Розмітку намалювали, знак поставили і перехід готовий. А як до нього добиратися нікого не хвилює.

20171105_105944.thumb.jpg.960031856f191052609e047552a295f8.jpg20171015_143842.thumb.jpg.03865b6b113dd9cd3bf5e37a8fce82bb.jpg20171105_105204.thumb.jpg.7c22158243ef47caf7a2053528e167a9.jpg

  • Cумний 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдаа, знижка в АТБ на Конякіна просто шалена, да ще і неправильна

DD7CE4FD-FC24-4D36-ADD3-C2FA8727A747.jpeg

  • Збентежений 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, SunSeth сказано:

Воно вже працює?

 Пфф... вже з місяць, на гостинці також вже десь два тижня,і десь ось-ось  ще один на конякіна відкриється де був колись агроконтракт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, yura-patriot сказано:

ще один на конякіна відкриється де був колись агроконтракт

то я за нього і питав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, yura-patriot сказано:

 Пфф... вже з місяць, на гостинці також вже десь два тижня,і десь ось-ось  ще один на конякіна відкриється де був колись агроконтракт.

АТБ на Конякіна працює не з місяць, а з півроку десь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yura-patriot сказал:

 Пфф... вже з місяць, на гостинці також вже десь два тижня,і десь ось-ось  ще один на конякіна відкриється де був колись агроконтракт.

І за тиждень-другий на ДПЗ замість Колібріса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SunSeth сказано:

то я за нього і питав

 А, нє,там ще не відкрвся, я не поняв.

 

1 година тому, la20 сказано:

АТБ на Конякіна працює не з місяць, а з півроку десь.

 Ой бляха сорян, якщо точніше то чотири місяця десь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Конякіна відкриватися буде на місці "Агроконтракту". Також у цьому місяці заплановане відкриття АТБ на ДПЗ (вул. Бенделіані, де був "Колібріс").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.11.2017 в 19:20, yura-patriot сказал:

десь ось-ось  ще один на конякіна відкриється де був колись агроконтракт.

 

В 11.11.2017 в 20:39, volks сказал:

І за тиждень-другий на ДПЗ замість Колібріса.

 

Нє, пацани, ваша інфа неправильна. Ось офіційна інформація :):

 

56 минут назад, MaestroA сказал:

На Конякіна відкриватися буде на місці "Агроконтракту". Також у цьому місяці заплановане відкриття АТБ на ДПЗ (вул. Бенделіані, де був "Колібріс").

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, lianyska сказано:

АТБ буде скрізь де зараз Колібріс або Наш Край.

 Я чув, що буде шість штук по Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...