Перейти до змісту

8000грн це багато чи мало?


kolialutsk

Рекомендовані повідомлення

Отже, є дуже цікаве обговорення на Фіат форумі про Київ і Одессу, хотілось би почути і думку жителів Луцька.

8000грн це багато чи мало? Якщо наприклад сім`я з 1-2 дітьми живе на орендованій квартирі.

Або якщо квартира не орендована, живе сім`я з 1-2 дітьми, оплачує комунальні і відправляє дітей в школу.

Діліться своєю думкою, хто скільки витрачає в місяць?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 171
  • Створено
  • Остання відповідь

8000грн це багато чи мало?

Для Луцька - це добре.

Добре то воно може і добре, а скільки треба для спокійного існування?

Наприклад:

1.3000грн винаєм квартири з комунальними, інтернетом і т.д.

2.3000грн мінімум на їжу на двох.

3.1000грн мінімум на їжу собаці, коту, силікон коту в туалет і т.д.

4.1000грн заправити та відремонтувати машину.

і все, 8000грн закінчилось. А ще треба вдітись, в кіно сходити, на Світязь з`їздити?

А ще порошок купити, засоби гігієни...

Скільки треба заробляти щоб вистачало на безбідне існування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це скоріше філософське запитання. Та й з чим зрівнювати. Досить суб'єктивна думка.

Одні живуть (чи виживають) на 4000 грн. на сім'ю інші на 40000 грн. на сім'ю і всім в результаті мало.

8000 UAH = 340,4 USD = 311,3 EUR

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8000 напевно малувато

Хоча живуть люди і на менші доходи

Тисяч 15 в самий раз)) І на життя і на відпочинок буде вистачати

Хоча скільки б їх не було їх завжди не вистачає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна пріоритети\витрати розставити по іншому, менше супермаркетовської жратви, спонтанних витрат, куриво\бухло, і тд, тоді і на уікенди вистачатиме і інші приємності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна пріоритети\витрати розставити по іншому, менше супермаркетовської жратви, спонтанних витрат, куриво\бухло, і тд, тоді і на уікенди вистачатиме і інші приємності.

В 3000грн нема ні курева, ні бухла, ні якихось непотрібних забаганок. 3000грн це я вважаю впритик хватить на молоко, сметану, яйця, хліб, м`ясо, крупи і т.д.

Я от наприклад ще замовляю питну воду Аляска. Приблизно в місяць 15бутлів х 39грн = 585грн. То може мені с крану воду пити ржаву щоб вистачило на вікенди грошей погуляти?

Ще хотілось би не тільки почути чи вистачає 8000, а саме хто скільки витрачає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки треба заробляти щоб вистачало на безбідне існування?

на безбідне існування 8к замало,а на просто існування вистачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще хотілось би не тільки почути чи вистачає 8000, а саме хто скільки витрачає?

На прожиття приблизно стільки і йде. Теж живу на зйомній квартирі

Але люди ще хворіють деколи, а ліки ой які не дешеві. Діти ходять в школу, теж грошей витягує добре

А взагалі можна витрачати дуже багато, потреби в кожного різні. Я наприклад дохід маю набагато більше за 8 тищ але все-рівно не вистачає, бо будинок будую. Поки не почав будуватись думав що багато заробляю, вистачало на все, ні в чому собі не відмовляли з сім"єю ще й залишалось. А тепер мало))

Так що все залежить від потреб. Одні хочуть м"ясо кожен день їсти, а комусь і раз на місяць вистачить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби я мав 8 тис ЗП і її мені вчасно платили мені вистачало б на все. Треба вміти виокристати праивльно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, все залежить від "апетиту"))) 8000 сума не маленька, але й особливо не шиканеш, беручи до уваги витрати про які писав ТС. Не мало важливий фактор- вік. Якщо в 20, 30, 40 років ще є "дриг" шиканути, модну одежинку придбати. то після 40 "оберти" трохи збавляються.

Скільки треба заробляти щоб вистачало на безбідне існування?

А от скільки треба заробляти на безбідне існування життя, питання риторичне, дивлячись що Ви маєте на увазі під словом безбідне життя.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, все залежить від "апетиту"))) 8000 сума не маленька, але й особливо не шиканеш, беручи до уваги витрати про які писав ТС. Не мало важливий фактор- вік. Якщо в 20, 30, 40 років ще є "дриг" шиканути, модну одежинку придбати. то після 40 "оберти" трохи збавляються.

Скільки треба заробляти щоб вистачало на безбідне існування?

А от скільки треба заробляти на безбідне існування життя, питання риторичне, дивлячись що Ви маєте на увазі під словом безбідне життя.

Ну наприклад я рахую що в місяць потрібно +-15000грн на сім`ю. Це не багато - не мало.

Цього вистачить відправити дітей в школу, вдітись, віддихнути, відкласти на поїздку на море раз на рік.

Але цього вже не вистачить щоб назбирати у купити машину, будувати будинок, назбирати на квартиру і т.д.

15000грн це я вважаю мінімум для просто життя без перспектив на майбутнє.

Тільки як люди з сумарним заробітком 5000грн живуть? А на 3000грн?

Якби я мав 8 тис ЗП і її мені вчасно платили мені вистачало б на все. Треба вміти виокристати праивльно.

А скільки маєш? З ким живеш? На своїй квартирі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби я мав 8 тис ЗП і її мені вчасно платили мені вистачало б на все. Треба вміти виокристати праивльно.

помоєму топікстартер розгялдав 8к не на одного себе, а на сім'ю з 1-2 дітьми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас сім"я 6 людей, 3 хлопці ходять до школи , не бідуємо але на місяць треба не менше 10000грн! В цю суму входить все крім того самого Світязя ( 6 людей вивезти на відпочинок то самі знаєте скільки треба грошей). Велика економія що ніхто не курить і не п"є!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки маєш? З ким живеш? На своїй квартирі?

Скільки маю говорити не буду. Я програміст, працюю на закордон. Тому дохід дуже непоганий

Живу на зйомній квартирі. Я, дружина і син

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от наприклад ще замовляю питну воду Аляска. Приблизно в місяць 15бутлів х 39грн = 585грн.

Сушить часто вранці ;) ?

Нам на трьох вистачає десь 2 бутлі/тиждень, 8-9 на місяць (ну може влітку чуть більше). При цьому часто варимо компоти, пива замість води не п*ємо :), воду з крану для приготування не використовуємо.

Ближче до теми: а який курс закладається при визначенні сум в гривнях? 22грн./бакс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я як лох воду з крану пью :(

MANJAK11, друже, і я з крану п'ю))) Хоча, На Володимирській добра водичка, осаду сильного не дає, і на смак приємна.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я багато прожив на чужих квартирах. І в Луцьку і в Ковелі... Але такої смачної води з крану як в батьківській квартирі на 33тьому я ніде не пив.... Живемо скромніше ніж на 8 к грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я як лох воду з крану пью :(

В нас вся сім"я п"є воду з крану.

Та й завжди пили з крану. І батьки мої і ми. Ніяких проблем немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя сестра в Києві отримує зарплату 2600 грн на руки (працює в державній науковій установі)

ясно, що чоловік ще працює але 15к разом не мають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живемо скромніше ніж на 8 к грн.

А заробляєте більше ;) ?

комусь 8000 в притик, а хтось і з 5000 умудряєтья відкласти на літній відпочинок. Вся справа в тому, скільки витрачаєш.

а я як лох воду з крану пью :(

Залізні нерви/нирки, заздрю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...