Перейти до змісту

Новини "Інтертелеком". Інформаційна підтримка


Рекомендовані повідомлення

 

Для нових абонентів на честь 15-річчя компанії "Інтертелеком" діє акція "Рік 3G у подарунок"!

Підключайте будь-який 3G або голосовий тарифний план Інтертелеком - отримуйте до 10 Гб трафіку в місяць на рік у подарунок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 247
  • Створено
  • Остання відповідь

Доброго Дня. Мене цікавить як у Вас з покриттям. Чи працює 3G у Ковелі,шацьк, горохів,берестечко,іваничі,ківерці,рожище,турійськ. Потрібне покриття саме у цих місцях. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.03.2016 at 16:32, Andreyxxx сказал:

Доброго Дня. Мене цікавить як у Вас з покриттям. Чи працює 3G у Ковелі,шацьк, горохів,берестечко,іваничі,ківерці,рожище,турійськ. Потрібне покриття саме у цих місцях. Дякую.

 Доброго дня! Покриття є у всіх населених пунктах, які Вас цікавлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

4 500 МБ 3G і 200 хвилин для дзвінків на всі мережі з «Супер смартфон 50»

 

Активно користуєтеся мобільними додатками, онлайн-сервісами та голосовим зв'язком? Вибирайте тарифний план, у якому на оптимальних умовах об'єдналося все необхідне для повного та вигідного сучасного спілкування — «Супер смартфон 50» за 50 грн на місяць!

 

Читати новину повністю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

@Intertelecom Хочу сімку(руімку) з тарифом "Супер 3G планшет 40" (акційним), скільки часу це займе і що мені робити (до кого куди йти)?

 

До речі, може шо краще підкажеш... Мені потрібно, щоб під рукою була можливість будь-коли (нечасто) і будь-звідки (маю на увазі територію покриття Інтертелекому) отримати доступ до інету на нормальній швидкості... "Вільний день +" не треба.

З "Безлімітним мега днем" можна руімку знайти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сегодня день рождения празднует Центр Обслуживания Абонентов в Луцке. Тематические специальные предложения для новых и существующих абонентов уже ждут посетителей по адресу: проспект Воли, 14.

Беспрецедентные цены на модемы и мобильные телефоны  всего за 599 и 99 грн.

* Указанная стоимость оборудования  действительна с 11 по 13 марта в Центре Обслуживания Абонентов г. Луцк.

График работы: пн-пт, 9:00-18:00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:blink: невже я так непомітно запитав? Ну, спробую ще раз

On 01.04.2016 at 17:21, jack74 сказано:

 

@Intertelecom Хочу сімку(руімку) з тарифом "Супер 3G планшет 40" (акційним), скільки часу це займе і що мені робити (до кого куди йти)?

 

До речі, може шо краще підкажеш... Мені потрібно, щоб під рукою була можливість будь-коли (нечасто) і будь-звідки (маю на увазі територію покриття Інтертелекому) отримати доступ до інету на нормальній швидкості... "Вільний день +" не треба.

З "Безлімітним мега днем" можна руімку знайти?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

В 01.04.2016 at 17:21, jack74 сказал:

 

@Intertelecom Хочу сімку(руімку) з тарифом "Супер 3G планшет 40" (акційним), скільки часу це займе і що мені робити (до кого куди йти)?

 

До речі, може шо краще підкажеш... Мені потрібно, щоб під рукою була можливість будь-коли (нечасто) і будь-звідки (маю на увазі територію покриття Інтертелекому) отримати доступ до інету на нормальній швидкості... "Вільний день +" не треба.

З "Безлімітним мега днем" можна руімку знайти?

 

Доброго дня. Прошу пробачення. Для підключення у Вас є можливість звернутися за адрессою у м. Луцьк пр-т Волі, 14. Графік роботи:

понеділок-п’ятниця: 09:00-18:00. Вартість підключення 49 грн + вартість RUIM карти. Або придбати коробкове рішення http://goo.gl/YDizSV за 49 грн і потім самостійно активувати собі тарифний план Супер 3G планшет 40 ІТ 

 http://goo.gl/oE0CwE

 

Безлімітний мега день зараз не підключається, він є тільки у користувачів, які раніше його придбали. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.04.2016 at 17:44, Intertelecom сказано:

Доброго дня. Прошу пробачення. Для підключення у Вас є можливість звернутися за адрессою у м. Луцьк пр-т Волі, 14. Графік роботи:

понеділок-п’ятниця: 09:00-18:00. Вартість підключення 49 грн + вартість RUIM карти.

 

On 01.04.2016 at 17:21, jack74 сказано:

@Intertelecom Хочу сімку(руімку) з тарифом "Супер 3G планшет 40" (акційним), скільки часу це займе

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.04.2016 at 10:19, jack74 сказал:

 

 

Доброго дня! В залежності від завантеженості Центру обслуговування абонентів. В середньому, підключення займає хвилин 20-30.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.04.2016 at 11:37, Zheny@ сказал:

Цікавить, чи є у ІТ біла ІР ?

Доброго дня. Так, є можливість підключити послугу "Постійна ІР адреса", її вартість залежить від тарифного плану. Дану послугу можливо підключати лише контрактним абонентам в Центрах обслуговування абонентів або у дилерів. З більш детальним описом послуги можна ознайомитися за посиланням http://goo.gl/pGDt9Z

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
В 20.05.2016 at 17:38, electric сказал:

У мене одного сьогодні проблеми з мережею інтертелеком? Немає інтернету.

Добрий день.

Якщо складність ще спостерігається, то ми б хотіли допомогти Вам її усунути. Надішліть, будь ласка, Ваш абонентський код, адреса користування на пошту [email protected]. Ми перевіримо, як відбувається підключення за Вашим номером і надамо рекомендації в листі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здоровий спосіб життя наше все.


Lenovo A330E теж активний смартфон. Кожен день після ранкової зарядки і насиченого робочого дня він на 3G швидкості серфить по всесвітній павутині.
Хочете цього живчика? Саме час, адже 50% ціни йде в рахунок абонентної плати за перші місяці. Хіба не знахідка?

 

Більше інформації на сайті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є LG G3 vs985 з CDMA модулем, можна додатково підключити ваш інтернет. Які тарифи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.05.2016 at 12:23, Orfey сказал:

є LG G3 vs985 з CDMA модулем, можна додатково підключити ваш інтернет. Які тарифи?

 

Добрий день.

Все залежить від того, який номер Ви бажаєте підключити. Якщо Вас цікавить можливіть здійснювати дзвінки і користуватися інтернетом, то краще підключити голосивий номер прямої міської (033 2) або мобільної (094) нумарації. Вартість тарифних планів від 30 грн/міс або 0,99 грн/день.

Якщо ж Вас цікавить лише користування 3G інтерентом від компанії "Інтертелеком", то краще підключати цифровий ідентифікатор з тарифом, в якому надаються лише мегабайти для доступу в Мережу. Вартість тарифів або 7 грн/день, або від 20 грн/міс

Також, новим абонентам, при підключенні, надаються "Рік 3G у подарунок" для безлімітного користування. 

Якщо у Вас виникнуть ще питання, можете писати нам на пошту  [email protected] або телефоувати до Контакт-центру 0 800-750-750 (дзвінки з мобільних операторів безкоштовно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Що краще: освіжаючий мохіто або 100 днів безлімітного 3G?

 

Обидва приносять купу задоволення. Тільки від першого задоволення триває всього годину, а від другого - цілих 100 днів. Вибір очевидний.

Тому, якщо ви ще не абонент Інтертелеком, підключайтеся і отримуйте в подарунок 100 днів 3G літа.

 

http://www.intertelecom.ua/ua/3g_summer?utm_source=board.lutsk.ua&utm_medium=forum&utm_campaign=PR_3G_summer

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

До Інтертелеком підключатися вигідно.

 

З сьогоднішнього дня ми запустили лінійку сертифікованих двостандартну смартфонів Xiaomi, а значить - нова акційна пропозиція!
Купуйте Xiaomi, не втративши старий GSM-номер, і отримуйте вигідні тарифні плани, безлімітний 3G, що працює з будь-якого куточка країни і, звичайно ж, подарунки від Інтертелеком (безліміт в мережі і багато хвилин для дзвінків).


Підключайтеся на акційних умовах прямо зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Це в мене якась фігня з роутером, чи на ДПЗ у всіх пропала мережа (десь з 15 год.)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

То далеко не лише на ДПЗ, це всеукраїнська проблема була

А що сталось? В мене й досі Інтертелеком не працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Кривоніс сказал:

Це в мене якась фігня з роутером, чи на ДПЗ у всіх пропала мережа (десь з 15 год.)?

 

Вчора о 15:21 через аварію в системі енергопостачання підприємства (відмова вузла резервування електроживлення одного з авторитетних німецьких компаній) було призупинено надання послуг в мережі Інтертелеком. В результаті вжитих заходів о 18:00 було відновлено послуги голосового зв'язку, а о 20:30 - послуги передачі даних і інших сервісів.
Пропорційно часу відсутності роботи мережі буде проведена компенсація коштів.
Приносимо свої вибачення за незручності і дякуємо за Ваше розуміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Луцьк, ви готові провести ці вихідні цікаво, яскраво і отримати подарунки від Інтертелеком?

 

Запрошуємо всіх в ТРЦ "ПортCity" на відкриття нашого центру обслуговування абонентів.
Буде запуск дронів, екстремальні трюки від ролерів, безпрограшна лотерея, красиві хостес на сігвеях і, звичайно ж, розіграш обладнання. До речі, новим абонентам даємо знижку до 85% на 3G-гаджети.
Чекаємо в гості за адресою: вул. Сухомлинського, 1.

 

* Кількість акційного обладнання обмежена

луцк.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Друзі, у вас є чудова можливість встигнути взяти участь в нашій акції: ZTE S183 за 199 грн.


Умови прості: підключаєтеся до одного з наших тарифних планів до кінця цього місяця і отримуєте знижку на мобільний телефон.
В результаті - подвійна вигода. Ви отримуєте тарифний план з безлімітом в мережі та на місцеві міські номери + компактний, функціональний гаджет. Переходьте на наш сайт, щоб дізнатися більше інформації

 

*Кількість акційного обладнання обмежена. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...