Перейти до змісту

Новини "Інтертелеком". Інформаційна підтримка


Рекомендовані повідомлення

Час - найдорожче, що в нас є.

Проведи його ефективно разом з новим тарифом "Безлімітний 3G день". Твоє рішення?

kUtsfI9BtqE.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 247
  • Створено
  • Остання відповідь
3 годин тому, Intertelecom сказано:

Проведи його ефективно разом з новим тарифом "Безлімітний 3G день". Твоє рішення?

Тариф з обмеженням до 2,5Гб на день, то який же він "безліміт"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще один шедевр, ip-адреси вже обчислюються мегабайтами на місяць, це як Карл?

 



it_800.jpgi.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вирішив змінити номер на інший - бо якась паскуда коли брала кредит його вказала

розвели мене як лоха

номер то поміняли але здерли 115 гривень щей 60 гривень які були на старому не перекинули

велике вам дякую:0130:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, westboiuu сказано:

вирішив змінити номер на інший - бо якась паскуда коли брала кредит його вказала

розвели мене як лоха

номер то поміняли але здерли 115 гривень щей 60 гривень які були на старому не перекинули

велике вам дякую:0130:

 

наярували коллектори чи смс з банку ?

тре було номер прив'язати до своєї карти того ж банку, і він би відв'язався від чужої карти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, flashmax сказано:

 

наярували коллектори чи смс з банку ?

тре було номер прив'язати до своєї карти того ж банку, і він би відв'язався від чужої карти

якийсь куй коли брав кредит то вказав мій номер як другій контактний

ті мудакі з банку не перевірили

він перестав платити а може й зовсім не платив

наярювали з банку потім почали колектори

я ім пояснюю не звоніть мені я його не знаю

вони нам пох цей номер вказаний в кредитному договорі-будем наярювать покі не вернем гроші

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, westboiuu сказано:

якийсь куй коли брав кредит то вказав мій номер як другій контактний

ті мудакі з банку не перевірили

він перестав платити а може й зовсім не платив

наярювали з банку потім почали колектори

я ім пояснюю не звоніть мені я його не знаю

вони нам пох цей номер вказаний в кредитному договорі-будем наярювать покі не вернем гроші

 

 

у мене схоже с ватафоном, приходять смс про борг 10к

також звонили колектори - я їм пояснив що номер новий, вони зрозуміли, і уже міс. не дзвонять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.05.2017 at 14:30, Bliksss сказал:

Тариф з обмеженням до 2,5Гб на день, то який же він "безліміт"?

Доброго дня. Трафік, який Вам надається для використання необмежений, бо після використання 2,5 Гб/день на швидкості до 14,7 Мб/с Ви можете продовжувати користуватись інтернетом  на швидкості до 128Кб/с.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.05.2017 at 14:34, Bliksss сказал:

і ще один шедевр, ip-адреси вже обчислюються мегабайтами на місяць, це як Карл?

 

 

  Показать содержимое

 

 


it_800.jpgi.gif
 

 

 

Дякуємо, що повідомили. Вже передали інформацію нашим спеціалістам, щоб виправили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.05.2017 at 15:09, westboiuu сказал:

вирішив змінити номер на інший - бо якась паскуда коли брала кредит його вказала

розвели мене як лоха

номер то поміняли але здерли 115 гривень щей 60 гривень які були на старому не перекинули

велике вам дякую:0130:

Доброго дня.

У нас є послуга Зміна номеру. Її вартість 25 грн. Можливо Ви просто звертались до дилера і Вам підключили новий номер, тому така сума. Куди саме Ви звертались?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Intertelecom сказано:

Доброго дня.

У нас є послуга Зміна номеру. Її вартість 25 грн. Можливо Ви просто звертались до дилера і Вам підключили новий номер, тому така сума. Куди саме Ви звертались?

в порт сіті ваш головний офіс

походу мене всетаки розвели

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, westboiuu сказано:

в порт сіті ваш головний офіс

походу мене всетаки розвели

старий номер 285253 змінив на 285352

розберіться а то якось не гарно виходить

і гроші з старого рахунку не перекинули

сказали не можна

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, Intertelecom сказано:

можете продовжувати користуватись інтернетом  на швидкості до 128Кб/с.

угу, я вже років з 10-ть інтернетом на такій швидкості не користувався, щось не хочеться згадувати.

Сучасні сайти - перевантажені графікою та мультимедійними матеріалами на 128Кб/с - не комфортно, хоча б 512....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, Bliksss said:

Сучасні сайти - перевантажені графікою та мультимедійними матеріалами на 128Кб/с - не комфортно, хоча б 512....

Це не кілобайт, це кілобіт, тобто ти заманєшся, навіть, погоду на віджеті телефона оновити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, Bliksss сказал:

угу, я вже років з 10-ть інтернетом на такій швидкості не користувався, щось не хочеться згадувати.

Сучасні сайти - перевантажені графікою та мультимедійними матеріалами на 128Кб/с - не комфортно, хоча б 512....

Це швидкість, на якій можно передивлятись переважно текстові файли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, SunSeth сказано:

Це не кілобайт, це кілобіт, тобто ти заманєшся, навіть, погоду на віджеті телефона оновити. 

Дякую кэп

Я дуже добре знаю що це за швидкість, перший свій повноцінний сайт зробив в 98 році, і багато зусиль доклав щоб ним можна було комфортно користуватись на швидкості 28,8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.05.2017 at 14:36, d.u.a.l сказал:

@Intertelecom Сумніваюсь, що отримаю відповідь, оскільки вже отримав відмазку від працівників на кілька рангів вище, але все ж, може дійде до керівництва. Отже, питання:

На яких підставах був припинений обмін DNS-записами з нейм-серверами dns1.yandex.net та dns2.yandex.net? Відмазка "нам прийшло розпорядження заблокувати всі сервіси Яндекса" не пройде, оскільки:

1. В додатку до указу Президента України вказано "заборона Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів/сервісів" - тобто блокування застосовується виключно до абонентів, а не самих провайдерів

2. В додатку до указу Президента України чітко зазначений перелік блокованих ресурсів, в якому відсутні dns1.yandex.net та dns2.yandex.net, як, власне, взагалі будь-які субдомени чи сам домен yandex.net.

В нас уже виконують укази, навіть їх не читаючи? Чи завдання стоїть "виконати і перевиконати" аби перестрахувати свою п'яту точку? Таким чином ви блокуєте десятки тисяч сайтів, які використовують вказані неймсервери і які не мають відношення до санкцій. Це при тому, що решта операторів не блокують ці неймсервери, оскільки не мають на це підстав - наразі ІТ унікальний в своїй тупості

Доброго дня.

Компанія "Інтертелеком" виконує вимоги Указу президента України №133 / 2017 про заборону надання послуг доступу до веб-ресурсів, тому доступ до всіх сервісів Яндекса був закритий. Ви можете написати письмове звернення на адресу генеральної дирекції  65007, Україна, м. Одеса, вул. Мала Арнаутська, 100 і отримати офіційну відповідь від компанії. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.05.2017 at 14:36, d.u.a.l сказано:

2. В додатку до указу Президента України чітко зазначений перелік блокованих ресурсів, в якому відсутні dns1.yandex.net та dns2.yandex.net, як, власне, взагалі будь-які субдомени чи сам домен yandex.net.

 

 

Ви вважаєте що yandex.net  не має відношення до сервісів Яндекс? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невідомо, де ти опинишся цього літа .

Подбай про свій комфорт та безпеку. Обирай надійний інтернет з великим 3G-покриттям по всій Україні. Підключай тариф “Перший 3G” від Інтертелеком.

Детальніше тут .

18581547_1570142743028066_73401703474454 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, d.u.a.l сказано:

Ти указ читав, чи так, аби попі***ть? А я читав, і ніде у ньому не вказано, що операторам забороняється обмінюватись dns записами з вищевказаними адресами (та, власне, заборона стосується лише доступу для абонентів, а не операторів). Та Бог з ним, інтертелекомом, здається, яндекс знайшов обхідні шляхи, бо сайт вже кілька днів як відкривається. Хтось може подумає, що то ІТ одумався, але я в тому дуже сумніваюсь, і маю на то підстави

 

Я про те що хоч один оператор виконав закон згідно мети а не згідно формальних обмежень.  Заблокував звернення  до доменів і субдоменів Яндекса.

І не зрозумів про операторів ... який сенс з відкритого ДНС для оператора якщо кінцевому користувачу  він поврене маршрут по якому той не зможе отримати даних? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за роз'яснення роботи ДНС. 

То поясни мені якого Інтертелеком чи інший провайдер повинен давати доступ до ДНС сервера Яндекса?  

Щоб люди і далі платити Яндекс сервісам за реєстрацію  днс імен? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

 

Всім нереальним юзерам інтернету присвячується!

Бажаєте користуватися 3G без обмежень? Саме для вас у нас є дуже прикольний тариф - “Безлімітний 3G день” за 10 грн. Тільки зараз при підключенні до нього ви отримаєте ПОВНИЙ БЕЗЛІМІТ на перші 90 днів. Здається неможливим?

Переконайся сам.

593fae6cb5944_3G.thumb.png.237c8341bd34ac18854b7dbc6bba67cd.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інфо  
Активувати послуга можливо одноразово.
Мегабайти нараховуються після оплати щомісячної абонентської плати
сховать 

594128c91718d_.thumb.jpg.f793e45846e6ab6e33e05ff3c0827cb5.jpg

 

 

Стісняюсь спитати, коли вже еті "безлімітні таріфи" кончаться ?))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, LSD сказано:
Інфо
Активувати послуга можливо одноразово.
Мегабайти нараховуються після оплати щомісячної абонентської плати
Hide

Стісняюсь спитати, коли вже еті "безлімітні таріфи" кончаться ?))

а як же 

On 13.06.2017 at 12:21, Intertelecom сказано:

..... при підключенні до нього ви отримаєте ПОВНИЙ БЕЗЛІМІТ

???

 

... Ааааа!

так тож повний, але недовгий ;) лише

On 13.06.2017 at 12:21, Intertelecom сказано:

.....ПОВНИЙ БЕЗЛІМІТ на перші 90 днів

 

:) недарма ж так і пишуть

On 13.06.2017 at 12:21, Intertelecom сказано:

Всім нереальним юзерам інтернету присвячується!

бо реальні нехай вміють читати і думати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...