Перейти до змісту

Новини "Інтертелеком". Інформаційна підтримка


Рекомендовані повідомлення

Для ІТ-компанії мати такий вигляд мобільної версії офіційного порталу мало б бути трохи соромно:

Screenshot_2017-03-02-14-12-15-084_com.android.chrome.thumb.png.eaba0fb358373cc192f2b2e0e7083fa5.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 247
  • Створено
  • Остання відповідь
Цитата
21 час назад, Zevs_Isver сказал:

зараз офіс ІТ тільки десь в Порт Сіті ?

Доброго дня.

Так центр обслуговування знаходится  вул. Сухомлинского, 1, "ТРЦ ПортCity". Вони працюють пон.-пт.; 09:00-18:00.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Intertelecom сказано:

 

дякую,

тільки в робочі дні... тобто якщо людина на роботі працює то вона НЕ клієнт ІТ.....

це ТУПО!!!!!! робити такий графік :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому в новинах Інтертелеком ні слова про здорожчання та зміни умов тарифів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Saddy сказал:

чому в новинах Інтертелеком ні слова про здорожчання та зміни умов тарифів?

Інформація стосовно змін у деяких тарифах є на нашому сайті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбавши двостандартний (GSM+CDMA) смартфон у Інтертелеком, вам повертається 300 грн від вартості на рахунок.

А ще ви отримуєте нагоду обирати тарифи на свій смак, міксувати їх з необхідним обсягом хвилин, sms, інтернету.  

Один смартфон - два стандарти - безліч варіантів!

Детальніше тут.

4d8-Y16LLag.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Друзі, Інтертелеком виповнилося 16 років !

Хочемо подякувати нашим любим абонентам. Ми раді, що ви обрали нас. На честь дня народження - знижка до 72% на обладнання.

Приємні ціни і святковий настрій чекають вас у всіх салонах зв'язку Інтертелеком в обласних центрах з 16 по 26 березня. Заходьте в гості.

 

photo_2017-03-16_10-11-55.thumb.jpg.b975f7a29a6ff874a5e474d9fcbfde41.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Користуюся Інтертелекомом. 

В мене роутер з зашитим номером. 

Хотів би його замінити на новий. (зносився трохи і батарейка надулася, бувають глюки)  

Хто що може порадити по якості  з того що пропонує інтертелеком, чи сторонні компанії ? 

Розглядав такий  варіант.  За, проти? Варіанти розширення якості прийому антеною? 

 

І по сервісу Інтертелеком: чи будуть проблеми перекинути параметри з мого мопеда на новий (воно там зашито)? Наскільки це затратно по часу? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, LSD сказал:

Користуюся Інтертелекомом. 

В мене роутер з зашитим номером. 

Хотів би його замінити на новий. (зносився трохи і батарейка надулася, бувають глюки)  

Хто що може порадити по якості  з того що пропонує інтертелеком, чи сторонні компанії ? 

Розглядав такий  варіант.  За, проти? Варіанти розширення якості прийому антеною? 

 

І по сервісу Інтертелеком: чи будуть проблеми перекинути параметри з мого мопеда на новий (воно там зашито)? Наскільки це затратно по часу? 

 

Доброго дня.

У цьому роутері немає змоги підключити виносну антену.

Перепрограмувати Ваш абонентський код на новий роутер зможуть у центрі обслуговування або дилер. Вартість послуги 10 грн+ сплачується послуга підготовки обладнання до роботи у мережі (від 50 грн).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 А якщо я придбаю "коробочне" рішення то в мене буде новий номер акция на рік  ... і я не платитму ні за які налаштування і підготовки?)) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, LSD сказал:

 А якщо я придбаю "коробочне" рішення то в мене буде новий номер акция на рік  ... і я не платитму ні за які налаштування і підготовки?)) 

 

Так. Після отримання коробкового рішення, Ви його активуєте (вартість активації 50 грн), обираєте один із тарифів. Також Вам треба буде сплатити абонентську плату за тариф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да система лояльності до поточних абонентів так сібе ...

Я плакав  

Оператор «Интертелеком» ценит своих постоянных абонентов, поэтому прилагает максимум усилий для того, чтобы сделать общение более комфортным и выгодным.

................................

В программе не могут принимать участия абоненты тарифных планов: «3G Юзер 20-50», «3G Адреналин», «Вільний доступ», «Бизнес на связи 25, 30, 50», «3G Юзер», «Супер Безлимит», «Нова Свобода», «Мобильный офис+», «Мегаполис+», «Оптимальный», «Свобода слова+», «Все разом 30, 50, 60, 75», «3G Турбо», «3G Турбо Вільний доступ», «Супер Безлимит+», «Все включено», «Удобный городской», «Вільні розмови», «Оптимальный+».

 

Hide  

 

То мені може запропонувати щось Інтертелеком  людське за помірну ціну, мається на увазі  замінити мій роутер на кращий з можливістю виносної антени і підтримкою REV.B ? Чи краще звертатися до адекватних диллерів? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Intertelecom, колись у Вас була така послуга як смартфони у розстрочку - це вже було давно і не правда? Бо придивляюсь до Meizu M3s 3/32Gb, ідеально було б у розстрочку, але щось не знаходжу інфи як це зробити на сайті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, LSD сказал:

Да система лояльності до поточних абонентів так сібе ...

Я плакав

Оператор «Интертелеком» ценит своих постоянных абонентов, поэтому прилагает максимум усилий для того, чтобы сделать общение более комфортным и выгодным.

................................

В программе не могут принимать участия абоненты тарифных планов: «3G Юзер 20-50», «3G Адреналин», «Вільний доступ», «Бизнес на связи 25, 30, 50», «3G Юзер», «Супер Безлимит», «Нова Свобода», «Мобильный офис+», «Мегаполис+», «Оптимальный», «Свобода слова+», «Все разом 30, 50, 60, 75», «3G Турбо», «3G Турбо Вільний доступ», «Супер Безлимит+», «Все включено», «Удобный городской», «Вільні розмови», «Оптимальный+».

 

Hide

 

То мені може запропонувати щось Інтертелеком  людське за помірну ціну, мається на увазі  замінити мій роутер на кращий з можливістю виносної антени і підтримкою REV.B ? Чи краще звертатися до адекватних диллерів? 

Доброго дня.

Послуги обміну обладнання на нове у нас немає. Можете придбати, наприклад, Novatel 6620 (у наших центрах обслуговування його немає). І на нього перепрограмувати Ваш абонентський код.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, zplanetaz12 сказал:

Intertelecom, колись у Вас була така послуга як смартфони у розстрочку - це вже було давно і не правда? Бо придивляюсь до Meizu M3s 3/32Gb, ідеально було б у розстрочку, але щось не знаходжу інфи як це зробити на сайті.

Доброго дня.

На цей телефон розстрочка не діє. Інформація стосовно розстрочки є тут. Сьогодні ще є змога придбати Meizu M5 за акційною ціною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Intertelecom сказано:

Доброго дня.

Послуги обміну обладнання на нове у нас немає. Можете придбати, наприклад, Novatel 6620 (у наших центрах обслуговування його немає). І на нього перепрограмувати Ваш абонентський код.

 

Про заміну і не йшлося. Дякую, я зрозумів куди мені копати. 

 

2 годин тому, Intertelecom сказано:

Сьогодні ще є змога придбати Meizu M5 за акційною ціною.

 

Акції у Вас теж так собі ... нажаль :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова браузера і системи українська, але сайт ІТ вперто відкривається російською.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 31.03.2017 at 15:03, SunSeth сказал:

Мова браузера і системи українська, але сайт ІТ вперто відкривається російською.

Доброго дня.

Наш сайт доступний для перегляду на 2х мовах. Ви можете обрати будь-яку з них. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.04.2017 at 10:56 AM, Intertelecom said:

Доброго дня.

Наш сайт доступний для перегляду на 2х мовах. Ви можете обрати будь-яку з них. 

Якого художника я маю щось обирати? У вас там вебмайстри рукожопи? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купуй мобільний wi-fi роутер Atel за 699 грн та отримуй бонуси та акційні пропозиції, не відходячи від каси.

 

esmr9GCxoIc.thumb.jpg.0a3960018f4d184a3b10b79dbcd5c279.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.04.2017 at 17:20, SunSeth сказал:

Якого художника я маю щось обирати? У вас там вебмайстри рукожопи? 

Вибор мови зараз здійснюється механічно, тобто Ви її обираєте самостійно. Якщо бажаєте, можемо передати Ваше побажання стосовно того, щоб мова визначалась автоматично, нашим профільним спеціалістам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Intertelecom сказано:

Вибор мови зараз здійснюється механічно, тобто Ви її обираєте самостійно. Якщо бажаєте, можемо передати Ваше побажання стосовно того, щоб мова визначалась автоматично, нашим профільним спеціалістам.

 

а ще можете передати технічним  спеціалістам щоб всім аффтоматично відкривалось українською,

якщо хтось захоче - перемкнеться на іншу.

(для тих хто принципово не розуміє українську - намалюйте прапорці для вибору мови)

 

P.S. перевірив з IP що належить Bell Canada - вгадайте з 3х раз якою мовою відкрився сайт? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

 

Хочеш купити смартфон за приємною ціною та отримати подарунки?

Прямуй до салонів зв'язку Інтертелеком!

rJad1uqVmEI.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1. Приходь до салону зв'язку Інтертелеком.

2. Обирай ціну, за якою бажаєш придбати обладнання.

3. Підключай тариф, що відповідає даній вартості гаджета.

4. Залишай магазин з готовим до використання новеньким девайсом.

Усе просто і дуже зручно.

f6biQs37xsI.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...