Перейти до змісту

8000грн це багато чи мало?


kolialutsk

Рекомендовані повідомлення

5 дітей+ мама не працює?! Уявляю що йому гірше ніж нам - немає часу на борді вісити :)

Ага, прям як мені. Я за перших 6 років після реєстрації не більше 100 постів набив ))) ото роботи було, не те що зараз :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 171
  • Створено
  • Остання відповідь

5 дітей+ мама не працює?! Уявляю що йому гірше ніж нам - немає часу на борді вісити :)

Ага, прям як мені. Я за перших 6 років після реєстрації не більше 100 постів набив ))) ото роботи було, не те що зараз :)

Ну а на стоянці біля тум-тума є твоя мафина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато з цих людей і живуть лише на це. Але ж не всі? І мабуть не більшість,

Дай оголошення.що візьмеш на роботу на 4тис грн (навіть не 6)зарплати в місяць.

Наочно побачиш, що таке більшість

Це наша найперша біда і проблема, що переважна більшість населення вміє робити лише на таку і меншу зарплату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це наша найперша біда і проблема, що переважна більшість населення вміє робити лише на таку і меншу зарплату.

Скоріше за все не вміє, а МУСИТЬ робити на таку і меншу зарплатню. Особливо, коли людині за 40. і фах її не користується попитом. Тоді і мусять брати те що дають, на жаль. Я, в даному випадку. не виключення)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а на стоянці біля тум-тума є твоя мафина?

Німа ;(

От школу закінчу, і відразу куплю

Багато з цих людей і живуть лише на це. Але ж не всі? І мабуть не більшість,

Дай оголошення.що візьмеш на роботу на 4тис грн (навіть не 6)зарплати в місяць.

Наочно побачиш, що таке більшість

Це наша найперша біда і проблема, що переважна більшість населення вміє робити лише на таку і меншу зарплату.

На жаль, в мене нема роботи, яку б я міг би комусь "дати".

Всі, ну майже :), хто хоче і вміє працювати - заробляють, як не в нас, то за кордоном. І їм вистачає. А хто лише "ходить" на роботу, і "отримує" копійчану зарплатню - значить це його влаштовує, раз він продовжує це робити.

Скоріше за все не вміє, а МУСИТЬ робити на таку і меншу зарплатню. Особливо, коли людині за 40. і фах її не користується попитом. Тоді і мусять брати те що дають, на жаль. Я, в даному випадку. не виключення)))

Пробач, ти інвалід? Якісь важкі захворювання, які не дозволяють змінити фах? Тебе насильно змушують щось там брати? Чи просто відмовки, бо все влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ключове слово найкраз і вміє.

Бо якби вміли робити щось на більшу зарплату- то і йшли б на більш оплачувану роботу.

Щось Соромітник ніяк не може собі персонал набрати, бо людина, котра вміє програмувати, ніяк не буду працювати за гроші нижчої кваліфікації.

Одним із ключових чинників доходу людини, компанії, держави є продуктивність праці, котра великою мірою залежить від вміння та кваліфікації працівника.

Отже, як заповідав великий Ленін -Вчитись, вчитись і ще раз вчитись.

Я лише добавлю, що це ніколи не пізно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробач, ти інвалід? Якісь важкі захворювання, які не дозволяють змінити фах? Тебе насильно змушують щось там брати? Чи просто відмовки, бо все влаштовує.

Ні, я, Богу дякувати, не інвалід))) Але є інші життєві обставини, які я на загал не маю бажання обговорювати)) Та й не скаржусь я , що мені не вистачає на життя.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />Пробач, ти інвалід? Якісь важкі захворювання, які не дозволяють змінити фах? Тебе насильно змушують щось там брати? Чи просто відмовки, бо все влаштовує. <br />
<br /></p><p>
<br />Пробач, ти інвалід? Якісь важкі захворювання, які не дозволяють змінити фах? Тебе насильно змушують щось там брати? Чи просто відмовки, бо все влаштовує. <br />
<br /></p>

Дай Бог тобі здоровля і дальше так заробляти. Без підйо. Є така тварина, як зьобра, не забувай. А ти, відать, Авантюрист?!?.

Пс. Згадався таикй серіал)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто хоче і вміє працювати - заробляють, як не в нас, то за кордоном. І їм вистачає. А хто лише "ходить" на роботу, і "отримує" копійчану зарплатню - значить це його влаштовує, раз він продовжує це робити.

Так і є.Влаштовує.

Насправді скільки потрібно людині, це не дійсно реальна її потреба-а це лише її уявлення ,скільки їй потрібно і скільки б їй вистачало.

Це уявлення може бути і завищеним ,і заниженим. Китайці уявлять , що 400 євро в місяць дуже достойна зарплата , і вдпрацьовують на такі гроші явно більше.

Греки уявляють, що 400 євро на місяць- це взагалі ніщо, але щось мені підказує- вони не виробляють продукту навіть на ці гроші.

Ну і капіталісти ясно стараються платити зарплати людям (більшості) -не скільки ці люди заробили, а скільки ці люди уявляють, що їм достатньо за таку роботу.

Якщо перекоси великі, виникають страйки та революції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ключове слово найкраз і вміє.

...

Я лише добавлю, що це ніколи не пізно.

"Золотые слова, Вениамин Бенедиктович" (с)

Ні, я, Богу дякувати, не інвалід))) Але є інші життєві обставини, які я на загал не маю бажання обговорювати)) Та й не скаржусь я , що мені не вистачає на життя.

Так я ж про це і пишу)))

Резуюмуючи свої попередні пости (моє імхо, яке в жодному разі не претендує на істину):

Чому більш-менш здорова (фізично і психічно) людина отримує малу зарплатню за свою "працю", але нічого не робить, щоб змінити цю ситуацію (мова саме про годувальника в сім'ї, бо якщо хтось один в родині заробляє достатньо, інші можуть ходити на роботу "за дякую" з метою самореалізації :) ) :

а) Зарплата для людини не важлива, важлива сама робота, яка дає можливість заробити або "замутити" значно більше, звісно, що неофіційно. Три приклади: 1) вчитель, бо в школі він находить учнів для репетиторства; 2) водій, який зливає або економить талони і на обслуговуванні службової/робочої машини (а при такій ціні на паливо, інколи навіть більше, ніж зарплата); 3) медик в держустанові, який має платний прийом (робота в держустанові дозволяє находити нових клієнтів для приватного прийому). Я вже не кажу про беззаперечну корупцію: ДАІ, прокурори, СБУ, пожажники... тисячі їх.

б) Людина має додатковий "підігрів": батьки на заробітках, успадкований "хрущ" від бабці або, як каже Бублик, "інші життєві обставини". І їй в принципі нафіг не треба нічого міняти в плані роботи. Життя вдалось, для чого напружуватись?

в) Людина, який просто пофіг. Їж, молись, люби, а решта не важливо. Ну або вранці сто грам, і цілий день окейно ))) А ще комусь вистачає халявного нету і танчиків.

Так, ніхто не дасть великої зарплати на першому місці роботи, а працювати починати все ж десь потрібно. Але й дітей тоді не потрібно поспішати заводити, і "поголодати" трішки, щоб відкласти, і так далі, і таке інше.

Але якщо ви з року в рік "ходите" на ту саму роботу, отримуєте ті самі 100 баксів і нічого не хочете змінювати, тоді ви, ймовірно, належите до одного з перерахованих типів працівників.

Дай Бог тобі здоровля і дальше так заробляти. Без підйо. Є така тварина, як зьобра, не забувай. А ти, відать, Авантюрист?!?.

Пс. Згадався таикй серіал)

Випив - закрий комп'ютер )))

Купи, а то як лох всамамделе!

Дєнюх німа, мамка с папкой жадні (((

P.S. Згадав, топікстартер тут на форумі шукав працівника на роботу оператором атракціону, і зарплата там була десь шіть тисяч. Ау, держслужбовці, вам мало дві? Ось вам шість і робота - просто мрія )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дєнюх німа, мамка с папкой жадні (((

P.S. Згадав, топікстартер тут на форумі шукав працівника на роботу оператором атракціону, і зарплата там була десь шіть тисяч. Ау, держслужбовці, вам мало дві? Ось вам шість і робота - просто мрія )))

Закінчиш школу, підеш до ТС працювати. Дєнєг буде! Заживеш! Купиш машину...

може...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закінчиш школу, підеш до ТС працювати. Дєнєг буде! Заживеш! Купиш машину...

може...

А я тебе все рівно поважаю. Видно, що на роботі багато не отримуєш. Але знаходиш час людям помагати. Протиугонні засоби виготовляєш, шоломи для армії. Молодець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і є.Влаштовує.

Насправді скільки потрібно людині, це не дійсно реальна її потреба-а це лише її уявлення ,скільки їй потрібно і скільки б їй вистачало.

Це уявлення може бути і завищеним ,і заниженим. Китайці уявлять , що 400 євро в місяць дуже достойна зарплата , і вдпрацьовують на такі гроші явно більше.

Греки уявляють, що 400 євро на місяць- це взагалі ніщо, але щось мені підказує- вони не виробляють продукту навіть на ці гроші.

Ну і капіталісти ясно стараються платити зарплати людям (більшості) -не скільки ці люди заробили, а скільки ці люди уявляють, що їм достатньо за таку роботу.

Якщо перекоси великі, виникають страйки та революції.

Все правильно, але також капіталісти навіюють людям, що їм потрібно мати іномарку та й іфон в кінці кінців - тобто ті плюшки, якими торгують капіталісти. І ти мусиш вкалувати на капіталістів, щоб купувати їхні плюшки, які начебто так тобі треба :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно, але також капіталісти навіюють людям, що їм потрібно мати іномарку та й іфон в кінці кінців - тобто ті плюшки, якими торгують капіталісти. І ти мусиш вкалувати на капіталістів, щоб купувати їхні плюшки, які начебто так тобі треба :)

"Бійцівський клуб" (с) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закінчиш школу, підеш до ТС працювати. Дєнєг буде! Заживеш! Купиш машину...

може...

А я тебе все рівно поважаю. Видно, що на роботі багато не отримуєш. Але знаходиш час людям помагати. Протиугонні засоби виготовляєш, шоломи для армії. Молодець.

Ой ну нарешті! :_15:

Так так отримую 1500грн + краду з роботи і перепродую амфетамін, щоб було з чого бійцям каски виготовляти і ланцюги, ну це таке...

Ше скажи що іфона не маєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой ну нарешті! :_15:

Так так отримую 1500грн + краду з роботи і перепродую амфетамін, щоб було з чого бійцям каски виготовляти і ланцюги, ну це таке...

Ше скажи що іфона не маєш?

Ось так буває, похвалиш людину від щирого серця, а вона ображається. Миру тобі, Українець )))

Користуюсь Нокією Н76.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пройдись по стоянці біля тамтаму, подивись на машини. При 333 дол./міс. (і це на сім'ю 2+2, або десь 83 дол. на особу) на таких не їздять.

"остатки былой розкоши".

Колись спілкувався з одним бізнесменом-виробничником, який в кризу 2008-09 влетів з доларовим кредитом, через що мусив продавати 2 квартири. :) Він сказав: "Думаєш я став гіршу ковбасу їсти? Хєр там. Як їм салямі, так і їм".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купи, а то як лох всамамделе!

Дєнюх німа, мамка с папкой жадні (((

P.S. Згадав, топікстартер тут на форумі шукав працівника на роботу оператором атракціону, і зарплата там була десь шіть тисяч. Ау, держслужбовці, вам мало дві? Ось вам шість і робота - просто мрія )))

шО ти пишеш... :0157: ну звільнився з держслужби, пішов попрацював два місяці поки сезон на атракціонах...а потім шо сосати лапу весь рік?

якщо ти думаеш, що сьогодні почав шукати роботу, а завтра ти її знайшов і тебе взяли, то ти сама наяївність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як сказав гамнюк-Задорнов : Счаслив не тот у кого много денег, а кому хватает. (с) Й він таки правий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить багато людей возить воду з Оконська(але вона мертва,її не можна довго пити), або з Баєва.(Поближче і жива).Явно буде дешевше , ніж 500 грн в місяць. На собаку в мене йде 200-300 грн в міс.

Не зовсім в тему, але чому вода з Оконська мертва?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім в тему, але чому вода з Оконська мертва?

Ну от, починається, зараз набіжить 5 сторінок флуду про мертву воду )))

В нокіана є вичерпна інформація з будь-яких питань: від рівня зарплат на Волині, до сучасного стану водного господарства нашого краю. Але пишіть краще йому в приват. В приваті він більш розгорнуті відповіді дає )

Шо, немає навіть якогось галімого Андроїда? Фу, реально, як лох. :_07:

Нема. Взагалі ще жодного разу собі телефона не купував. В основном доношую за кимось, один раз правда новенького подарували, але було це більше 10 років тому. Та й плазми в мене дома нема. Тільки до чого тут лох, зарплата просто маленька :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось наприклад мій знайомий, на державній роботі, колись у всі свої зароблені відпустки, відпустки за власний рахунок + куплені за могоричі лікарняні їздив за кордон на заробітки (будівництво/ремонт). Бо доньку треба було вчити а інституті..

Тобто це привід для наслідування?

ІМХО, такого життя і ворогу б не побажала. Хоча то не життя, а рабство

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі ще жодного разу собі телефона не купував.

фразу можна трактувати по різному.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вісім тисяч це нормально для невеликої сім'ї, коли не платиш за оренду житла, імхо. Якщо додати до цього списку бажання подорожувати і тд і тп, то цього мало.

А нікому не здається, що тут купа флуду на 3 останніх сторінках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...