Перейти до змісту

8000грн це багато чи мало?


kolialutsk

Рекомендовані повідомлення

А я би був :)

Ну, по-перше, людина заклала на хімію тільки 3600 (300 в міс.)

То мій завтик, я чомусь вирішив, що людина тратить на хімію 1000.

По друге, моя сім'я з трьох людей теж поки що тратить на одяг менше 12 000 гривень на рік. Але є одне але. 90% одягу – це імпорт. 12000 – це 500 баксів. Рік тому це було 6000 грн., два роки тому – 4000 грн (або 333 грн. в місяць на одяг для сім’ї з трьох чоловік). Розумієш до чого я веду? За скільки гривень ти купуватимеш чобітки своїй дружині цієї зими?

...

Тому, любі мої друзі, хоч зараз 12000 гривень на лахи і видається чимось нереальним, бо, напевно, більшість купує обновки ще не дуже часто і доношує те, що купляли рік-два тому, наступного літа ця сума виглядатиме звичною, якщо курс 24 залишиться і надалі.

П.С. Нікель, згадав, що бачив колись одну твою тему. Може ти тратиш менше на одяг, бо в тебе його трохи є?

Наступного літа і 12000 можуть здатися смішною сумою. Ми ж говоримо про сьогодні. Якраз на одяг останній рік в мене й пішло відносно багато, бо до цього був ремонт в квартирі і економили на одязі ми тоді, а зараз потроху відновлюємо власний гардероб. На малого все, що можна було, вже давно вибрано. Економія не там.

Не хочеться вв'язуватися в будь-яку полеміку, тому резюмую свою імху - жити на 8 000 в Луцьку можна, це не багато, але й немало. Маю думку, що більшість в Луцьку живе на меншу суму, але довести не можу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 171
  • Створено
  • Остання відповідь

Не хочеться вв'язуватися в будь-яку полеміку, тому резюмую свою імху - жити на 8 000 в Луцьку можна, це не багато, але й немало. Маю думку, що більшість в Луцьку живе на меншу суму, але довести не можу. :)

Отож бо й воно. Згідний з таким формулюванням на 100%, без жодного натяку на сарказм.

Ну але "не багато, але й не мало" - це ж не те саме, що:

Моя сім'я з 3 чоловік на 8 000 тисяч в місяць шикувала б навіть на зйомній квартирі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди,я ж прикидав все грубо і не по своїм міркам. Я брав все приблизно, даже не приблизно, і по великому мінімуму,щоб людина не говорила,що я зажрався. Ми (наша сім'я) тратить порядком більше на речі, на техніку і навіть на море... Я ж не рахував тут поїздки на Світязь, Карпати чи в Київ або Львів наприклад... А про битову хімію і памперси - то все відносно...З00 грн. вказав так, навскідку і без урахування памперсів,так би мовити - від 300 грн...а з памперсами,ясне діло,вітрати на порядок більші. Я просто показав людині,яка сказала,що ми тут зажрались,що жити без шику,нормальним життям - то 8 штук в місяць на сім'ю з 4-х чоловік це мало. Але ще раз повторюсь - це все відносно і моя думка не є істиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож бо й воно. Згідний з таким формулюванням на 100%, без жодного натяку на сарказм.

Ну але "не багато, але й не мало" - це ж не те саме, що:

Моя сім'я з 3 чоловік на 8 000 тисяч в місяць шикувала б навіть на зйомній квартирі...

По перше: я вже це коментував. По друге: "не багато не мало" - це про всіх, а "шикувала" про себе. І перше і друге - правда і не суперечить одне одному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"не багато не мало" - це про всіх, а "шикувала" про себе.

Гм

...і можу впевнено стверджувати, що у власному житлі сім'я з 3 чоловік на 5 тисяч може жити...

Знаєш анекдот про мене "мальчика с феноменальной памятью" ? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"не багато не мало" - це про всіх, а "шикувала" про себе.

Гм

...і можу впевнено стверджувати, що у власному житлі сім'я з 3 чоловік на 5 тисяч може жити...

Знаєш анекдот про мене "мальчика с феноменальной памятью" ? )))

Я вже знаю не тільки про твою гарну пам'ять, а ще й про погану звичку робити власну нарізку з моїх та й не тільки моїх постів, а потім дивуватися, що якась фігня виходить. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще й про погану звичку робити власну нарізку з моїх та й не тільки моїх постів, а потім дивуватися, що якась фігня виходить. ;)

)))

zb_10310517_big_.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Наприклад:

1.3000грн винаєм квартири з комунальними, інтернетом і т.д.

2.3000грн мінімум на їжу на двох.

3.1000грн мінімум на їжу собаці, коту, силікон коту в туалет і т.д.

4.1000грн заправити та відремонтувати машину.

Сімя з 2 дорослих та 3 дітей

1.2000грн приватний будинок така оплата тільки 4 місяці зимою.

2.3300-4400грн мінімум на їжу з розрахунку 150-200 грн в 22 робочі дні.

3.1000грн їжу собаці, коту, -- Кота під сраку і на двір хай їсть те шо і ми. (маєм 2 собаки та кота)

4.2000грн заправити та відремонтувати машину.

в мене вишло для існування 7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2.3300-4400грн мінімум на їжу з розрахунку 150-200 грн в 22 робочі дні.

А у вихідні що - постити :) ?

3.1000грн їжу собаці, коту, -- Кота під сраку і на двір хай їсть те шо і ми. (маєм 2 собаки та кота)

Сподобалося. З гумором та правильно. Але виникло питання що будеш робити з собаками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у вихідні що - постити :) ?

Сподобалося. З гумором та правильно. Але виникло питання що будеш робити з собаками?

Це з розрахунку що їдеш з роботи та купляєш їжу. буває шо їдеш окремо то ще можна плюсувати на витрати.

А собаки у нас як кіт живуть на дворі в теплі їдять те шо ми окремо не готуєм для них.

Там ще допишіть шо на чистку ноутбука і пк від шерсті ще витрати будуть. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячі з того, що зварювальника на 7000 грн з/п я на цьому форумі не знайшов, тут більшість живе більше чим на 8000 грн на сімю))

Багато з цих людей і живуть лише на це. Але ж не всі? І мабуть не більшість,

Дай оголошення.що візьмеш на роботу на 4тис грн (навіть не 6)зарплати в місяць.

Наочно побачиш, що таке більшість

Це наша найперша біда і проблема, що переважна більшість населення вміє робити лише на таку і меншу зарплату.

даю оголошення:

- шукаю людину яка буде працювати болгаркою, дрелькою та іншою електрофігньою по металу. з/п 3500 грн. якщо субота вихідний, або 4000 грн якщо працюємо в суботу. з 9 до 18, з перервою на обід. в межах міста.

і що? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад:

1.3000грн винаєм квартири з комунальними, інтернетом і т.д.

2.3000грн мінімум на їжу на двох.

3.1000грн мінімум на їжу собаці, коту, силікон коту в туалет і т.д.

4.1000грн заправити та відремонтувати машину.

Сімя з 2 дорослих та 3 дітей

1.2000грн приватний будинок така оплата тільки 4 місяці зимою.

2.3300-4400грн мінімум на їжу з розрахунку 150-200 грн в 22 робочі дні.

3.1000грн їжу собаці, коту, -- Кота під сраку і на двір хай їсть те шо і ми. (маєм 2 собаки та кота)

4.2000грн заправити та відремонтувати машину.

в мене вишло для існування 7

Ви живете окремо від батьків?

А у вихідні що - постити :) ?

:)

Ні звісно! Гнати й пити! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Машина для "існування"... мда

В місті авто це скоріше предмет розкоші (якщо дивитись з позиції економії), або інструмент заробітку (тоді вже не існування).

на 8000 можна спокійно прожити. Навіть на орендованій квартирі. Можливо комусь важко, або хтось не хоче так жити але прожити можна, причому ще доволі пристойно.

Винайм житла+комунальні = 3000

Харчування = ?

Побутова хімія/косметика = ?

Одяг = ?

Транспорт/бензин = ?

Юра, ти жив коли-небуть так щоб не вистачало грошей? Якщо жив, то повинен знати, що такого списку нема. Є трохи інший:

- заплатити за квартиру (бо виженуть)

- купити щось базове поїсти: картопля, вермішель, щось на зажарку (масло, сало, маргарин, що дешевше знайдеш і чого надовше вистачає)

- хімія купуєця відповідно до закінчення і наявних грошей, косметика просто при наявності грошей.

- одяг - як вийде, гумка ітд

- нема на маршрутку - тролейбус, нема і туди - ходимо пішки. Продавши машину, можна спокійно жити певний час, навіть не працюючи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще момент, в людини властиво псуватись зубам, а послуги зубного дуже недешеві, тому треба мати на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- нема на маршрутку - тролейбус, нема і туди - ходимо пішки. Продавши машину, можна спокійно жити певний час, навіть не працюючи.

Ага, а продавши квартиру можна жити ще більше часу не працюючи :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От цікаво, з якою зп потрібно цілитись на іпотеку? Якщо 2-шка середня від 550к вартує, виходить щомісячний платіж більше десятки, це без меблів, ремонту, комуналки та їжі. Враховуючи високі кредитні ставки та практично відсутні пропозиції у сфері питання власного житла боляче навіть уявляється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От цікаво, з якою зп потрібно цілитись на іпотеку? Якщо 2-шка середня від 550к вартує, виходить щомісячний платіж більше десятки, це без меблів, ремонту, комуналки та їжі. Враховуючи високі кредитні ставки та практично відсутні пропозиції у сфері питання власного житла боляче навіть уявляється.

Думаю ипотека это около 30к грн в месяц. Я бы строил дом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стройка дома це років 5-10мін, при стабільному заробітку, а жить самому хочеться зараз, а не після 40-овніка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 8000 можна спокійно прожити. Навіть на орендованій квартирі. Можливо комусь важко, або хтось не хоче так жити але прожити можна, причому ще доволі пристойно.

Чомусь в моєму розумінні слова "гумка", "тролейбус", "картопля" не в*яжуться з поняттям "спокійне пристойне життям" ;)

Ще раз. ТС поставив зрозуміле питання: 8000 - це багато нормально чи мало для сім*ї з 2ма дітьми в орендованій квартирі?

Цікаво, що ти маєш на увазі під "спокійно" і "доволі пристойно"? За 8000 (3000 з яких оренда) ти звозиш своїх діток оздоровитись на море? Збереш їх до школи, запишеш на якісь гуртки/секції? Відкладеш якусь копійчину їм на майбутнє?

А власне житло - це "пристойно"? Як вже писали, чи є можливість влазити в іпотеку чи будівництво, нехай навіть на 25 років, якщо сімейний дохід "чистими" складає 5000 грн (200 євро)? Чи до смерті винаймати чуже?

Ще люди мають властивість хворіти. Взяти хоча б згадані вище походи до стоматолога. А інколи треба і оперуватись чи проходити тривалу терапію. Тому з цих 5000 непогано було б відкладати й на "чорний" день.

Як на мене, на 8000 грн. родині з 4 осіб в орендованій квартирі вижити можна. Не більше.

80 євро в місяць на особу - все ж замало для "пристойного" життя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
29 хвилин тому, kapelka_lubvi сказано:

згодна з думкою, що в кожного свої потреби. і про таке питати досить марно.

археолог?:lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.03.2016 at 18:26, kapelka_lubvi сказал:

згодна з думкою, що в кожного свої потреби. і про таке питати досить марно.

100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...